Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 16 Jun 2024 09:19

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 46 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: UFO - NLO ili vanzemljaci
PostPoslato: 19 Jul 2013 22:28 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Mar 2008 22:25
Postovi: 326
Lokacija: бања Врујци, беле Воде
Ime: Влада
Opel: Југо 1.5, 1.1, астра г
Nesto sam gledao na youtubu i naletim na neke snimke nlo-a koji su uglavnom lazni i dodjoh na ideju da otvorim temu vezanu za njih, eto da napisemo nesto o tome ako je neko imao neko iskustvo :)
Ja licno nisam, ali moji cale i keva jesu pre nekih 20-ak mozda i koju godinu vise, nije bitno....uglavnom je to bilo letnje doba, ja sam bio klinac do 10-ak god. Keva je radila u hotelu tu u banji drugu smenu do 22h, cale je nesto u to vreme sa motokultivatorom odvezao u banju i usput da se keva vrati sa njim kuci. Krenuli su okolnim putem sa tim motokultivatorom, mrak je vec bio pao i negde na pola puta na jednoj krivini se samo odjednom pojavila neka svetlost koja se spustila ispred njih i postajala sve jaca i jaca....po recima caleta u tom trenutku je mogao da nadje iglu koju bi ispustio na zemlju koliko je to bila jaka svetlost, okrenuo se nazad misleci da ide neki auto pa da farovi obasjavaju ali nikoga nije bilo i cao taj kraj bio je obasjan tom svetloscu....keva se naravno usrala od straha :D ta svetlost je trajala otprilike nekih 10-15 sekundi i pocela polako da jenjava i da se podize i na kraju nestala u visini....nisu mogli da krenu dalje jer ih je to zalepelo pa su sacekali minut-dva da se oci prilagode na mrak....dosli su kuci i ispricali nam sta se desilo, i to vece na radiju su javili da se na jos nekoliko mesta u Srbiji primetila jaka svetlost i ljudi su se javljali sa istom pricom :) i druga... devojka moja je izasla iz autobusa pre par godina u Zarkovu i vidi ljudi gledaju u nebo i pokazuju nesto, ona pogleda i vidi nesto kao trougao neki koji se polako podizao i polako postajao sve manji jer se podizao i nestajao u visini ...eto to je to od mene....ISTINA JE TAMO NEGDE... :)

_________________
Аристотел: драг ми је Платон, али ми је Дража Михаиловић!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: UFO - NLO ili vanzemljaci
PostPoslato: 19 Jul 2013 22:33 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Apr 2012 21:06
Postovi: 1060
Lokacija: Bgd
Ime: Aleksandar
Opel: Manta b 1.2s 75', volvo v40 1.9dci 2004.
Garaza: pogledaj
CIA sinko CIA, a mozda i BIA :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: UFO - NLO ili vanzemljaci
PostPoslato: 19 Jul 2013 23:12 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Maj 2009 20:01
Postovi: 1258
Lokacija: Stari Banovci
Ime: Andrej
Opel: Calibra c20xe, zauvek, a trenutno i Corsa D1.3 i Golf 5 1.9tdi
Mi smo sedeli ovde i duvali... :D

_________________
Upoznaj svoj auto u šraf... Da bi ga više voleo. :-)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: UFO - NLO ili vanzemljaci
PostPoslato: 19 Jul 2013 23:17 
OffLine
Iskusni Opeldžija

Pridružio se: 10 Avg 2011 15:04
Postovi: 2980
Lokacija: Beograd
Ime: Miroslav
Opel: E46 Coupe
I na kraju je svetlost otisla u pravcu Grocke jel?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: UFO - NLO ili vanzemljaci
PostPoslato: 19 Jul 2013 23:18 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Feb 2013 18:27
Postovi: 64
Lokacija: Umcari
Ime: Rade
Opel: Daewoo Lanos 1.6 16v
preko Begaljice jbt i ja sam video :steva:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: UFO - NLO ili vanzemljaci
PostPoslato: 19 Jul 2013 23:25 
OffLine
Crveni Karton (BAN)
Crveni Karton (BAN)
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Jan 2013 19:01
Postovi: 404
Lokacija: Beograd
Ime: Nemanja
Opel: Corsa B 1.2 16v,Calibra 1.8 8v,Omega A 2.0 8v, Corsa D 1.4 16v
Garaza: pogledaj
Bila je to neka plavicasta masa magma ... I to se tako vrtelo :dzony: i u jednom trenutku je nestalo... Ja mislim da je otisla u pravcu Grocke.... :D
Elem,na Histrory chanel-u ima emisija o tome tj. ima dve emisije.... Jedna je "Anient aliens"(drevni vanzemaljci) a druga je "UFO Hunters"(Lovci na NLO) ... Mnogo zanimljive emisije... Pogledajte po koji put ima dosta neverovatnih i neobjasnjivih stvari da se covek ponekad stvarno zapita :D

_________________
Zasto Harry Poter ima munju na celu?
-Udario ga opel :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: UFO - NLO ili vanzemljaci
PostPoslato: 19 Jul 2013 23:31 
OffLine
Tehnicki Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Sep 2010 17:17
Postovi: 1250
Lokacija: Beograd
Ime: Milan
Opel: Vectra C GTS, Astra G
Garaza: pogledaj
A sta je sa 500 miliona neprijavljenih kineza?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: UFO - NLO ili vanzemljaci
PostPoslato: 19 Jul 2013 23:57 
OffLine
50% warn
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2012 23:34
Postovi: 811
Lokacija: Beograd-borca
Ime: Sinisa
Opel: Omega 2.0 16v
Garaza: pogledaj
To je u Borci normalna pojava!!!

_________________
ciganske calibre


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: UFO - NLO ili vanzemljaci
PostPoslato: 20 Jul 2013 00:01 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2011 14:08
Postovi: 2848
Lokacija: Novi Sad/Prijepolje
Ime: Slobodan
Opel: Corsa B X10XE, Alfa 147 1.9JTD, VW Buba 1200J.
Garaza: pogledaj
:ludilo:


_________________
http://www.corsa-tigra.in.rs


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: UFO - NLO ili vanzemljaci
PostPoslato: 20 Jul 2013 00:12 
OffLine
OTS Kum
OTS Kum
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Okt 2009 12:19
Postovi: 4561
Lokacija: Batajnica/Zemun
Ime: Nikola
Opel: Kadett E
Koja sprdacina od teme :)

_________________
http://imageupload.org/?di=14129833414214


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: UFO - NLO ili vanzemljaci
PostPoslato: 20 Jul 2013 01:59 
OffLine
Crveni Karton (BAN)
Crveni Karton (BAN)
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Jan 2013 19:01
Postovi: 404
Lokacija: Beograd
Ime: Nemanja
Opel: Corsa B 1.2 16v,Calibra 1.8 8v,Omega A 2.0 8v, Corsa D 1.4 16v
Garaza: pogledaj
Slika


:D

_________________
Zasto Harry Poter ima munju na celu?
-Udario ga opel :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: UFO - NLO ili vanzemljaci
PostPoslato: 20 Jul 2013 02:27 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Feb 2011 10:53
Postovi: 1039
Lokacija: Prnjavor - R. Srpska
Ime: Radisa
Opel: Vectra C , Insignia, Corsa D

_________________
www.ensabh.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: UFO - NLO ili vanzemljaci
PostPoslato: 20 Jul 2013 02:45 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009 23:52
Postovi: 1568
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Ime: Amer
Opel: Astra G OPC
Garaza: pogledaj
ja sam vidio isto kao svijetlece neke ptice u obliku trokuta ali sta pjana guzica zna :D :D

_________________
WWW.OPELFANSBIH.COM


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: UFO - NLO ili vanzemljaci
PostPoslato: 20 Jul 2013 08:02 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Apr 2011 21:56
Postovi: 414
Lokacija: Loznica
Ime: Igor Pavlovic
Opel: Vectra B
Garaza:


Dok se ne kaze gde je Isusova ruka, ja necu iz principa postovati u ovoj temi. :bekelji:

_________________
If you can't do the time, don't do the crime.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: UFO - NLO ili vanzemljaci
PostPoslato: 20 Jul 2013 08:08 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Mar 2008 22:25
Postovi: 326
Lokacija: бања Врујци, беле Воде
Ime: Влада
Opel: Југо 1.5, 1.1, астра г
E j.b.g...usraste mi temu, ja mislio ozbiljno da neko nesto napise :) ja ovo sto sam napisao je istina i nemam razlog da lazem... :wink:

_________________
Аристотел: драг ми је Платон, али ми је Дража Михаиловић!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: UFO - NLO ili vanzemljaci
PostPoslato: 20 Jul 2013 08:22 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Apr 2011 21:56
Postovi: 414
Lokacija: Loznica
Ime: Igor Pavlovic
Opel: Vectra B
Garaza:
Istina ili ne, nista ne menja. Zato se ljudi uglavnom i sprdaju sa ovakvim stvarima... A mnogi i ne veruju pa im je interesantno da zezaju one koji se interesuju za to. :wink:

_________________
If you can't do the time, don't do the crime.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: UFO - NLO ili vanzemljaci
PostPoslato: 20 Jul 2013 17:30 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Mar 2008 22:25
Postovi: 326
Lokacija: бања Врујци, беле Воде
Ime: Влада
Opel: Југо 1.5, 1.1, астра г
Bas tako :) , ja mislio da neko nesto napise ozbiljno, a vi se zaje.bavate, ok, ako ce da se sprdate sto se mene tice moze lock.

_________________
Аристотел: драг ми је Платон, али ми је Дража Михаиловић!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: UFO - NLO ili vanzemljaci
PostPoslato: 20 Jul 2013 17:42 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jun 2012 04:57
Postovi: 1736
Lokacija: Mladenovac
Ime: Dusko
Opel: Astra G 2.0 DTI, Corsa D 1.2
Garaza: pogledaj
Treće oko, matori, šesto čulo, Milan tarot i ostale mambo džambo zajebancije. :ludilo:
Ovde smo zato što volimo Opel.

_________________
That kid's on dope!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: UFO - NLO ili vanzemljaci
PostPoslato: 20 Jul 2013 17:53 
OffLine
Crveni Karton (BAN)
Crveni Karton (BAN)
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Jan 2013 19:01
Postovi: 404
Lokacija: Beograd
Ime: Nemanja
Opel: Corsa B 1.2 16v,Calibra 1.8 8v,Omega A 2.0 8v, Corsa D 1.4 16v
Garaza: pogledaj
civid je napisao:
Ovde smo zato što volimo Opel.

Iz tog razloga se ovo zove "Offtopic brbljaonica" ...

_________________
Zasto Harry Poter ima munju na celu?
-Udario ga opel :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: UFO - NLO ili vanzemljaci
PostPoslato: 20 Jul 2013 17:57 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jun 2012 04:57
Postovi: 1736
Lokacija: Mladenovac
Ime: Dusko
Opel: Astra G 2.0 DTI, Corsa D 1.2
Garaza: pogledaj
U pravu si. Ja sam jednom kad sam bio mali čuo drekavca.
Bilo ko?

_________________
That kid's on dope!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: UFO - NLO ili vanzemljaci
PostPoslato: 20 Jul 2013 21:03 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Maj 2009 20:01
Postovi: 1258
Lokacija: Stari Banovci
Ime: Andrej
Opel: Calibra c20xe, zauvek, a trenutno i Corsa D1.3 i Golf 5 1.9tdi
A ja divljega bučka... :ludilo:

_________________
Upoznaj svoj auto u šraf... Da bi ga više voleo. :-)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: UFO - NLO ili vanzemljaci
PostPoslato: 20 Jul 2013 21:17 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Apr 2012 21:06
Postovi: 1060
Lokacija: Bgd
Ime: Aleksandar
Opel: Manta b 1.2s 75', volvo v40 1.9dci 2004.
Garaza: pogledaj
ja nocu redovno skacem iz kreveta misleci da je neko preleteo preko njega, ali lekici su chudo :) nema vise mojih zamisljenih prijatelja


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: UFO - NLO ili vanzemljaci
PostPoslato: 21 Jul 2013 03:16 
OffLine
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jan 2011 20:12
Postovi: 6276
Lokacija: Subotica
Ime: Rade
Opel: Kadett E
Garaza: pogledaj
Mnogi se sprdaju jer ima jako malo dokaza.

Kako god da se okrene meni su i dalje fascinantni krugovi koji nastaju u poljima

Slika


Gledao sam davno mnoge emisije na ovu temu, još uvek nije otkriveno šta je uzrok nastancima krugova, jer oni koji nisu nastali ljudskom rukom, a bilo ih je, na biljkama nema oštećenja, nisu zalomljene nego savijene kao da su tako rasle, i naravno veća je radijacija...

Što se tiče NLO-a bilo je videa koji je navodno hakerskim putem procureo u javnost gde su bile obdukcije vanzemaljaca koji su se srušili u Ruzveltu, e sad s obzirom da su umetnici u filmskoj produkciji ko zna da li je istina
http://metro-portal.hr/dokumenti-koji-p ... well/57569
video je brzo skinut sa neta, nama je jedan prijatelj to poslao iz USA, mada je drugaru par godina taj video nestao prilikom upda hakera u njegov sistem :krsti:

evo spisak najpoznatijih susreta sa NLO

19. vek

-1800: 29. Mart, Prediger Fritch iz Quedlinburga uočava malu tačkicu kako prelazi preko sunca u 6 sati

- 1802: 27. Februar, Prediger Fritch iz Quedlinburga uočava malu tačkicu kako prelazi preko Sunca u severozapadnom smeru i ubrzava

- 1839: 2. Septembar, Cupper vidi pomicanje NLO-a ispred sunca

- 1849: 12. Mart, Sidebotham vidi pomicanje tačkice ispred Sunca

- 1859. i 1862. takođe viđenja objekata ispred Sunca od Lescarbaulta Lummisa

- 1897.: April, legenda da se u gradiću Aurora, Teksas srušio nepoznati leteći objekt u kojem su meštani pronašli mrtvo telo i pokopali ga uz sprovod.

20. vek

- 1913. i posle viđenja poznatih Brown Mountain svetala na nebu u SAD-u

- 1942. 24. i 25. Februar, NLO-i iznad Los Anđeles-a, poznato kao "Battle of Los Angeles". Vojska izlazi na ulice, nastaje panika.

- 1944. Foo Fightersi, šarene sfere uočene od vojnih aviona širom sveta

- 1946 i posle: Fantomske rakete, objekti sa karakteristikama navodećih raketa uočavane iznad cele Skandinavije- Švedsko ministarstvo obrane zabrinuto

- 1947. 23. Jun, incident na otoku Maury(SAD), kada su NLO-i napali Harolda Dahla koji je sakupljao panjeve. Dahl, njegov sin i pas su bili u čamcu kada je naišlo 6 NLO-a, ispustilo nekakav svetlosan zrak, koji je ubio psa i ranio sina. Idućeg jutra Dahlu je na vrata došao "čovek u crnom" koji mu je zapretio da ne priča o tome...

- 1947.: 24. Jun, Kenneth Arnold uočava NLO-e i nastaje izraz "leteći tanjiri"

- 1947: 4. Jul, incident u Roswellu, NLO srušen na ranču kod Roswella, vojska objavljuje da je u pitanju samo meteorološki balon

- 1948: tzv. zelene lopte prijavljene iznad nekoliko baza američke vojske; sledi je zvanična istraga

- 1948: 7. Januar - pilot Captain Thomas F. Mantell poginuo dok je sledio NLO

- 1948: Incident u Kapustin Yar-u gdje je navodno oboren NLO u obliku cigare od strane ruskog MiG-a

- 1949. 20. Avgust - astronom Tombaugh (otkrio Pluton) izjavljuje de je video 6 do 8 trouglastih oblika, kod Las Cruces-a, New Mexico, govoreći da ne veruje da su zemaljskog porekla. Nakon toga on viđa još mnogo toga kao i "zelene lopte"

- 1950. 15. Avgust, Nick Mariana menadžer bejzbol lige i njegova sekretarica su proveravali igralište kada su se pojavila leteća svetla na nebu koja su uspeli snimiti kamerom

- 1952.: 24. Jul - iznad Carson Sinka u Nevadi (SAD) dva pilota John L. McGinn i John R. Barton sa dičnim vojnim karijerama su bili svedoci NLO-a dok su upravljali bombarderom B-52. Piloti su videli tri sjajne letelice za koje su prvo pomislili da su F-86 borbeni lovci, ali onda su shvatili da se nalaze previsoko (3300 m) i leteli su u savršenoj "V" formaciji što je vrlo netipično za vojne avione. Letelice su nakon nekog vremena odjurile ogromnom brzinom, a kada su piloti posle sleteli saznali su da na nebu nisu leteli nikakvi civilni ili vojni avioni, slučaj je otišao u poznatu "Plavu knjigu"

- 1952: "Washington flap", brojni kontakti sa NLO letelicama od strane svedoka i radara u Washingtonu DC. Rezultiralo stvaranjem "Robertson Panel" protokola od CIA-e u kojem sve NLO svedoke treba izvrgnuti ruglu i diskriminisati NLO grupe

- 1953. Američki vojni pilot Felix Moncla nestaje dok lovi NLO

- 1954.: Na stotine viđenja NLO-a u Francuskoj, poznato kao "French flap"

- 1954.: prijavljeni nepoznati sateliti u orbiti, upleten i astronom Clyde Tombaugh (otkrio Pluton)

- 1955. Kelly-Hopkinsville susret, grupa nepoznatih bića izašla iz šume i maltretirala obitelj u jednoj kući. Nije bilo krvi već samo isprepadanih ljudi

- 1957. Brojni automobili gubili brzinu i zaustavljali se zbog velikih NLOa u Levellandu, Texasu i New Mexicu, poznati kao "1957 flap"

- 1961.: 16. Septembar - bračni par Betty i Barney Hill tvrdili da su ih bili oteli vanzemaljci, prvi takav slučaj u javnosti

- 1964.: 24. April - policajac Lonnie Zamora tvrdio da je imao bliske kontakte sa vanzemaljcima. Dok je bio u poteri za nekim motorom oko 17h i 45 min začuo je neku eksploziju u blizini te je odmah otišao u obližnji napušteni rezervoar dinamita u pustinji. Tamo je video nešto što je izgledalo kao auto okrenut naopako i dve biele osobe oko njega. Kada su ga primetila, bića su pobegla u vozilo i poletela, začulo se tutnjanje i Lonnie se bacio u stranu jer je mislio da će eksplodirati. Letelica je odletela iza horizonta

1965: 9. Decembar - Kecksburg incident- Kecksburg, Pennsylvania, (SAD) hiljade ljudi gleda veliku sjajnu goreću loptu u barem šest država i Ontariu, Kanadi. Padala je preko Detroita, Michigan/Windsor, Kanada područja, prijave o palim metalnim ostacima preko Michigena i severnog Ohaja i uzrokovanje soničnih eksplozija u zapadnoj Pennsylvaniji. Generalno mišljenje je da je u pitanju Meteor. Uprkos tome nekih svedoka u malom selu Kecksburgu, tvrde da se nešto srušilo u šumu. Neki su videli plavi plamen iz šume i javili policiji. Drugi su videli letelicu oblika klipa kukuruza, no vojska je tvrdila da je pretražila šumu i ništa nije našla.

1965: astronaut Frank Borman fotografiše NLO koji je pratio let Geminija 7

1967: 19. Mart - Stephen Michalak tvrdi da je susreo NLO koji ga je opržio svojim motorima. Nakon toga bio je bolestan nekoliko meseci, no svaki doktor koji ga je pregledao je rekao da nije mentalno bolestan

1967: 4. Oktobar - Shag Harbor incident- u noći oko 23h 20min javljeno je u medijima da se NLO srušio u vode blizu Shag Harbor, Nova Scotia (istočna obala Kanade). Barem jedanaest ljudi je videlo kako nisko leteći objekat ide prema luci. Brojni svedoci prijavili eksplozije i zvukove rušenja. Nakon što se srušio objekat je svetleo i ljudi su odmah poslali ribarske brodove da spasu ljude, no letelica je potonula, a na mestu gde je potonula bila je masna, žuta pena i sumporasti miris. Nakon dva dana marinci ronioci pretražuju dno, no nije bilo službene izjave da je išta nađeno

1969: Jimmy Carter, predsednik SAD-a vidi NLO na nebu

1969: Neil Armstrong, astronaut, prijavljuje da je vidio dva NLO-a kada je Apollo 11 sletio na Mjesec

1971. Delphos, Teksas NLO ostavlja znak na tlu u obliku svetlećeg prstena

1973: Pascagoula otmica- 11. Oktobar - Charles Hickson (42) i Calvin Parker (19) pecaju na reci kada nailazi NLO i tri bića ih unose u letelicu gde su bili paralizovani 20 minuta dok ih je mehaničko oko skeniralo

1974: Berwyn Mountain incident- oko 20h 30min, 23. Januara viđen veliki disk na nebu iznad Clwyda u Walesu (VB). Mnogi svedoci su pozvali policiju, dolazi vojska i zatvara područje

1975: otmica Travisa Waltona, 5. Novembra Travis Walton nestaje na nekoliko dana- vraća se sa pričom da su ga oteli vanzemaljci, piše knjigu o tome koja se adaptira u film

1977: Colares flap, NLO napada stanovnike Brazilskog otoka, sisajući im krv svetlosnim zracima- 35 povređenih, otok evakuisan

1978: Valentichov nestanak, australijski pilot prijavljuje NLO neposredno prije nego što je zauvek nestao

1979: Marshall County incident, šerif prijavljuje čudno sjajno svetlo koje se sudarilo s njegovim vozilom

1980: Cash-Landrum Incident, 29. Decembra, oko 21 sat troje ljudi se vozilo u autu blizu Huffmana, Teksas. Kada se od nikud pojavila letelica oblika dijamanta i sletela ispred automobila. Trio se zaustavio obilazio letjelicu koja je ispuštala plamenove. Nakon 15 minuta letelica poleće i pojavljuju se helikopteri koji je okružuju. Letelica odlazi.

1980: Incident u Rendleshamskoj šumi - najpoznatiji Britanski NLO incident. Nick Pope, britanski agent i visoki vojni službenik je izjavio da je taj incident veći od onog u Roswellu, uglavnom oko Božića NLO sleće u šume Suffolka što stvara velike pomutnje, kao panika ljudi, stampeda krava...

1982: Baikonur Cosmodrome prepad, lansirno mesto privremeno zatvoreno zbog prepada i sabotaže od strane NLO-a u Junu

1985: Tbilisi-viđenje, putnici i piloti sovjetskog putničkog aviona gledaju u čudno svetlo tokom leta iz Tibilisija u Tallinn

1986: Height 611 UFO Incident, 29. Januar- NLO se srušio u Dalnegorsku, SSSR, srušio se na brdu. Tri dana kasnije dolazi grupa ufologa na to mesto koje je opečeno i jedino pronalaze komad filma, kojeg daju razviti no na njemu nema ništa

1986: 16. Novembar - grupa NLO-a prati 50 minuta putnički avion "Japan Air Linesa" let 1628

1986.17. Novembar - Anchorage, Aljaska Japanski pilot So Terauchi koji je pilotirao Jumbo Jetom na visini od 10,600 metara doživljava susret sa neobičnim letelicom koja je osvetlila njegovu kabinu i izvodila neveovatne manevre u vazduhu. To je trajalo oko sedam minuta, kada je otišla; da bi se nakon 5 minuta pojavila letelica nekoliko desetina puta veća od Jumbo Jeta koji je 70 metara dugačak, obasjana plavom svetlošću. Kontrolni toranj u Anchorageu nije ništa primećivao, a letelica je nakon par minuta nestala i avion je sretno sleteo.

1990: Belgian flap, nekoliko masovnih viđenja crnih trokuglastih NLO-a u Belgiji, belgijsko vojno vazduhoplovstvo ima radarske susrete i objavljuje snimke

1990: Montréal, Québec, Kanada NLO, 7. Novembar, preko 40 ljudi uključujući policiju gleda preko 3 sata u NLO iznad hotela u Montréalu

1994: 16. Septembar, učitelji i više osoblje škole Ariel u Ruwi (Zimbabve) je bilo iznenađeno kada su učenici stari od 5 do 12 godina došli prijaviti da se leteći tanjir spustio na školsko igralište. Znano kao Bliski susreti treće vrste u Africi

1996: Varginha incident, poznati Brazilski incident kada se srušio NLO u Minas Gerais (Brazil). Višestruka viđenja čudnih bića za koje su neke devojčice mislile da je đavo u pitanju. Bića viđena i na dečijoj rođendanskoj zabavi, što je navodno inspirisalo redatelja Shiamalana za scenu u filmu "Signs"

1997: Mexico City snimak NLO-a

1997: Phoenix, Arizona NLO incident, višestruke sporo pomičući svetlosne formacije iznad metroa u Phoenixu

21. vek

2001: 11. rujan, navodno snimljen NLO za vrijeme napada na WTC

2001: 29. Septembar - jedan mađarski vojni pilot je snimio odličan snimak NLO-a iz svog aviona u sred bela dana iznad Budimpešte, Mađarska.

2004. Meksička vazdušna patrola snimila sa infracrvenom kamerom svetla- NLO-a

2005: 27. April - Bela Kuća evakuisana kada NLO ulazi u zabranjenu vazdušnu zonu i nestaje. Objašnjeno kao: "Oblak ili nekoliko ptica"

2005: NLO-i prijavljeni i snimljeni u Kaufmanu, Teksas

2005 - Rockaway Beach, Queens NLO je uočen iznad vode blizu nečeg što je izgledalo kao nosač aviona. Nestalo je brzo kako se i pojavilo

2005 - Woodside, Queens Pet letećih tanjira se pojavilo iznad Woodsidea, Queens u Novembru 2005-e. Viđeni su iznad celog Queensa i područija Manhattana. Nestali su jedan po jedan.

2005 - Oklahoma City, (Oklahoma) Dečak vidi ovalno jako svetlo kako leti pri velikoj brzini i onda nestaje

2006 - Kent, Engleska 25. Mart - Ovalna kugla je viđena kako lebdi iznad lokacije u Kentu. Zatim odlazi prema zapadu.

2006 - London, Engleska 17. Juna oko 22 sata u noći, 5 crvenih kugli je viđeno kako leti iznad grada blizu Londona

2006. 20. Septembar - Predviđeno sletanje svemirskog aviona Atlantis odloženo je za jedan dan kako bi posada istražila da li "manji, crni objekat" blizu svemirskog aviona predstavlja nekakvu opasnost, saopštili su u sredu zvaničnici NASA-e. Posada je objekat primetila dok su kamerom posmatrali Zemlju, utvrdivši da se kreće istom brzinom i istom orbitom kao svemirski avion. Pretpostavka je bila da je reč o komadu leda ili delu svemirskog aviona koji je otpao prilikom ranijih inspekcija.

2006. 1. Decembar - Sibir objavljeno nekoliko članaka da se srušio NLO u području sibirkih šuma i izazvao manji požar

2006. 27. Oktobar- Tappen, North Dakota U malom gradu SAD-a Tappen, North Dakota jedan 16-godišnjak je ustao u sred noći čuvši čudne zvukove napolju i zatekao na njivi dva visoka vanzemaljca 8 do 9 stopa kako rade nešto stoci. u jednog je ispucao metak iz svoje puške te je ovaj pustio gadan nezemaljski krik, da bi na to drugi vanzemaljac opalio tog dečaka i onesvestio ga.

2006. 7. Novembar - Chicago, Illinois Radnici i piloti aerodroma O'Hare u Chicagu tvrde da su videli ovalni objekat kako lebdi nad jednim od terminala i onda brzo uzleće gore.

2007. 27. April - Knin ( Hrvatska) u 3:30 h primecen NLO žutog duguljastog oblika kako lebdi 10 minuta nad Kninom tokom dana isti je primećen od strane dva pilota nad obalama Velike Britanije




Bilo kako bilo nečeg sigurno ima, kada se pogledaju svi crteži drevnih naroda dosta se toga može povezati...

do tada...

Slika

_________________
Daka je napisao:
...Ali sve dok se calibre rasturaju u delove i budze kadeti ja sam srecan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: UFO - NLO ili vanzemljaci
PostPoslato: 21 Jul 2013 10:24 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Mar 2008 22:25
Postovi: 326
Lokacija: бања Врујци, беле Воде
Ime: Влада
Opel: Југо 1.5, 1.1, астра г
Svaka cast na tekstu :respekt: uvek se vojska umesa i na kraju nema izvestaja kao da nista nije bilo. Necega ima sigurno i to neko zna vrlo dobro, samo sto bi nastao haos kada bi to neko zvanicno rekao zato se sve svodi na price ko je sta video...
Citiraj:
- 1947: 4. Jul, incident u Roswellu, NLO srušen na ranču kod Roswella, vojska objavljuje da je u pitanju samo meteorološki balon

Gledao sam odavno taj snimak negde, obdukcije vanzemaljca cini mi se, bilo je davno ne mogu da se setim tacno.....

_________________
Аристотел: драг ми је Платон, али ми је Дража Михаиловић!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: UFO - NLO ili vanzemljaci
PostPoslato: 21 Jul 2013 10:27 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jul 2007 13:30
Postovi: 4648
Lokacija: Beograd - Filmski Grad
Ime: Nikola
Opel: Corsa A 1.3GT
Garaza: pogledaj
Gledao sam nešto o tome ranije, i mislim da je to ovaj snimak, mada nisam 100% siguran. Meni je to jako interesantna tema, baš iz razloga što se jako malo zna, gotovo ništa.


_________________
Rule 1... "Never change the deal"


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 46 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs