Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 08 Maj 2024 05:44

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 257 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Idemo na more ..
PostPoslato: 06 Jul 2012 14:56 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2010 20:40
Postovi: 1292
Lokacija: Podgorica
Ime: Goran
Opel: Astra Coupe Bertone
Garaza: pogledaj
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Idemo na more ..
PostPoslato: 13 Jul 2012 09:36 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Sep 2011 18:11
Postovi: 307
Lokacija: Beograd,Vracar
Ime: aleksandar
Opel: frontera 2,3td
Garaza: pogledaj
:respekt:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Idemo na more ..
PostPoslato: 30 Jul 2012 19:15 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jul 2007 13:30
Postovi: 4648
Lokacija: Beograd - Filmski Grad
Ime: Nikola
Opel: Corsa A 1.3GT
Garaza: pogledaj
Ja se vratio sa odmora, bio do Zabljaka malo, malo do Savnika kod mojih, vidio sam ''nevidio'', kanjon Komarnice i tako. Jako lepih predela ima i svaki put se odusevim kad odem. Bio sam nekih 6 dana, kratko je trajalo, sledece godine cu nadam se duze da ostanem. :D

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

_________________
Rule 1... "Never change the deal"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Idemo na more ..
PostPoslato: 31 Jul 2012 15:44 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2006 11:27
Postovi: 576
Lokacija: Beograd
Ime: Vukasin
Opel: Kadett GSi 2.0 16V
Ja krecem za CG sutra. Prvi put u zivotu, idem sa svojim kadettom :) Uvek sam isao sa tatinim fiatom. Ove godine sam resio da zagrizem i krenem sa kadjom, pa dokle stignem. Hvala Goranu za telefone i informacije, ako mi ustreba to mi mnogo znaci. Pod uslovom da se dokotrljam do PG barem. Video sam da u kanjonu morace stoje ispisani telefoni slep sluzbi. E sad jos kad bi neka dobra dusa imala mozda telefon slep sluzbe tamo negde posle Cacka...i neku preporuku za opel servis, za nas sa starijim opelima.

Drugar mi je ostavio kljuceve kuce na brdu izmedju plaze trsteno i ploce (okolina budve, blizu jaz-a). Kakav je sad postupak za prijavu u tom slucaju? Do sad me niko nije cimao niti pitao za tako nesto.

Inace letovao sam duz cele obale CG, nikad nisam imao problema sa stomakom. Doduse nikad nisam pio tu njihovu vodu sa cesme, to su ionako rekli da nije za picje.

_________________
My crew is all fired up
Y'all better just wise up


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Idemo na more ..
PostPoslato: 31 Jul 2012 15:55 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jul 2007 13:30
Postovi: 4648
Lokacija: Beograd - Filmski Grad
Ime: Nikola
Opel: Corsa A 1.3GT
Garaza: pogledaj
Nema potrebe bilo gde da se prijavljujes, samo opusteno. :D

A vodu sa cesme nemoj da pijes, kupuj flasiranu. :)

_________________
Rule 1... "Never change the deal"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Idemo na more ..
PostPoslato: 31 Jul 2012 16:10 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member

Pridružio se: 12 Jan 2010 23:44
Postovi: 4419
Lokacija: Beograd
Ime: Nemanja
Opel: Calibra C20LET '96
Garaza: pogledaj
Ufff.... I Trsteno i Ploče su divne plaže... bili smo tamo pre nedelju dana. Trsteno je idealna plaža za decu ( i morževe kao ja :D ).... sitan pesak (dunavac), mala plaža, nema puno ljudi, prilaz vodi sa stepenica, restoran i kafić odmah uz plažu.... samo ne budi blesav da plaćaš parking, parkiraj se na slepom putiću pored plaže (kad ideš iz pravca Jaza, ne skrećeš odmah levo na parking, nego produžiš još malo pravo pa levo).

Ploče je super plaža, ali skoro da peska nema... sve su betonski zidovi ili stene.. nikako za decu. Postoje bazeni na Pločama... ali jbg, ne možeš decu da ostaviš u bazenu, a ti da pičiš u more... ili možeš ?!?! :D

PS: Takođe, vodu sa česme nemoj da piješ.... oni domoroci tamo su evoluirali i njima osiromašeni uranijum ne može ništa... ja sam imao dijareju celo popodne :D
PPS: Lepo je što su ispisani brojevi telefona Šlep službi po kanjonu (a i na prilazu Budvi iz pravca Cetinja)... ali ako misliš da koristiš njihove usluge, bolje odma prodaj kadeta, trebaće ti lova :D

Evo ono što sam ti pričao za Trsteno... samo slika terena nije nikako iz ove godine.
Slika

_________________
http://www.caloboo.com/
Digitalna servisna knjižica za Vaše vozilo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Idemo na more ..
PostPoslato: 31 Jul 2012 23:52 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2006 11:27
Postovi: 576
Lokacija: Beograd
Ime: Vukasin
Opel: Kadett GSi 2.0 16V
Niste vi mene razumeli, ja kod tog ortaka letujem godinama unazad. Poznajem trsteno i ploce i onaj vojni dok izmedju, i sve te putice i mesta za parking savrseno :) Pre nego sto su se izgradili ti kafici ja sam se tu kupao. Nemam decu za sada, nisam ni ozenjen jos uvek, tako da za sada nemam tih problema :) Za sada sam jos uvek slobodan da se zezam. Da imam decu ne bih ni pomislio da krenem na more sa kadetom. Ne bih ni isao u poluzavrsenu drugarovu kucu. A najverovatnije ne bih ni isao u CG.

Nisam nigde ni napisao da pijem vodu vodu iz njihovog vodovoda. Uvek dole pijem flasiranu vodu iz prodavnice. Isto i u grckoj radim. A kod ortaka u kuci uopste i nema vodovoda. On ispod kuce ima veliki rezervoar. Kad se dodje dole, ko prvi dodje, poruci cisternu sa vodom, sipa se voda u taj rezervoar, onda se ta voda pumpa po potrebi u drugi rezervoar ispod krova. A posto bojler jos nije namontirao, toplu vodu za tusiranje dobijamo iz crnih burica na krovu.

_________________
My crew is all fired up
Y'all better just wise up


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Idemo na more ..
PostPoslato: 01 Avg 2012 09:19 
OffLine
Iskusni Opeldžija

Pridružio se: 10 Avg 2011 15:04
Postovi: 2980
Lokacija: Beograd
Ime: Miroslav
Opel: E46 Coupe
Moj ti je savet da od svih slep sluzbi imas samo broj AMSS-a i da pre toga uplatis clanarinu od 2000din. Cena je smesna u odnosu na ono sto se dobija, ja to najbolje znam jer sam pre 15-ak dana ostao u Grdelickoj klisuri kad mi je riknuo alternator i nisam imao kud i lepo pozvao AMSS, a imao sam samo osnovni paket clanarine koji kosta 600din. Imao sam gratis utovar, istovar i 40km slepanja. Da nisam platio tih 600din morao bih AMSS-u da platim oko 6500din za uslugu a ovako sam trebao samo 2100, a covek je toliko bio ljubazan da mi uzeo samo 1000din. Sa clanarinom od 2000din pokriven si na podrucju cele Evrope i imas 140km gratis slepanja ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Idemo na more ..
PostPoslato: 02 Avg 2012 22:39 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2011 23:13
Postovi: 254
Lokacija: Beograd
Ime: Zeljko
Opel: Tražim
Garaza: pogledaj
Ja sam uplatio 1800 dinara i pokriva celu Evropu, imam nameru da uplaćujem svake godine jer je iznos smešan, pa taman mi ne trebali ni u sledećih 10 godina, sama pomisao da mogu da ih iskoristim u nevolji pu pu... mi je dovoljna.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Idemo na more ..
PostPoslato: 03 Avg 2012 12:43 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jul 2007 13:30
Postovi: 4648
Lokacija: Beograd - Filmski Grad
Ime: Nikola
Opel: Corsa A 1.3GT
Garaza: pogledaj
Evo jedan snimak kanjona sto sam napravio... :D Gledajte u HD. :D


_________________
Rule 1... "Never change the deal"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Idemo na more ..
PostPoslato: 04 Avg 2012 04:35 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009 23:52
Postovi: 1568
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Ime: Amer
Opel: Astra G OPC
Garaza: pogledaj
Narode jeli ko ljetovao u Sutomoru? Planiram ici krajem mjeseca malo da odmorim od svega (osim Astre jer idem sa bolidom)

_________________
WWW.OPELFANSBIH.COM


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Idemo na more ..
PostPoslato: 04 Avg 2012 05:11 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2010 21:29
Postovi: 900
Lokacija: Pirot
Ime: Goran
Opel: Vectra B 2.0 DTI
Upravo sam se vratio sa letovanja u Cg i mogu reci da je bilo odlicno.Hteo sam i ja da odem u Sutomore i na kraju opet zavrsio u Petrovcu,ko je porodican covek za svaku preporuku je Petrovac.Od Sutomora sam odustao zbog prica da je dosta prljavo u samo more kao i mesto a to mi je potvrdila i od gazde(gde sam stanovao)majka jer zena i sama izdaje apartmane u Sutomoru(tamo zivi).I ona mi je potvrdila da je u Sutomoru jako velika guzva i da je u Petrovcu daleko cistija voda.Ali ipak najbolje da iznese neko misljenje ko je bio u Sutomoru,da li je to zaista tako.Ja se u svakom slucaju ne kajem sto sam opet bio u Petrovcu a smestaj mi je bio fantastican,sam u velikoj kuci i ogromno dvoriste a vektra u hladovini ispod palmi..... :ok:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Idemo na more ..
PostPoslato: 04 Avg 2012 11:25 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2011 23:13
Postovi: 254
Lokacija: Beograd
Ime: Zeljko
Opel: Tražim
Garaza: pogledaj
Ja sam u Sutomoru letovao pre x godina, jako jeprljavo bilo, a đubre koje sam poneo sa plaže sam nosio preko 200m jer kanti nije bilo, možda je sada drugačije.
Za vikend su se spuštali Podgoričani vozom pa onda nije mogao peškir da se spusti.
Ako već ideš kolima, nemoj Sutomore, idi gde je lepše, ako si porodičan ćovek idi u Petrovac, Bečiće, ako si solo, idi u Budvu, odatle možeš na dosta mesta, a uveče imaš sve šta ti je potrebno.

Opet, ja sam bio 1x u Sutomoru, 1x u Budvi i 1x u Herceg novom i to sve davno, digao sam ruke od CG poodavno, ali čujem da su se promenili malo, da ima vode i sl.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Idemo na more ..
PostPoslato: 04 Avg 2012 13:37 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jul 2007 13:30
Postovi: 4648
Lokacija: Beograd - Filmski Grad
Ime: Nikola
Opel: Corsa A 1.3GT
Garaza: pogledaj
Malopre sam bio da pokupim burazera sa autobuske koji se vratio iz Sutomora. Njemu bilo super, prljava je voda, mada cistija nego pre 3 godine kada smo bili zajedno tamo. Inace, kaze da je guzva nevidjena u Sutomoru, dok su ostala mesta uglavnom prazna. :)

_________________
Rule 1... "Never change the deal"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Idemo na more ..
PostPoslato: 04 Avg 2012 15:13 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009 23:52
Postovi: 1568
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Ime: Amer
Opel: Astra G OPC
Garaza: pogledaj
Nesto me guzve ne privlace , idem sa djevojkom da se odmorim parijanja mi je preko glave odavno :) Petrovac jel skup koliko je smjestaj?

_________________
WWW.OPELFANSBIH.COM


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Idemo na more ..
PostPoslato: 04 Avg 2012 15:27 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2010 20:40
Postovi: 1292
Lokacija: Podgorica
Ime: Goran
Opel: Astra Coupe Bertone
Garaza: pogledaj
kucaj na facebook "petrovac apartmani" pa isklikaj sve sto iskoci, bice im u info sajtovi... ono sto ja ovako na blic vidjeh 18e dvokrevetni apartman, kad je spic sezone tad su skuplji smjestaji jbg (velika potraznja, pa im moze biti da dizu cijenu)

Cijene, manje vise kao svud na primorje


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Idemo na more ..
PostPoslato: 04 Avg 2012 15:41 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2010 21:29
Postovi: 900
Lokacija: Pirot
Ime: Goran
Opel: Vectra B 2.0 DTI
Imao sam celu kucu,dvoriste ogromno i palme kakvih nema na setalistu.Apartman,ceo donji sprat extra,klimatizovano,u spavacoj sobi dva velika francuska lezaja,televizija,dvd,kuhinja kompletno opremljena....i sve to za samo 30 evra dnevno.Jedino sto ima oko 150 metara uspona ali kad sam ja mogao s devojcicama od 4,5 god.znaci da nije problematicno.Inace ceo Petrovac je ispod magistrale a mora biti malo uspona.Apartmani blize moru su i dosta skuplji a sobe se mogu naci jeftino.Jednu sam bakicu cisto informativno pitao jer je jako blizu plaze,nema klima,nema kuhinja,verovatno se i kupatilo deli s nekim(sto ja ne mogu da podnesem)rekla mi je 9 evra krevet.A gazda inace zivi u Baru tako da smo se samo jedanput videli u toku mog boravka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Idemo na more ..
PostPoslato: 04 Avg 2012 20:51 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009 23:52
Postovi: 1568
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Ime: Amer
Opel: Astra G OPC
Garaza: pogledaj
Aha hvala vam na informacijama , jos samo kakve su dobre vode ?

_________________
WWW.OPELFANSBIH.COM


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Idemo na more ..
PostPoslato: 04 Avg 2012 21:20 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2008 19:18
Postovi: 1067
Lokacija: Kragujevac
Ime: Aleksandar
Opel: Insignia 2.0 cdti / Corsa B 1.2i
Garaza: pogledaj
Bilo extra kad sam bio zadnji put i nije bilo skupo...(posle bombardovanja)...sada ne znam


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Idemo na more ..
PostPoslato: 11 Avg 2012 22:59 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Maj 2011 01:20
Postovi: 34
Lokacija: Sremska Mitrovica
Ime: Aleksandar
Opel: Astra 2.0 dti 16v
Evo moje iskustvo sto se tice CG primorka.

Pre tri dana sam se vratio iz Sutomora ... katastrofa kolika je guzva.

Od osam dana koliko sam tamo bio,samo sam se jedan dan okupao na plazi.I to sam pregazio nekoliko peskira,i po kojeg rusa da bi usao u vodu :-) znaci za ne poverovati kolika je guzva.

Gazdarica nam kaze da vec 5 godina ne ide na gradsku plazu vec ide na plazu Maljevik,mala uvala isto u Sutomoru al je dno kameno i ljigavo , tako da ni sa tom plazom nisam odusevljen.

Nocni zivot je 10 +++ ali kazem vam , ja sam se samo jedan dan okupao na toj plazi i to iz kafica , jer nije bilo mesta za jedan peskir :banghead:

Ostale dane sam lutao Canj,Buljarica,Lucice,Petrovac,Jaz i svuda je bilo ekstra ali cim pridjes Sutomorima to je kolona auta od po kilometar-dva :banghead:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Idemo na more ..
PostPoslato: 12 Avg 2012 01:12 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2010 20:40
Postovi: 1292
Lokacija: Podgorica
Ime: Goran
Opel: Astra Coupe Bertone
Garaza: pogledaj
Jesi ti prcnuo sto od tih zena dolje kad pomenu nocni zivot :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Idemo na more ..
PostPoslato: 12 Avg 2012 02:05 
OffLine
Club 1000

Pridružio se: 05 Jan 2009 15:44
Postovi: 1320
Lokacija: Indjija
Ime: Milenko
Opel: VW Passat CC
Garaza: pogledaj
Jel isao neko u CG ili Grcku a da nema atest plina?
Drugar isao u Hrvatsku nedavno i vratili ga ladno sa granice! :krsti:

_________________
Ko ovde ne poludi taj nije normalan! :-)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Idemo na more ..
PostPoslato: 12 Avg 2012 02:30 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2010 20:40
Postovi: 1292
Lokacija: Podgorica
Ime: Goran
Opel: Astra Coupe Bertone
Garaza: pogledaj
Zovnes auto moto (trta vrta) savez crne gore, pa se raspitas...
http://www.amscg.org/pages.php?id=14&lang=cg
Kontakt
+382 20 234 999;
+382 63 239 987;

E-mail adresa:
ic.amscg@t-com.me


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Idemo na more ..
PostPoslato: 12 Avg 2012 10:51 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2010 21:29
Postovi: 900
Lokacija: Pirot
Ime: Goran
Opel: Vectra B 2.0 DTI
Imenjače pa normalno je da će da mu kažu da bez urednog atesta za plin ne može u Cg.Ja bih rekao ako ćeš u Cg nemoj da se izlažeš troškovima da atestiraš,idi slobodno nema ništa da te pitaju,korektni su barem što se turista tiče.A opet ponavljam zvanično sigurno nema da ti kažu možeš bez atesta jer to i kod nas nije dozvoljeno zar ne?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Idemo na more ..
PostPoslato: 12 Avg 2012 13:07 
OffLine
Club 1000

Pridružio se: 05 Jan 2009 15:44
Postovi: 1320
Lokacija: Indjija
Ime: Milenko
Opel: VW Passat CC
Garaza: pogledaj
Ja sam sa Calibrom presao 122000km na plin i nikad me niko nigde nista nije pitao, ali verovatno zato sto sam imao atest unet u saobracajnu. E sad, kako bi bilo sad kad na Saab-u nemam atest ne znam a iskreno jos mi se ne daju pare za novu bocu i za atest. :banghead:

_________________
Ko ovde ne poludi taj nije normalan! :-)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 257 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs