Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 28 Mar 2024 21:24

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 98 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Astra J 1.4 140 ks vs. Astra K 1.4 125 ks
PostPoslato: 26 Jan 2019 23:51 
OffLine
1st Gear

Pridružio se: 15 Avg 2018 19:11
Postovi: 13
Lokacija: Nis
Ime: Igor
Opel: Astra G 1.4 90Hp
Zdravo,

Vozim vec 10 godina Astru G 1.4 90ks i doslo je vreme da se ponovim. Kupljena je nova, probleme sa njom gotovo da nisam imao, zato ostajem privrzen Opelu.

Razmatram Astru J sedan 1.4 140ks, a potencijalno je moguca opcija i Astra K 1.4 125ks. Vidim po forumima da Astra J 1.4 140ks navodno zbog tezine, ne opravdava deklarisanih 200Nm i navodno je Astra K 125ks mnogo bolja varijanta...Vezano za performanse, nasao sam ovaj uporedni test na netu, pa me zanima vase misljenje. Pretpostavljam da su ovo relevantni podaci. Ako sam ja dobro razumeo uz saltanje Astra J ne zaostaje za Astrom K?

http://www.zeperfs.com/en/duel3085-6205.htm

Jos nesto, zanima me da li ima neko ko je presao iz Astre G 1.4 90ks u Astru J 1.4 140ks i koja je to razlika u performansama. Objektivno, auto koji vozim zadovoljava, mada preticanja, voznja po uzbrdici ili uz ukljucenu klimu moze biti frustrirajuca. Ne patim od neke potrebe za brzom voznjom, ali ne bih voleo da sa novim autom imam takve situacije...

Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.4 140 ks vs. Astra K 1.4 125 ks
PostPoslato: 27 Jan 2019 00:25 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Feb 2012 03:00
Postovi: 3017
Lokacija: Jerkovic, Beograd
Ime: Miloje
Opel: A3 8V FL Sedan
Garaza: pogledaj
Pod pretpostavkom da kupujes nov automobil, sto verujem da je slucaj, iskreno mislim da je besmisleno da kupis Astru J sedan, jer prakticno kupujes model iza.

Iskreno, prema podacima 80-120 Astra J je 2 brzine ispod K i to sto ti kazes "uz saltanje" zapravo jeste ono sto ce te frustrirati.

Moj glas ide za K.

Inace ako gledamo i prakticnost, Astra K ima daleko vise mesta na zadnjoj klupi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.4 140 ks vs. Astra K 1.4 125 ks
PostPoslato: 27 Jan 2019 01:14 
OffLine
1st Gear

Pridružio se: 15 Avg 2018 19:11
Postovi: 13
Lokacija: Nis
Ime: Igor
Opel: Astra G 1.4 90Hp
Ako ja dobro razumem, parametar 80 - 120 min podrazumeva minimalno vreme za koje se ubrzava od 80 do 120 (uz menjanje brzina) i tu je razlika u ubrzanju minimalna 6.9 / 6.6 s, odnosno 0,3 sekunde u korist Astre K.

Jasno je da Astra K mnogo brze ubrzava od 80 do 120 u okviru samo cetvrte, pete ili seste brzine (znaci, bez menjanja brzina). Tu ozbiljno sije Astru J ali mislim da se to odnosi na fleksibilnost. Daleko od toga da nije vazno, ali nije po meni neprevazidjeni problem, ako saltanjem mogu da postignem slicno.

Ponavljam, mozda tumacim pogresno ovaj parametar koji ima sufiks MIN.

Astra K ima vise mesta na zadnjoj klupi, ali i manji gepek koji mi je poprilicno potreban. Na zadnjoj klupi su sitna deca.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.4 140 ks vs. Astra K 1.4 125 ks
PostPoslato: 27 Jan 2019 02:41 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2014 19:07
Postovi: 3290
Lokacija: Beograd
Ime: Vladan
Opel: Astra G 1.6 XE; Astra H 1.6 XER, Astra J 1.4 NET
Garaza: pogledaj
Postoji mnogo toga zasto jednu ili drugu astru kuoiti.
Mislim da je Astra G (prakticnija) bolja od oba ova druga modela koja te zanimaju samo sa zastarelom tehnologijom.

Ukoliko razmisljas o novoj J ove sedane prave u Poljskoj. Treba proveriti da li je to istog kvaliteta kao ksve kstale . To je slicna situacija kao kad Astru classic poceli 2007 ili 2008 da prave u Poljskoj, oseti se ta zavrsna obrada.

Tesko je porediti ovo sto pitasprelazak iz G u J.
J ima turbo motor tako da se lakse bori sa svojom tezinom. Klimu ne oseca sto zaista dobro. Siguran sam da taj motor ide bolje od Astre H 1.6 xer. Potrosnja je za nijansu manja ali to je zasluga sestostepenog menjaca.

Astru K sam vozo dizela sa automatikom i proba benzinca 1.4 turbo.
Lakse se vozi u odnosu na J, preglednija je i imam utisak da je na polanu preciznija.
Nisam ljubitelj minalizma u enterijeru pa jedan + dajem J.

Svakako pre uzmi u razmatranje noviji model od starog. Meni je presudna oprema auta tako da ukoliko nema Martix svetla e bih ni kupio takav auto.

Munjo ajde pomozi. Ti mozes bolje da uporedis ova dva modela

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.4 140 ks vs. Astra K 1.4 125 ks
PostPoslato: 27 Jan 2019 11:03 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member

Pridružio se: 13 Jul 2017 13:35
Postovi: 415
Lokacija: Ruma,Srbija
Ime: Jovo
Opel: opel astra k
Sto se voznih kakrakteristika tice astra k je u prednosti,startnija je,motor je elasticniji mnogo, manji je potrosac, tome doprinosi obrtni momenat 245nm bez start sopa,( sa start stopom motor je prigusen ima manji obrtni momenat pa je imanje elastican),tezina takodje, astra k je laksa nekih 150kg,sto se tice upravljivosti slicna je situacija e sad o detaljima bi mogao ispasati dve strane jer sam posedovao oba modela...Moj savet ti je da uzmes noviji model,ove godine izlazi restajling astre k pa ako ti se ne zuri sacekaj malo, a sto se tice ovih testova na netu pola baci u vodu...Ako imas nekih konkretnih pitanja posalji pp da ne gnjavim ljude poredjenjima.Astru k posedujem trecu godinu i u sustini sam zadovoljan dosta toga sam napisao u garazi.
Svakako ako kupujes nov automobil idi na Astru k bolji je automobil, to ti je moje misljenje i zakljucak iz licnog iskustva. :postovanje:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.4 140 ks vs. Astra K 1.4 125 ks
PostPoslato: 27 Jan 2019 22:55 
OffLine
1st Gear

Pridružio se: 15 Avg 2018 19:11
Postovi: 13
Lokacija: Nis
Ime: Igor
Opel: Astra G 1.4 90Hp
Apsolutno sam svestan da je Astra K bolji auto, ali kopkalo me je ovo oko performansi...Generalno vise volim limuzine nego hecbekove (Astra G koju imam je sedan). Sedeo sam u salonu i nisam uocio da je zadnja klupa narocito komfornija u Astri K, uz to bitan mi je gepek koji je kod nje 370l sto je relativno malo...Za Astru K treba naravno dodati jos koju paru sto bi me napreglo u izvesnoj meri:)

Inace ne zurim sa kupovinom, ali u narednih nekoliko meseci ce biti, zavisi mozda bude i neka akcija i presudno utice na izbor izmedju J i K, ne znam kad Opel moze da krene sa nekom novom akcijom, za sada nude J 1,6 115 i K dizelasa sto ne razmatram kao opciju.

U svakom slucaju hvala na dosadasnjim odgovorima, imalo se ta cuti, a interesantan je i podatak da izlazi restilizovana Astra K...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.4 140 ks vs. Astra K 1.4 125 ks
PostPoslato: 28 Jan 2019 01:02 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2014 19:07
Postovi: 3290
Lokacija: Beograd
Ime: Vladan
Opel: Astra G 1.6 XE; Astra H 1.6 XER, Astra J 1.4 NET
Garaza: pogledaj
J 1,6 115
Zatrazi probnu voznju J 1.4 140ks sa automatskim menjacem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.4 140 ks vs. Astra K 1.4 125 ks
PostPoslato: 28 Jan 2019 11:12 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member

Pridružio se: 13 Jul 2017 13:35
Postovi: 415
Lokacija: Ruma,Srbija
Ime: Jovo
Opel: opel astra k
Ako planiras kupiti Asrtu j nemoj puno oklevati ovaj model uskoro nece biti u ponudi,Astra k vec ima akcisku cenu ne verujem da ce izlaskom restajlinga biti taj popust trenutno ti je Astra k endjoj sa paketom excite 15950e,ako ti je bitan gepek razmotri karavana,na zadnjoj klupi ima vise mesta za noge i visoke nego u j,gepek je manji nego u j hachbec,ako ces astru j moja prporuka ti je 1.4 t motor 1.6 115 ks i 1.4 100ks su uzasno tromi i lenji u astri j cak i veci potrosaci od 1.4 t,vrlo su spori za preticanje.Sto se tice astre j sa motorom od 100 ks mislim da je nema vise u ponudi,vec se prodaje 1.6 115 ks(5 brzina) i 1.4 140 ks sa manuelnim i automatskim menjacem iskljucivo sa zaliha jer prestaje proizvodnja ovog modela,u vecini zapadno evropskih zemalja ovaj model se ne prodaje vise.Ako razmatras kupovinu novog vozila trazi ponudu od svih dilera i izaberi najbolju ponudu. :postovanje:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.4 140 ks vs. Astra K 1.4 125 ks
PostPoslato: 28 Jan 2019 11:51 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2018 10:48
Postovi: 298
Lokacija: Novi Sad
Ime: Milan
Opel: Astra J 1.4 Turbo
Garaza: pogledaj
Da prenesem svoje iskustvo. Vozio sam i Astru J i Astru K pre kupovine i definitivne odluke. Astru J sam probao po Novom Sadu da bih stekao opšti utisak, a Astru K sam probao u više verzija kada je bilo testiranje u NAVAK-u. Ako novac nije problem, kupio bih Astru K. Da ne ponavljam ono što su drugi već napisali: nova verzija, dosta toga je unapređeno, lakša karoserija, manja potrošnja itd.

Međutim, za mene kao prosečnog vozača ta razlika je bila minorna. Pripišimo to neiskustvu i činjenici da sam i jednu i drugu verziju vozio samo jedan dan, ali za mene je opšti utisak bio približno isti. Razlike koje sam pomenuo stoje, ali meni su one bile manje važne od cene (J je koštala 2.000-3.000e manje) i činjenice da sam želeo baš sedan verziju. Na kraju sam uzeo Astru J Sedan 1.4 Turbo sa 140KS crnu.

Da danas kupujem automobil, opet bih kupio Astru J ako bi bila ista razlika u ceni (meni tih par hiljada evra jeste pravilo razliku) ali bih uzeo hečbek i to beli i verziju sa automatskim menjačem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.4 140 ks vs. Astra K 1.4 125 ks
PostPoslato: 06 Feb 2019 01:45 
OffLine
1st Gear

Pridružio se: 15 Avg 2018 19:11
Postovi: 13
Lokacija: Nis
Ime: Igor
Opel: Astra G 1.4 90Hp
Evo mene opet.

Prikupio sam neke ponude za Astru J sedan 1.4 140ks, medjutim vidim jednu stvar koja mi nije jasna. Motor odjednom nije vise B14NET, nego D14NET. U pitanju je auto iz 2019. pa je mozda zbog toga. Cackajuci po netu vidim da ima i A14NET. Ako neko zna nek pojasni. Znam da su bile neke Astre H (xep, xer) koje su se razlikovale u performansama zbog tog jednog slova...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.4 140 ks vs. Astra K 1.4 125 ks
PostPoslato: 06 Feb 2019 02:18 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2014 19:07
Postovi: 3290
Lokacija: Beograd
Ime: Vladan
Opel: Astra G 1.6 XE; Astra H 1.6 XER, Astra J 1.4 NET
Garaza: pogledaj
Moguce da je samo promenjena oznaka zbog godine u koju su se ugradjivali motori ili mozda neka oznaka zbog izduvnih gasova.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.4 140 ks vs. Astra K 1.4 125 ks
PostPoslato: 06 Feb 2019 10:06 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2010 15:17
Postovi: 4870
Lokacija: Beograd
Ime: Petar
Opel: Astra H opc line
Prvo slovo u oznaci motora znaci samo izduvnu emisiju,tako A znaci euro 5,B euro6, ne znam sto su preskocili C,D je verovatno neka dopuna na euro 6 al motor je isti kao A. Iz iskustva sto je cistiji motor to je vece njesra u odnosu na onaj prethodni :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.4 140 ks vs. Astra K 1.4 125 ks
PostPoslato: 06 Feb 2019 10:11 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2014 19:07
Postovi: 3290
Lokacija: Beograd
Ime: Vladan
Opel: Astra G 1.6 XE; Astra H 1.6 XER, Astra J 1.4 NET
Garaza: pogledaj
Moj motor nosi oznaku A14NET MT6


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.4 140 ks vs. Astra K 1.4 125 ks
PostPoslato: 06 Feb 2019 10:26 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2018 10:48
Postovi: 298
Lokacija: Novi Sad
Ime: Milan
Opel: Astra J 1.4 Turbo
Garaza: pogledaj
Ne znam da li još uvek nude mogućnost da se poruči Astra J. Meni je to OK varijanta. Sam konfigurišeš vozilo, izbaciš tebi nepotrebne stvari, a staviš neke druge itd. Ja sam, doduše, imao negativno iskustvo s tim, ali u većini slučajeva sve prođe OK.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.4 140 ks vs. Astra K 1.4 125 ks
PostPoslato: 06 Feb 2019 18:52 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member

Pridružio se: 13 Jul 2017 13:35
Postovi: 415
Lokacija: Ruma,Srbija
Ime: Jovo
Opel: opel astra k
Vladarr i Testdriver su u pravu oznaka D je za najnoviju normu euro 6d temp.,sto se same kupovine tice ne znam kakve si ponude dobio,inace je dosta velik popust na astru ,nema neke velike konfiguracije ima je samo u endjoj opremi,ako te zanimaju neki detalji posalji pp :postovanje:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.4 140 ks vs. Astra K 1.4 125 ks
PostPoslato: 07 Feb 2019 18:52 
OffLine
1st Gear

Pridružio se: 15 Avg 2018 19:11
Postovi: 13
Lokacija: Nis
Ime: Igor
Opel: Astra G 1.4 90Hp
Da, prvo slovo je vezano za ekologiju. Hvala na pojasnjenju.

Uzeo sam nekoliko ponuda i razlika je prilicna.

Inace, pored osnovne opreme tj. enjoy paketa mene zanimaju alu felne koje idu na gumama od 17 inca. Vidim da standardno idu gume 16" ali te felne nisu nesto.. Koliko to moze da se odrazi na potrosnju sto ce biti vece gume?


Uzeo bih i senzore za parkiranje, ali navodno ima samo ponuda za zadnje fabricke. Par dilera nudi i opciju ugradnje u njihovim servisima za 15k, ne zanm da li se sa tim petljati...?

Metalik farba.

Razmatram i tzv. enjoy lokalni paket koji podrazumeva automatsku klimu, kozni volan sa komandama i gore pomenute zadnje senzore za parkiranje.

Otprilike to je to, ako neko ima neku sugestiju, izvoilte.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.4 140 ks vs. Astra K 1.4 125 ks
PostPoslato: 07 Feb 2019 19:34 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2018 10:48
Postovi: 298
Lokacija: Novi Sad
Ime: Milan
Opel: Astra J 1.4 Turbo
Garaza: pogledaj
Ako me sećanje ne vara, kod mene je doplata za alu felne od 17'' bila nekih 150-200e. Nema značajnije razlike u potrošnji u odnosu na 16-ce koje koristim za zimski set. Sećam se da sam prilikom konfigurisanja na licu mesta izbacio naslon za ruku kod ručne kočnice koji je koštao 140e, a umesto toga sam uzeo paket koji je obuhvatao automatsko paljenje svetala, senzore za kišu i još nešto (tri stvari su bile u paletu) što je koštalo 100e. Senzore za parkiranje uzmi obavezno. Ja planiram da ih ugradim jer je Astrina najveća mana upravo loša preglednost pri parkiranju unazad. Isplatiće ti se ako te sačuvaju od bar jednog čukanja :)

Što se tiče automatske dvozonske klime i kožnog volana, to je stvar ukusa. Imam ih i stvarno lepo izgledaju, ali bih mogao i bez toga.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.4 140 ks vs. Astra K 1.4 125 ks
PostPoslato: 07 Feb 2019 20:04 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2014 19:07
Postovi: 3290
Lokacija: Beograd
Ime: Vladan
Opel: Astra G 1.6 XE; Astra H 1.6 XER, Astra J 1.4 NET
Garaza: pogledaj
Ukoliko ne nadjes alu felne u ovlascenom ima ja 17 pet kraka na prodaju u fantasticnom stanju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.4 140 ks vs. Astra K 1.4 125 ks
PostPoslato: 08 Feb 2019 23:37 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member

Pridružio se: 13 Jul 2017 13:35
Postovi: 415
Lokacija: Ruma,Srbija
Ime: Jovo
Opel: opel astra k
Micki je napisao:
Ako me sećanje ne vara, kod mene je doplata za alu felne od 17'' bila nekih 150-200e. Nema značajnije razlike u potrošnji u odnosu na 16-ce koje koristim za zimski set. Sećam se da sam prilikom konfigurisanja na licu mesta izbacio naslon za ruku kod ručne kočnice koji je koštao 140e, a umesto toga sam uzeo paket koji je obuhvatao automatsko paljenje svetala, senzore za kišu i još nešto (tri stvari su bile u paletu) što je koštalo 100e. Senzore za parkiranje uzmi obavezno. Ja planiram da ih ugradim jer je Astrina najveća mana upravo loša preglednost pri parkiranju unazad. Isplatiće ti se ako te sačuvaju od bar jednog čukanja :)

Što se tiče automatske dvozonske klime i kožnog volana, to je stvar ukusa. Imam ih i stvarno lepo izgledaju, ali bih mogao i bez toga.

Nema vise tih kombinacija,sada uz taj model mozes dodati endjoj plus u kojem su ukljuceni zadnji parkin senzori po meni taj paket je ok meni ok jer u njemu imas i automatsku klimu, kozni volan sa srebrenim okvirom,tempomat, alu felne 17,kostaju 285e,naslon za ruke s pretincem nije standard....,u elegance paketu je... :postovanje:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.4 140 ks vs. Astra K 1.4 125 ks
PostPoslato: 09 Feb 2019 12:24 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2018 10:48
Postovi: 298
Lokacija: Novi Sad
Ime: Milan
Opel: Astra J 1.4 Turbo
Garaza: pogledaj
Nisam pratio ponudu (nije me zanimala) pa hvala na update-u. I logično je da je da je za J izbor sve slabiji... dolaze polako novi modeli :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.4 140 ks vs. Astra K 1.4 125 ks
PostPoslato: 20 Feb 2019 21:51 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Dec 2013 19:00
Postovi: 127
Lokacija: mala krsna - veliki idjos
Ime: Lav
Opel: ljuta masina
Garaza:
Uh i ja se dvoumi izmedju pomenutih modela koji uzeti na sajmu. Ljubitelj sam sedan verzije u odnosu na hecbek ali, citajuci postove koje ste napisali prednost dajete astri K. Na teskim mukama sam ako mi verujete.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.4 140 ks vs. Astra K 1.4 125 ks
PostPoslato: 20 Feb 2019 22:01 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2018 15:51
Postovi: 562
Lokacija: Beograd
Ime: Nebojsha
Opel: Insignia 2.0 ecoflex
Garaza: pogledaj
Evo koliko još da zakomplikujemo..moj glas ide Astri J sedan..komšija uzeo novu, prezadovoljan je..ima dosta opreme pa deluje kao mala insignija..odlučno mesta ima i na zadnjoj klupi i u gepeku...pa sad sam odluči..

_________________
lepO je Opel
Mrzim vozila na plin!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.4 140 ks vs. Astra K 1.4 125 ks
PostPoslato: 20 Feb 2019 22:36 
OffLine
1st Gear

Pridružio se: 15 Avg 2018 19:11
Postovi: 13
Lokacija: Nis
Ime: Igor
Opel: Astra G 1.4 90Hp
Odlucio sam se za astru J sedan, razlika je 2000 e u odnosu na K sa slicnom opremom, sto nije strasno, ali cena nije presudna, vise mi se svidja sedan...jednostavno kao kad kupujes jaknu, lepsi je i klasicniji, astra K mi je previse sport look..

Ono sto se deslio je da je izbacen novi cenovnik (za 2019. g.), pa su tako sada felne 17" koje se meni svidjaju 515, a bile su 285 evra sto je skandal, menjali su i elegance paket tj. pojeftinili ga, ali nemam koristi jer ga nisam ni planirao. Menjali su jos neke stvari...Diler u mom gradu kaze da mu nije jasno zasto...

Ono sto sam ja u medjuvremenu uocio je da je sedan prilicno glomazan (4,65 m dužina), u odnosu na moju astru G sedan + 40 cm sto svakako nije malo, a isti gepek (460l) i zadnja klupa ista pa i manja. Na sta su oni to spucali nije mi jasno. Gledam oktavia sa istom duzinom 590 l gepek + znatno veci prostor u kabini...

U svakom slucaju cekam sajam da vidim da li ce biti nesto znacajnije ( popust ili neka oprema npr. prednji senzori kojih sada nema u ponudi) i uzimam.

Jos nesto, citao sam ovaj test jos ranije pa pre neki dan ponovo, ko ima vremena neka procita i kaze: Da li je ovo pretenciozno? Mislim, uzecu taj auto, ali ovo je bas hvalospev ili mi se cini?

http://www.najboljiauto.com/testirali-s ... 1-4-turbo/


Poslednji put menjao zaratustranis dana 20 Feb 2019 22:41, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.4 140 ks vs. Astra K 1.4 125 ks
PostPoslato: 20 Feb 2019 22:40 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2018 10:48
Postovi: 298
Lokacija: Novi Sad
Ime: Milan
Opel: Astra J 1.4 Turbo
Garaza: pogledaj
Imaš par postova iznad ponudu za alu felne, tako da uzmi i to u obzir ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.4 140 ks vs. Astra K 1.4 125 ks
PostPoslato: 20 Feb 2019 23:14 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2018 15:51
Postovi: 562
Lokacija: Beograd
Ime: Nebojsha
Opel: Insignia 2.0 ecoflex
Garaza: pogledaj
Ova o kojoj sam ti pričao je uzeta u toku sajma, ozbiljne popuste daju u toku sajma a nekad čak i produže. U startu daju jači paket opreme za manje novca i još dodatna oprema bude jeftinija. Na sajmu se bore za svakog kupca, tako da spomeni malo i konkurente u priča, pa da vidiš kako sve može..

_________________
lepO je Opel
Mrzim vozila na plin!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 98 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs