Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 28 Mar 2024 18:07

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Pravila foruma


U ovoj sobi su teme vezane za okupljanja članova OPEL TEAM SERBIA foruma. Svaka druga tema automatski leti u kantu bez ikakve diskusije.



Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Međunarodni Opel Skup
PostPoslato: 09 Okt 2014 16:18 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2012 16:24
Postovi: 149
Lokacija: Mostar
Ime: Goran
Opel: Astra F GSi 2.0 16v
Za početak, želim pozdraviti svakog novog člana koji se pridruži grupi. Cilj mi je okupiti nas, ljubitelje Opela, u jednu grupu(ovom prilikom FB grupa: https://www.facebook.com/groups/1496133860665943/), te da pokušamo zajednički napraviti jedan dobar "Međunarodni Opel Skup", te vratiti ovu scenu koja je u dobra doba, ni manje ni više nego, propala.

Mislim da nam za pocetak nisu bitne toliko lokacije, datumi, te slicne stvari, nego to, da li nam je uopće stalo do te scene i da li smo još uvijek voljni jednom godišnje odvojiti jedan vikend da se okupimo sa istomišljenicima i ljubiteljima Opela, uz dobar roštilj, zabavu i druženje?

Karlovac je zadnje što nas je okupljalo na jednome mjestu, iako nisam bio prisutan, dovoljno je dobro bilo da se govorilo da je bio FANTASTIČAN SKUP, te da su ga ljudi iz godine u godinu sve više i više iščekivali. Šta se sa njim dogodilo, ne želim da iko ulazi u to, ali želim iz ljubavi prema Opelu, ponovo nešto slično pokrenuti.

Zato vas molim da svi zajedno upregnemo i pokušamo, bar jedan susret godišnje, organizovati i okupiti se na jednome mjestu. Mislim da nas ima dovoljno željnih za svim tim od:
OpelTeamSerbia, OpelFansBiH, te OpelTeamCroatia, pa pozovite onda sve svoje prijatelje (vlasnike-ljubitelje Opela) da se pridruže u pokušaju organiziranja nekog "Zajedničkog" skupa.

Veliki pozdrav!

S poštovanjem,
Goran.

_________________
AMK "Buckle UP"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Međunarodni Opel Skup
PostPoslato: 09 Okt 2014 16:38 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2010 15:17
Postovi: 4870
Lokacija: Beograd
Ime: Petar
Opel: Astra H opc line
Svaka cast na ideji,i ja sam u zadnji par meseci razmisljao da se tako nesto organizuje jer mislim da bi bilo zanimljivo. E sad,koliko besparica,mrzovolja ili lenjost mogu da pokrenu ljude,druga je prica ali valja pokusati :ziveli:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Međunarodni Opel Skup
PostPoslato: 10 Okt 2014 01:25 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Dec 2011 14:28
Postovi: 545
Lokacija: Zemun
Ime: Djordje
Opel: Kadett E 1.3; Astra G "Freedom"
Garaza: pogledaj
svima je to palo na pamet u nekom trenutku, ali treba mnogo faktora uskladiti, nesto za sta bi trebalo izdvojiti jako puno vremena, ali slazem se da bi bilo lepo da se pocne nesto konkretnije raditi osim price u tom pogledu, ako se zaista nadje neko uticajniji iz svih ovih klubova i pokusa da uradi nesto po tom pitanju rado cu se prikljuciti sa svojim idejama i svakoj ostaloj vrsti pomoci u mojoj mogucnosti :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Međunarodni Opel Skup
PostPoslato: 10 Okt 2014 01:57 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2012 16:24
Postovi: 149
Lokacija: Mostar
Ime: Goran
Opel: Astra F GSi 2.0 16v
Hvala za podrešku, baš si dobro rekao, svak' očekuje nešto, a nitko se ne trudi previše. Malo smo se ulenili po tome pitanju. Neka budu 3, u svakoj drzavi po jedan i bit će nam prekrasno. Već onda imamo nešto dobro.

_________________
AMK "Buckle UP"


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs