Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 28 Mar 2024 10:43

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 4 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Pomoc: Kazaljke na tabli - astra g
PostPoslato: 05 Mar 2007 04:15 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2007 19:49
Postovi: 31
Lokacija: Nis
Ime: Milan
Opel: Astra G
Ljudi ajte ko zna pa neka mi pomogne, eno je displej tabla rasturena :P

Rasturio sam je da radim neki 'custom' rad kao i nisam zabelezio gde su bile kazaljke (kakav propust dodje mi da urlam sad, hehe).

Kako vratiti kazaljke pa da pokazuje temperaturu, obrtaje, brzinu i gorivo kako treba ? Dali sve na "0" da bude, gorivo i temp. na donji minimum pa tako da se utakne tabla, ili ima neki fazon drugi kako se vracaju kazaljke?

Ako nekom treba posto je tabla rasturena, da skeniram pa da postavim, 6000 obrtaja, 220km/h, 1,7TD.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Mar 2007 12:29 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2006 02:07
Postovi: 8609
Lokacija: AgeOfCoins
Ime: Vladimir
Opel: 3 komada
Garaza:
Skeniraj tablu, nekome će kad tad trebati, a za kazaljke najbolje da ti Bane kaže šta i kako pošto je on njegovu tablu x puta rasturao do sada.

_________________
Under Construction (●‿●)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Mar 2007 23:32 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2007 19:49
Postovi: 31
Lokacija: Nis
Ime: Milan
Opel: Astra G
Hvala puno. Sijalice sam sredio. Jos samo da se javi Bane ako vidi post i da sredim i kazaljke.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Mar 2007 04:08 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2007 19:49
Postovi: 31
Lokacija: Nis
Ime: Milan
Opel: Astra G
Hehe i posle sredjivanja 'kao', kazaljke mi opet izdivljale, nijedna sjednom da je kako treba. Vise mi postalo smesno, majke mi, tako i vozim jer me mrzi da opet rasturan tablu.

Preko nekog foruma sam nasao kao: utaknes tablu bez gornjeg stakla, sama se kalibrise - prozuje kazaljke i stanu. obavezno stanu gore ili dole. Onda se rucno podese gde treba da stoje, vrati staklo, i to je to. Radilo kako treba dok nisam nesto skidao akumulator. Izgleda kad sam akumulator ponovo vratio, tabla se opet samo-kalibrisala i opet se izmrdale kazaljke. Znaci nisam dobro uradio ni prvi put, trebalo bi da svaki put ostanu kako treba posle kalibracije bez obzira dal je skidan akumulator ili ne. Mora da ima neka fora kako se tacno namestaju, samo sto ja ne znam :-)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs