Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 28 Mar 2024 13:50

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Bosch Diesel Centar Žeravica Iskustvo
PostPoslato: 12 Nov 2022 13:09 
OffLine
3rd Gear

Pridružio se: 18 Avg 2019 20:56
Postovi: 224
Ime: StefiX
Opel: .
Napisacu vam moje iskustvo sa ovim servisom kako bi ljudi ubuduce znali gde da (ne)odnesu auto na popravku.

Auto odšlepan 26.10 u gore naveden servis kako bi se rešila elektronika boš pumpe, tom prilikom mi je rečeno da ce auto biti gotov za par dana. NAKON 10 dana zovu me da mi kažu kako su skinuli pumpu nakacili je na ispitni sto i da je izbacila gresku za elektroniku(sto se vec unapred znalo) da ce elektronika biti poslata u Beograd i da ce to biti gotovo za par dana. Prolazi još jedna nedelja niko me ne zove, okrenem ja njih kaže mi covek kako cekaju da posalju elektroniku iz Bga i kako ce biti gotovo do kraja nedelje, zovem danas posto normalno mene niko ne zove, i kao sto sam ocekivao auto nije gotov, covek koji se sad javio rekao je da ne zna kad de biti i da u ponedeljak zovem opet….Znači tri ipo nedelje stoji auto i oni ne mogu da reše pumpu…S tim da uopste nije bila guzva kada sam ostavio auto. Posle silnih preporuka sa raznoraznih foruma grupa iskreno sam se razočarao jer su ih ljudi oslovljavali kao broj jedan. Citajuci recenzije na google nisam jedini…4 dizne 18 dana radili itd… Da bi pre neki dan cuo od komšije da je i on odneo tamo auto i radio pumpu da mu se auto ugasio nakon povratka iz servisa da je opet slepao auto do njih i da bi se auto opet po drugi put nakon povratka iz servisa ugasio…Mogu se mislite kako će meni onda biti odradjena pumpa…Možda je ovaj servis nekad bio dobar ali sad…Jedino što mogu da pohvalim je ljubaznost prilikom komunikacije i ništa više. A kada će meni auto biti gotov to samo Bog zna…Ja sve razumem i da je “možda” bila guzva i da moj auto sigurno nije bio prvi ali što je previše previše je….


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bosch Diesel Centar Žeravica Iskustvo
PostPoslato: 12 Nov 2022 14:03 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Sep 2022 16:01
Postovi: 11
Lokacija: Beograd
Ime: Stefan
Opel: Astra J 1.7 CDTI 125ks
Ja sam skoro radio remont dizni u drugom servisu, čekao sam 2 nedelje da dodjem na red za rad i još 2.5 nedelje da se posao završi.

Prosto, izgleda da Bošista nemamo dovoljno i da ovi koji rade moraju da podnesu celokupno opterećenje poslom, pa se zato čeka.

Ne znam za ostalo, niti za kvalitet konkretnog servisa, ali eto čisto da zna neko ko bi ubuduće pretraživao forum zbog Bošista, uvek se čeka poduže i treba pripremiti živce.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bosch Diesel Centar Žeravica Iskustvo
PostPoslato: 12 Nov 2022 15:25 
OffLine
3rd Gear

Pridružio se: 18 Avg 2019 20:56
Postovi: 224
Ime: StefiX
Opel: .
Ne znam šta bih ti rekao izgleda je sve u Srbiji otišlo dodjavola…Kriminalno je cekati na remont dizni skoro mesec dana…

U mom slucaju za skida je pumpe je potrebno oko 2 sata, oni koji su ih skinuli mali milion i manje vremena treba. Mehaniku pumpe oni tamo remontuju, i ako se stavlja nova elektronika sve se moze zavrsiti za dva dana eventualno tri. Ako se elektronika reparira kao sto je kod mene slucaj za to je potrebno 5-6 dana dok oni posalju za Bg dok oni zamene mosfet koji 99% crkne pa dok je posalju nazad dok se namontira programira predihtuje testira znaci max 7-8 dana. To da nisam jedini i da su se stvarno pokvarili kao servis govore recenzije na google…
Nadam se samo da ce pumpu uraditi kako treba…

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bosch Diesel Centar Žeravica Iskustvo
PostPoslato: 21 Nov 2022 15:48 
OffLine
3rd Gear

Pridružio se: 18 Avg 2019 20:56
Postovi: 224
Ime: StefiX
Opel: .
Agonija se nastavlja, nakon mesec dana javljaju mi da eletkronika ne moze da se popravi... Ajde preporucite mi nekog ko prodaje ili ima elektronika sa jednim dzekom 2.0DTi 015 zadnji broj


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Bosch Diesel Centar Žeravica Iskustvo
PostPoslato: 23 Nov 2022 02:57 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2006 02:13
Postovi: 1711
Lokacija: Smederevo
Ime: Vladimir
Opel: Opel Vectra B 2.0DI 16v
Pojuri Dacu iz Mladenovca

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

_________________
EX OPEL KADETT E 1.4i TUNED WITH LPG EQUIPMENT BY AC RASIC

NOW OPEL VECTRA X20DTL


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs