Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 27 Apr 2024 17:44

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 31 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: astra g potrosnja
PostPoslato: 25 Avg 2012 13:07 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Feb 2012 03:00
Postovi: 3017
Lokacija: Jerkovic, Beograd
Ime: Miloje
Opel: A3 8V FL Sedan
Garaza: pogledaj
Pa ti mora da si fenomen :) To bi znacilo da ti je potrosnja kad divljas 12l na 100km. Fabricka specifikacija za tvoj auto u gradu je 12.5l normalne voznje u gradu kome nema ni g od guzve kakva je u Beogradu i gde je gorivo 2x bolje nego nase :) Uputi pismenih zahtev inzenjerima da testove koje su sproveli nisu pokazali adekvatne rezultate i da treba da dodju u Beograd, da sa srpskim gorivom, guzvom u Bg-u i divljanjem vide da licno tvoja Bertonka trosi 12l :D Takvom voznjom kakvom ti kazes taj auto trosi 17l, to ce ti reci svi vlasnici istog automobila ovde, ali mozda je tvoj auto specijalna serija gde su inzenjeri napravili veliko otkrice i napravili "srbomobil" (auto koji ima 200 konja, original delovi su po 1000din, ide 300 na sat i trosi samo 5l u gradu) xD


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: astra g potrosnja
PostPoslato: 25 Avg 2012 13:10 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2010 20:40
Postovi: 1292
Lokacija: Podgorica
Ime: Goran
Opel: Astra Coupe Bertone
Garaza: pogledaj
Sharky, po tvome 12 litara trosi extremne voznje (sve u crvenu), meni ce moj 1.8 potrosit ekstremne voznje vise, tako da ti nesto stvarno ne stima, da si rekao obicne ili blago agresivnije, pa ajde, ali govoris prva druga rijetko treca i da trosi 12 litara na 100 km, pa da je dizel tesko povjerovat.

Znam ja da su i moj 1.8 i 2.0T stedljiviji motori za tu konjazu i to godiste, ali bas toliko.
Fabrika je to auto testirala obicne voznje i rekla da trosi 12, a ti ga kao ne spustas ispod 5000 rpm i ne moze da predje 12...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: astra g potrosnja
PostPoslato: 25 Avg 2012 16:23 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Dec 2006 01:35
Postovi: 3320
Lokacija: Земун - Србија
Ime: Боки
Opel: Astra F TDS
Garaza: pogledaj
Koji motor regenerise gorivo, sad sam zbunjen... Vi siks ili ZLET?!

_________________
Scheißegal


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: astra g potrosnja
PostPoslato: 26 Avg 2012 19:10 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Feb 2012 03:00
Postovi: 3017
Lokacija: Jerkovic, Beograd
Ime: Miloje
Opel: A3 8V FL Sedan
Garaza: pogledaj
Izgleda da nije motor u pitanju :P Sve to dodje iz glave, ne bi me cudilo da se pojavi neko sa Audijem 4.2quattro i da kaze da mu trosi 13l u gradu kad ga tera u crveno, i to iskljucivo prvom, ako ga drugom otera u crveno vec ide 150 bukvalno, druga je samo za auto put :D Mislim, moja dizelka ide jedno 60-70 drugom kad je oteram u crveno, znaci da 2.0T ide bar 100km/h ako ne i vise, ako je Sharky trecom tera u crveno ja onda stvarno ne znam gde on vozi tom brzinom u Beogradu. Da nema krila pa kad da gas preleti 5 automobila koji idu 50km/h? :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: astra g potrosnja
PostPoslato: 26 Avg 2012 21:39 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2010 21:29
Postovi: 900
Lokacija: Pirot
Ime: Goran
Opel: Vectra B 2.0 DTI
:ludilo2: :ludilo2:
a da ponese za svaki slučaj i pampers a?
čuvaj glavu sine :dedica:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: astra g potrosnja
PostPoslato: 27 Avg 2023 14:02 
OffLine
1st Gear

Pridružio se: 11 Mar 2021 22:32
Postovi: 6
Lokacija: Beograd
Ime: Саша
Opel: Опел Астра Г 1,4 16
Ја имам Астру Г караван, 1.4 16в. Прешла 115.000, мотор перфектан. На отвореном при 120 или 130 троши око 8 л, никад више. Тј, зими мало више, лети мало мање. У граду Београду троши 12 и више, бојим се да мерим. Тако да, то је нека нормала, гарант. Е сад, 1.8 планирам ускоро да набавим, па ћемо видети. Надам се мањем, хехе.
Ко вам прича о неким малим цифрама, мислим да никада није мерио него тај гледа у борд. А то ништа не значи.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 31 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 0 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs