| Opel Team Serbia https://opelteamserbia.com/forum/ |
|
| In memoriam - Dax https://opelteamserbia.com/forum/viewtopic.php?f=26&t=41221 |
Stranica 1 od 1 |
| Autoru: | Bole_SEZ [ 09 Maj 2026 11:20 ] |
| Tema posta: | In memoriam - Dax |
Drugari, I ružne vesti su deo života, nažalost.. juče saznah da je naš drugar Davor - Dax preminuo, pa kao neko ko je bio dobar deo ovog foruma sa svojim projektom, i neko ko je bio uvek raspoložen i za druženje i da pomogne, verujem da je zaslužio da ga i ovde pomenem i da se i ovde oprostimo od njega. Baš tuga i neverica... |
|
| Autoru: | pistre [ 10 Maj 2026 11:39 ] |
| Tema posta: | Re: In memoriam - Dax |
Верујем да су многи чули ову ужасну вест, просто невероватно да тако млади другари одлазе |
|
| Autoru: | BRANISLAV BERTONE [ 10 Maj 2026 22:45 ] |
| Tema posta: | Re: In memoriam - Dax |
|
|
| Autoru: | Daka [ 11 Maj 2026 10:47 ] |
| Tema posta: | Re: In memoriam - Dax |
Iskreno saucesce porodici Poslednji pozdrav
|
|
| Stranica 1 od 1 | Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ] |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|