Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 28 Apr 2024 06:39

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Problem sa centralnom bravom
PostPoslato: 27 Maj 2016 15:53 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2011 10:32
Postovi: 732
Lokacija: okolina Panceva
Ime: Aleksandar
Opel: Vectra A 1,6SV 8V
Garaza: pogledaj
Od skoro pocela da zeza,kada otkljucavam ili zakljucavam preko daljinskog gepek neradi,preko kljuca isto.
Kada recimo kljucem zakljucam i ne zakljuca gepek onda kada otkljucam otkljucaju se samo ta vrata koja otkljucavam ostalo sve ostane zakljucano.
Kada daljinskim zakljucam i ne zakljuca se gepek onda vise sa daljinskim ne mogu ni da zakljucam ni da otkljucam.
Kada kljucem otkljucavam ili zakljucavam gepek onda normalno rade sve brave znaci iz gepeka je sve ok.
U pitanju je naknadno ugradjena centralna originalnu sam skinuo jer je samo na kljuc bio je i alarm koji je bio povezan sa centralnom pa je radilo preko njegovog daljinca ali se shebao pa sam ga izbacio i ubacio novi modul centralne zbog daljinaca.
U medjuvremenu sam promenio motorice u prednjim vratima stavljeni aftermarket posto su originalni bili pocrkali prvo u vozacevim pa u suvozacevim vratima posle stavio isto originalne ali i oni otkazali(sigurno sto su bili stari i polovni)posle sam kupio nove ove univerzalne.
Pretpostavljam da je do nekog motorica ali ne znam kojeg prvo sam mislio ovaj iz gepeka ali vidim da gepek sa kljucem radi kako treba,a kada ga raskacim onda svi ostali motorcici rade kako treba.
Kupim juce novi motorcic da zamenim onaj u gepeku,danas rekoh da ga montiram,raskacim stari i prikacim novi kad ono opet isto nece da radi sa daljincem,sva druga vrata zakljucaju ali gepek ne.
Kada rukom povlacim i spustam "polugicu" na motorcicu od gepeka ostali motorcici rade kako treba.
Uzmem od komsije isto novi motorcic prikacim ga opet isto izgleda da mi ni originalni motorcic nije crkao.
Ima li neko neku ideju sta bi moglo da bude?

Nasao u gepeku prekinuta crno-zuta zica,vratio stari motor i sve je ok.

_________________
https://t.me/pump_upp


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 0 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs