Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 28 Mar 2024 13:31

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Vectra C, Webasto problem??
PostPoslato: 01 Nov 2016 16:58 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Feb 2011 10:53
Postovi: 1039
Lokacija: Prnjavor - R. Srpska
Ime: Radisa
Opel: Vectra C , Insignia, Corsa D
Pravo da vam kazem pojma nemam sta se desava :krsti:
Prije par dana majka mi rece da kad ugasi auto zuji nesto na desnoj strani motora (nekoliko sekundi i prestaje).
Dizala je haubu i dok je stigla prestade i nije utvrdila odakle tacno zvuk dolazi.

Danas sam uzeo auto i krecem na posao (8 sati i bio je minus). Palim, sve OK, odradi koji min prije nego krenem. Vozim nekih 2 km i vratim se kuci jer sam zaboravio nesto. Stajem, ne gasim kola, izasao i vidim smrdi nafta zestoko. Sagnem se nema nista da curi. Otvaram haubu, nema nista. Razgledam onako da vidim gdje ce se pojaviti. Pojavljuje se plavo bijeli dim ispod motora, ali i dalje ne kontam gde nafta curi. Gasim motor. Skontam da je ''uredjaj'' koji se nalazi ispod kucista filtera nafte , mokar od iste. Ne znam sta je ni zasta sluzi, ali vidim ima neki odusak (mali auspuh).? Ostavljam sve, uzimam insigniu i na posao.
Vrcem se, zovem majstora da mi kaze sta je to? Kaze Webasto?? :krsti: Znam da su Vectre B imale to i kontrolnu jedinicu unutra. Ja nemam nista. Nemam pojma kako taj sistem funkcionise (znam ugrubo da koristi gorivo i radi bez da motor radi).

Ima li ko da mi malo to pojasni pa da krenemo u diskusiju i moguce rjesavanje problema. Moj majstor zvani BAJA mi je rekao da ne zna sta bi sa tim :ludilo1:

Ako neko zeli da mi se pridruzi u ovoj ukrstenici , dobrodosao je :postovanje: :ots:

_________________
www.ensabh.com


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs