Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 28 Mar 2024 21:05

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 16 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: North Side Tuning Show Vol. 3 28.Jun.2015
PostPoslato: 23 Maj 2015 21:24 
OffLine
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jan 2011 20:12
Postovi: 6276
Lokacija: Subotica
Ime: Rade
Opel: Kadett E
Garaza: pogledaj
Slika

North Side Tuning Show 3

28.Jun.2015 11h

Tradicija se nastavlja!
North side team organizuje TUNING STYLING SHOW No.3
koji ce da okupi ljubitelje i vlasnike modifikovanih automobila.
Ove godine vise takmicara i neizbezne street igre za posetioce.

Program manifestacije sadrzi takmicenja u-
Styling klasama-BEGINNER
-STREET
-EXTREME
-GERMAN
-JDM
-OEM+
-RAT
-NACIONALNA KLASA
Db klase-
Mini
A klasa
B klasa
PRO klasa
MAX klasa
Db auspuha
Najbolji auto izlozbe (glas publike)
Naj glasniji auto izlozbe
Street igre za razonodu takmicara i posetilaca-
Nagradna igra za posetioce sa vrlo vrednim nagradama nasih sponzora!
Drzanje woofera
Guranje dzipa

Sve ce biti propraceno uz fenomenalnog DJ-a,go-go igracice i hostese!

Lokacija druga kasarna na palickom putu(Palicki put bb)

Kotizacija za takmicare 1000din
ULAZ ZA POSETIOCE BESPLATAN
DODJITE DA SE DRUZIMO I SKLOPIMO NOVA PRIJATELJSTVA!!!

_________________
Daka je napisao:
...Ali sve dok se calibre rasturaju u delove i budze kadeti ja sam srecan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: North Side Tuning Show Vol. 3 28.Jun.2015
PostPoslato: 12 Jun 2015 08:40 
OffLine
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jan 2011 20:12
Postovi: 6276
Lokacija: Subotica
Ime: Rade
Opel: Kadett E
Garaza: pogledaj
Evo malo informacija

NORTH SIDE TUNING SHOW 3 (28. Jun 2015)
Organizator: A.M.K. „North Side Team“ Subotica
PRAVILNIK – STYLING TAKMIČENJE:

Svaki takmičar nastupa na ličnu odgovornost.
Organizator ne prihvata bilo kakvu odgovornost prema takmičarima ili nastalu štetu na vozilima.
Svaki takmičar učestvovanjem u takmičenju odriče se svih prava za naknadom od organizatora, vezano za nezgode koje bi se mogle dogoditi takmičaru ili vozilu.

Prijave takmičara se vrše najkasnije do 12h.

Kotizacija po takmičaru iznosi 1000 dinara (10e ili 3000 forinti).

Organizator zadržava pravo odbijanja prijave i za svoju odluku nije dužan dati bilo kakvo obrazloženje. Takođe, organizator može u svakom trenutku diskvalifikovati takmičara (npr. usled grube povrede pravila dobrog ponašanja) a svoju odluku ne mora obrazložiti ili vratiti kotizaciju.

Takmičar sa vozilom ne može napustiti prostor na kome se održava manifestacija do 19h.

Na manifestaciji će biti podeljeno 42 pehara u styling klasama I to:
Beginner kategorija 3 pehara
Street kategorija 3 pehara
Extreme kategorija 3 pehara
German kategorija 3 pehara
JDM kategorija 3 pehara
Rat kategorija 3 pehara
Italian kategorija 3 pehara
Nacionalna kategorija 3 pehara
Auto manifestacije 1 pehar
Najbolje felne 1 pehar
Najbolji enterijer 1 pehar
Najbolji gepek 1 pehar
Najbolja farba 1 pehar
Najbolji airbrush 1 pehar
Najdalji takmičar 1 pehar
Najbolji auto ženskog takmičara 1 pehar
Top 10 auta iz inostranstva 10 pehara

DB drag
Mini 3 pehara
A 3 pehara
B 3 pehara
PRO 3 pehara
MAX 3 pehara
DB auspuha 1 pehar
NAJGLASNIJI AUTO IZLOŽBE 1 pehar
Sudija će biti naravno Duško Marjanović

Takmičenje će se odvijati u 8 kategorija: Beginner, Street, Extreme, German, JDM, RAT, Italian I Nacionalna klasa kako bi se svim takmičarima tj I onim sa manje opremljenim I onim sa više opremljenim automobilima omogućili podjednaki uslovi takmičenja. Pre ocenjivanja sudije će svaki auto svrstati u jednu od 8 kategorija.

Beginner Style:
Beginner Style je klasa kojoj pripadaju takmičari koji nemaju završen automobil u svim kategorijama
odnosno automobil bi trebao biti završen samo u eksterijeru. Obzirom na jednostavnost vozila koji se
takmiči u ovoj kategoriji, bodovanje će se vršiti po posebnom (jednostavnijem) pravilniku. Takođe sudije će ocenjivati samu prezentaciju vozila od strane takmičara. Ova klasa je namenjena početnicima i onima koji ne žele automobil sređivati na sledeći nivo tj za jaču klasu. U ovoj klasi ocenjivat će se prerade ili dorade koje nisu vrlo zahtevne na automobilu. Automobil bi trebao biti sličan originalnoj verziji , gotovo identičan ali sa vidljivim preradama kao sto su izmena felni, izduvnog sistema, vešanja, svetala itd.
Dakle ocenjivaće se sledeće:
Eksterijer:
treba da izgleda gotovo slično serijskom automobilu sa nekoliko nezahtevnih prerada, kao sto je već rečeno – felne, izduvni sistem, vešanje, svetla , folije, eventualno mali spojler ili lip koji ne izmjenjuje bitno serijski izgled automobila. Ocenjuje se boja i ukupan utisak koji ostavlja automobil (uklopljenost dodataka i ostalih delova eksterijera u kompletan izgled)
Enterijer:
može biti serijski sa nekim eventualnim izmena npr HU-a i sl. Sudije će posebnu pažnju da obrate na urednost, očuvanost i čistoću unutrašnjosti automobila i takođe na dodatnu opremu koje vozilo poseduje.
Motorni prostor:
mora biti uredan i čist, sređena instalacija itd. I to će biti ocenjivano. Na motoru nisu dozvoljene nikakve tehničke prerade tipa tuning, dozvoljene su samo vizuelne prerade tipa farbanje plastika.
Prtljažni prostor:
takođe mora biti uredan i čist , u njemu nisu potrebni nikakvi posebni zvučnici i prerade. Urednost je na prvom mestu.

Street style:
U ovoj klasi je vazno imati veći broj prerada koje će vlasnik da prezentuje sudijama i da ukaže na njih. Sudije upisuju sve prerade i na osnovu toga daju ocenu , al sa tim da se glavni akcenat stavlja na preciznost i kvalitet urađenog. Te prerade se odnose na ekterijer, enterijer , motor i na prtljažni prostor. Sve ovo treba da daje sklad i gledaće se ukupan sklop te koliko jedno prati drugo i na osnovu toga dati ocenu ukupnog utiska. Dakle ocenjivaće se sledeće :
Eksterijer:
određene prerade na branicima , te pripadajući bodykit koji je primeren izgledu auta a pri tom ne upadljiv , takođe manje prerade na šasiji koje nisu previše izražajne. Osim toga ocenjuje se boja, felne, vešanje, kočioni sistem, svetlosna grupa, folije, i neki dodatni detalji koji su na eksterijeru a
koje prezentuje vlasnik itd.
Enterijer:
važan je ukupni utisak i uskladjenost svega u unutrašnjosti automobila. Pre svega ocenjuje se urednost i kvalitet uradjenog . (tabla od drugog automobila ili presvucena originalna tabla, tapacirunzi na vratima, paneli za zvučnike, sedišta od drugog auta ili presvučena originalna sedista, monitori,
dodatna rasveta, HU, volan, ručica menjača itd.)
Motorni prostor:
ocenjuje se sveukupni izgled motornog prostora od čistoce i urednosti do prerada na motoru ili zamene motora drugim motorom. Motorni prostor treba i da je stilski doteran, moguće i je i farbanje pojedinih delova.
Prtljažni prostor:
ocenjuje se urednost, dodatne kutija te prepravke oko kutije i zvučnika, sređenost kablova i eventualna dodatna osvetljenja u prtljažnom prostoru.

Extreme style:
U ovoj klasi automobil treba da ima sto vise prerada, dorada i dodataka . Ocenjuju se sve vrste prerada koje prezentuje vlasnik, s tim što se najviše gleda kvalitet odrađenog. Važno je da prerade budu što upadljivije i da odstupaju od originalnog, i da je na automobilu što više promenjenog u odnosu na originalni izgled. Dakle ocenjivaće se sledeće :
Eksterijer:
ocenjuju se prerade na branicima i bodykit koji nimalo ne liče na serijske, prerade šasije, felne, vešanje, svetlosna grupa, neonke, folije, boja, kvalitet izrade i opšti vizuelni utisak i uklopljenost svega na eksterijeru itd.
Enterijer:
gledaju se sve prerade u enterijeru na svakom pojedinom delu unutrašnjosti a kojih treba da bude što više. Dakle, kontrolna tabla, satovi (plasma ili custom made), tapacirunzi na vratima, tapacirung krova, sedišta, volan, ručica mjenjaca, HU, dodatni detalji (dodatni monitori, dodatni satovi u unutrašnjosti i sl.) dodatna oprema u autu itd.
Motorni prostor:
ocenjuje se urednost i kvalitet prerada ili dorada u motornom prostoru. Delovi motora trebalo bi da budu modifikovani ili zamenjen motor atraktivnijim modelom (ako je vlasnik tako prosudio), a izgled motornornog prostora uskladjen sa ostatkom automobila. Delovi motora mogu biti ofarbani, imati hromiranih detalja, kablovi i cevi uredno složene u prostoru istog.
Prtljažni prostor:
ocenjuju se sve prerade u prtljažnom prostoru. To uključuje prepravke kompletnog prtljažnog prostora i „custom made“ izrada kutija ili panela za zvučnike i pojačala, monitore, dodavanje osvetljenja i sl. Važan je kvalitet urađenog i opšti vizuelni utisak.

JDM style:
U ovoj kategoriji se ocenjuju japanska vozila sređena u JDM fazonu. Japanski automobili prepravljeni za ulične trke sa blago naglašenim spojlerima, spušteni sa felnama u rubu ali nesmetano za oštriju voznju. Ukoliko auto još nije gotov tj ako vlasnik smatra da auto nije totalno u tom stilu, u dogovoru sa sudijama može da bira nižu klasu tipa beginner ili style, zavisno koliki broj modifikacija ima na sebi do sada urađeno.

German style:
U ovoj kategoriji se ocenjuju vozila pretežno nemačke proizvodnje a najbitnije od svega je da vozilo bude u vizuelno što sličnije fabričkoj varijanti stim da mora biti što niže, dali na gevindama ili vazdučnim jastucima. Takođe je bitno da ima felne što šire, izbačenije, što bliže rubu, naravno nekog poznatog proizvođača. Ocena je veča ako je tu felnu teže naći na tržištu I ako su jedinstvene na svoj način. U svakom slučaju jasno definisana klasa o kojoj nema potrebe puno objašnjavati.

Rat style:
Još ne toliko popularan stil kod nas ali želja za istim se javlja u sve većem broju takmičara tj vlasnika automobila. Rat style se može primeniti gotovo na svaki tip automobila, a glavna osobina ovog stila je da auto izgleda kao da je zapušten i neupotrebljiv. Tipa zarđala hauba ili neko krilo, čeličare, otrcan enterijer i slično.

Italian style:
U ovoj kategoriji se ocenjuju vozila Italijanske proizvodnje tipa Fiat, Alfa Romeo sa urađenim styling detaljima koji su predviđeni za te automobile stim da ukoliko je vlasnik svoje vozilo modifikovao na većem nivou, u dogovoru sa sudijama može birati hoće li ostati u Italian klasi ili će ići u npr street ili extreme.
Nacionalna klasa:
Nadam se da nemoram puno objašnjavati ali evo ukratno, u ovu kategoriju upadaju domaća tj Zastavina vozila tipa Fićo, Stojadin. Ono što znatno povećava ocenu je maksimalna iskorištenost originalnih Fijatovih delova predviđenih za auto, takođe ubačeni jači motori predviđeni za Lancia ili slične modele.

NAČIN BODOVANJA:
• Bodovanje se vrši davanjem poena žirija u sledećem rasponu:
- od 0 do 25 za izgled eksterijera,
- od 0 do 15 za izgled enterijera,
- od 0 do 20 za izgled audio/video sistema.
- od 0 do 10 za motorni prostor.
• Ocenjivanje takmičarskih automobila vrši se davanjem bodova od strane žirija na sledeći način:
Exterijer (max. 25 bodova)
Bodovanje je podeljeno u pet kategorija i svaka kategorija se ocenjuje od 0 do 5.
1. Boja automobila (atraktivnost boje, airbrush-a)
2. Točkovi (alu felne, profil i fizičko stanje)
3. Spojleri (prednji, zadnji, bočni, krovni odnosno spojleri gepeka...)
4. Modifikovani detalji (Led, neonke, farovi, stop svetla, migavci, retrovizori, stakla..)
5. Opšti vizuelni utisak
Enterijer (max. 15 bodova)
Bodovanje je podeljeno u tri kategorije i svaka se ocenjuje od 0 do 5.
1. Izgled i kvalitet izmenjenih elemenata
2. Modifikovani detalji (neonke, hromirani ili obojeni detalji...)
3. Opšti vizuelni utisak
Audio-video sistem (max. 20 bodova)
Bodovanje je podeljeno u četiri kategorije i svaka se ocenjuje od 0 do 5.
1. Uklopljenost instalacija, složenost i kvalitet kablova.
2. Izmena fabričkih zvučnika, prerada panela vrata i bočnih strana u vozilu.
3. Kvalitet woofera i pojačala, njihova uklopljenost u enterijer.
4. Ugradnja DVD uređaja, LCD ekrana, igračkih konzola
Motorni prostor (max. 10 bodova)
Bodovanje je podeljeno u dve kategorije i svaka kategorija se ocenjuje od 0 do 5.
1. Stepen sređenosti odnosno higijene motora.
2. Atraktivnost motornog prostora (obojeni, hromirani I drugi detalji...)
NAPOMENA: Svaka klasa (Beginer, Street itd) će se bodovati na isti način ali će svaka klasa imati poseban tj odvojen formular što znači da će se vozila u odnosu na klasu svrstavati u odvojene formulare kako nebi došlo do mogućnosti greške, istih rezultata ili pogrešno svrstanih auta. Zato će auti biti podeljeni „svaki auto u svoju klasu i za tu klasu poseban formular“. Svaki auto se većim brojem poena takmiči za prva tri mesta u svojoj klasi.
Za vreme ocenjivanja se neće direktno davati negatvni bodovi nego će se ukoliko neki deo nije završen, ili motorni proctor nije opran ili slično, snižavaće se ocena za jedan bod.
• Ocenjivanje i procenu takmičarskog autmobila žiri beleži na predviđenom obrascu i predaje
predsedniku komisije. Predsednik komisije sabira ocene i daje konačan rezultat.
• U slučaju da takmičari imaju isti broj bodova, bolji plasman je ostvario onaj takmičar kome je
više sudija dalo veće ocene.
• Svaki takmičar je dužan da se potpiše na konačni obrazac. Time pokazuje da je upoznat sa
ocenama komisije.
• Po završetku ocenjivanja, komisija je obavezna da se sastane i bez uticaja i intervencije drugih
mišljenja proglasi pobednike u kategorijama.
• Obrazac sa jednoglasnom odlukom, overen svojeručnim potpisima članova komisije za
ocenjivanje, predaje se predsedniku žirija.

UPRAVNI ODBOR
A.M.K. “North Side Team” Subotica



Osim toga ima sta jos nesto da se gleda osim auta, mada ne znam koliko to znaci jer ovde su samo nezni decaci :ludilo2:

Slavica, devojka koja je prošle godine svima pokazala kako se radi sexy car wash, situacija je bila toliko vrela da je voda letela prema publici :bekelji: ..ove godine je opet sa nama :D , a ko će biti druga sexy devojka saznaćete ako dođete 28. juna u drugu kasarnu :wink:

Slika

_________________
Daka je napisao:
...Ali sve dok se calibre rasturaju u delove i budze kadeti ja sam srecan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: North Side Tuning Show Vol. 3 28.Jun.2015
PostPoslato: 12 Jun 2015 21:24 
OffLine
Iskusni Opeldžija

Pridružio se: 29 Jan 2010 22:58
Postovi: 2438
Lokacija: Vrcin
Ime: Marko
Opel: Kadett 2.5 24v V6
Sve je to lepo organizovano bilo prosle godine i svaka cast..... ALI smo se ja i moj visiks brat Daka smorili zestoko sa ocenjivanjem kola i forsiranjem odredjenih likova da dobiju pehare.Nismo mi dosli da se takmicimo nego da se druzimo i tako je i bilo al su nas jako iznervirali momci koji su ocenjivali kola,prvo koji su ono likovi ja ih prvi put vidim u zivotu,ovog jednog sa naocarama sam vidjao po knaufu,nikada sa kolima nego je neki wanabe tjuner koji silji rac na nama,satro nam rekao sta cemo mi ovde,vi ste rejseri....wtf i ovlaz nam ocenio kola ko da smo zarazeni.Aj nema veze to,prijavimo se za glasnocu izduva budem prvi al sudije 3 puta dovode nekog juga raspalog koji ocajnicki pokusava da nasteluje karburator da puca sto mu je na kraju i uspelo trt pobedi.Tako da sa te strane je bilo krajnje nekorektno,al je druzenje bilo vrhunski! :D

_________________
Speedy----ali,ako kupis zlatnog kadeta dobices zadnji branik gratis


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: North Side Tuning Show Vol. 3 28.Jun.2015
PostPoslato: 12 Jun 2015 22:54 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Maj 2011 00:57
Postovi: 2077
Lokacija: Stara Pazova
Ime: Predrag
Opel: Astra Bertone Cabrio 2.0 Turbo, Kadett GSI, Corsa B,Bmw 525d
Garaza: pogledaj
mar pomesao si :D to je bilo u mitrovici ako se ne varam, a ovo je u subotici :D a i provalio sam da sudije ne cene toliko opel koliko druge da ne kazem Vagen seriju....

_________________
Zivot je 1, al OPEL je 2.0 T


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: North Side Tuning Show Vol. 3 28.Jun.2015
PostPoslato: 12 Jun 2015 23:42 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Dec 2009 16:23
Postovi: 2239
Lokacija: Kikinda
Ime: Vanja
Opel: ex Astra G 1.6 16v
Garaza: pogledaj
Pa zar nije Davor uzeo prvo mesto u klasi iako vozi opel :)

_________________
I'm not drunk, just avoiding potholes


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: North Side Tuning Show Vol. 3 28.Jun.2015
PostPoslato: 13 Jun 2015 08:46 
OffLine
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jan 2011 20:12
Postovi: 6276
Lokacija: Subotica
Ime: Rade
Opel: Kadett E
Garaza: pogledaj
U pravu je Perke, Mare omasio si, u Mitrovici je to bilo i trebali ste obojica ici u oem klasu ali je nije bilo nego se birao najbolji oem auto, bzvz. Ovde niste mogli, bio je samo Davor. Generalno se jos vodi bitka oko pravila na tuning styling sceni, mada ovde u Subotici momci gledaju da bude kao napolju, nema one fore e tebe znam tebe cu da izaberem iako imas krbulju...

_________________
Daka je napisao:
...Ali sve dok se calibre rasturaju u delove i budze kadeti ja sam srecan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: North Side Tuning Show Vol. 3 28.Jun.2015
PostPoslato: 13 Jun 2015 17:39 
OffLine
Iskusni Opeldžija

Pridružio se: 29 Jan 2010 22:58
Postovi: 2438
Lokacija: Vrcin
Ime: Marko
Opel: Kadett 2.5 24v V6
Jes u pravu ste pomesao sam,hejtujem pogresan event,jbg godine! :ludilo:

_________________
Speedy----ali,ako kupis zlatnog kadeta dobices zadnji branik gratis


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: North Side Tuning Show Vol. 3 28.Jun.2015
PostPoslato: 13 Jun 2015 19:55 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jan 2009 22:41
Postovi: 2399
Lokacija: Beograd, Novi Sad
Ime: Nemanja
Opel: Ex Astra Bertone 2.0T, now Zafira OPC
Planira li ko da ide? :)

_________________
http://www.corsaclub.co.nr/forum


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: North Side Tuning Show Vol. 3 28.Jun.2015
PostPoslato: 24 Jun 2015 07:15 
OffLine
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jan 2011 20:12
Postovi: 6276
Lokacija: Subotica
Ime: Rade
Opel: Kadett E
Garaza: pogledaj
Dolazi jos neko sem Perke, markopo, Bertony Girl ?

_________________
Daka je napisao:
...Ali sve dok se calibre rasturaju u delove i budze kadeti ja sam srecan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: North Side Tuning Show Vol. 3 28.Jun.2015
PostPoslato: 28 Jun 2015 10:17 
OffLine
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jan 2011 20:12
Postovi: 6276
Lokacija: Subotica
Ime: Rade
Opel: Kadett E
Garaza: pogledaj
Evo live stream ukoliko neko nije mogao doci :D


_________________
Daka je napisao:
...Ali sve dok se calibre rasturaju u delove i budze kadeti ja sam srecan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: North Side Tuning Show Vol. 3 28.Jun.2015
PostPoslato: 28 Jun 2015 11:59 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2010 12:51
Postovi: 982
Lokacija: Požega-Subotica
Ime: Marko
Opel: Ascona 1.6i & Punto 1.2
Garaza: pogledaj
sad cu sa drugarom do tamo... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: North Side Tuning Show Vol. 3 28.Jun.2015
PostPoslato: 28 Jun 2015 21:09 
OffLine
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jan 2011 20:12
Postovi: 6276
Lokacija: Subotica
Ime: Rade
Opel: Kadett E
Garaza: pogledaj
https://www.facebook.com/radomir.brklja ... nref=story

Evo slike neke sa mog profila, nesto nece da mi salje preko imagesforma...

_________________
Daka je napisao:
...Ali sve dok se calibre rasturaju u delove i budze kadeti ja sam srecan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: North Side Tuning Show Vol. 3 28.Jun.2015
PostPoslato: 29 Jun 2015 15:55 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Nov 2009 17:27
Postovi: 1087
Lokacija: POZAREVAC UZI
Ime: marko
Opel: ex c coupe ex e cabrio & ex c automatic sad tigra 1.4 16v
Garaza: pogledaj
bio video extra se zabavio :D da sam za svako slikanje mog auta uzeo po 50 dindzi otplatio bi ceo put :D
Slika

_________________
For me, low ain't a Lifestyle, it's a terrible sickness.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: North Side Tuning Show Vol. 3 28.Jun.2015
PostPoslato: 29 Jun 2015 22:05 
OffLine
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jan 2011 20:12
Postovi: 6276
Lokacija: Subotica
Ime: Rade
Opel: Kadett E
Garaza: pogledaj
Ima jako puno slika evo sa jedno Subotickog sajta gde ima detaljnijih slika vlage i dima :mig:

http://www.subotica.com/slike/album-674 ... ng-show-3/

_________________
Daka je napisao:
...Ali sve dok se calibre rasturaju u delove i budze kadeti ja sam srecan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: North Side Tuning Show Vol. 3 28.Jun.2015
PostPoslato: 30 Jun 2015 01:13 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2013 00:58
Postovi: 642
Lokacija: Curug
Ime: Zoran
Opel: * Vectra B 2.0 * Corsa A 1.2 *
Garaza: pogledaj
Od 6te do 8me strane, pa od 15te do 18te, koga interesuje extreme tuning stajling, da mu ustedim vreme :D :ludilo:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: North Side Tuning Show Vol. 3 28.Jun.2015
PostPoslato: 11 Jul 2015 23:38 
OffLine
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jan 2011 20:12
Postovi: 6276
Lokacija: Subotica
Ime: Rade
Opel: Kadett E
Garaza: pogledaj

_________________
Daka je napisao:
...Ali sve dok se calibre rasturaju u delove i budze kadeti ja sam srecan


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 16 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs