Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 24 Apr 2024 18:02

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 492 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: +/- iskustva sa clanovima u kupoprodajnim aktivnostima
PostPoslato: 30 Apr 2015 18:21 
OffLine
Administrator
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2007 22:25
Postovi: 9367
Lokacija: Zemun polje
Ime: Nenad
Opel: Astra G 1.7DTI, Astra H twin top 2.0T
Garaza: pogledaj
aj stvarno ne tupi vise.

Neces dobiti odgovor ni na PP, ni na forum, jer si ga dobio pre 3,5 godine za poluosovine koje si kupio pre 4 godine. Apsolutno nisi ni najmanje u pravu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: +/- iskustva sa clanovima u kupoprodajnim aktivnostima
PostPoslato: 30 Apr 2015 18:33 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008 23:42
Postovi: 748
Lokacija: Beograd
Ime: Ivan
Opel: kadett 1.8
opaaa secanje krenulo da se vraca... samo vremenska odrednica ti nije dobra . odgovor sam dobio dan dva od kupovine. Veruj mi na rec pamtim kao slon....
rekoh vec ne trebaju mi ni pare a ni poluosovine, javno i iskreno izvinjenje je vec prihvatljivo pa cu da prekinem da tupim.

Pozdrav
Ivan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: +/- iskustva sa clanovima u kupoprodajnim aktivnostima
PostPoslato: 30 Apr 2015 19:15 
OffLine
Administrator
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2007 22:25
Postovi: 9367
Lokacija: Zemun polje
Ime: Nenad
Opel: Astra G 1.7DTI, Astra H twin top 2.0T
Garaza: pogledaj
laki_81 je napisao:
. odgovor sam dobio dan dva od kupovine.


Ok.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: +/- iskustva sa clanovima u kupoprodajnim aktivnostima
PostPoslato: 30 Apr 2015 19:29 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008 23:42
Postovi: 748
Lokacija: Beograd
Ime: Ivan
Opel: kadett 1.8
i tom prilikom rekao si da ces zameniti ali da trenutno nemas. Ja ti na to reko OK,nije problem nije mi hitno... secas se?
onda nakon nekog vremena opet te nazovem ti opet kazes da nemas a ja vidim u oglasima da prodajes iste takve za koje tvrdis da su ekstra... jel bilo tako ili nije bilo tako? zamenio nisi, pare vratio nisi... jel tako ili nije tako?

Da ne tupimo dalje

samo jos javno izvinjenje da das pa da stavimo tacku na ovu veruj mi i meni jako neprijatnu epizodu na forumu...
:ziveli: :ziveli:

do ponedeljka nisam pri internetu pa vam ostavljam da pisete sta vam je volja bez rizika od replike :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: +/- iskustva sa clanovima u kupoprodajnim aktivnostima
PostPoslato: 30 Apr 2015 19:43 
OffLine
Administrator
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2007 22:25
Postovi: 9367
Lokacija: Zemun polje
Ime: Nenad
Opel: Astra G 1.7DTI, Astra H twin top 2.0T
Garaza: pogledaj
haha, aj sad stvarno. Jel se pravis blesav ili si ozbiljan?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: +/- iskustva sa clanovima u kupoprodajnim aktivnostima
PostPoslato: 30 Apr 2015 20:08 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008 23:42
Postovi: 748
Lokacija: Beograd
Ime: Ivan
Opel: kadett 1.8
calibrice ziv sam ozbiljan :) javno izvinjenje mora da padne sa tvoje strane jer je to najmanje sto treba da uradis. ako to ne uradis ovde, insistiracu na tome i dalje i javno te prozivati. Bilo ovde na forumu, bilo na skupu OTS-a, bilo ispred Jeline kafane u zemun polju ili kod semafora "na centru".... u svakoj prilici druze...
izbor je tvoj
I samo da dodam to sto je proslo 2, 3 ili 4 godine ne umanjuje ti odgovornost nikako. I 104 godine da prodju, ostaje cinjenica da si me zavrnuo , i da si svestan sta si uradio a pravis se blesav.
Izvini se javno meni a i svim ovim ljudima ovde koji citaju ovo jer nas zamlacujes i trosis nam vreme.. Izvini se i pistretu, coveka niti znam niti poznajem zalego je za tebe drugarski, nije u redu da pljujem i njega zbog tebe jer ocigledno covek nije upucen...

a sad stvarno moram da idem


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: +/- iskustva sa clanovima u kupoprodajnim aktivnostima
PostPoslato: 04 Jun 2015 22:23 
OffLine
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2010 20:34
Postovi: 1812
Lokacija: Zemun
Ime: Bojan
Opel: Astra Betrone 2.0T
Garaza: pogledaj
desila mi se situacija vise od neprijatne sa smradom puzo81
ukratko video sam oglas kod puza koji stoji oko godinu dana,
kontaktirao ga i objasnio da me interesuje deo samo ako je ispravan,
dobio sam odgovor da je deo dobar i da je presao 160000km (mozda ali su zadnji km bili bez ulja :ludilo: )
objasnio da cu deo nositi na proveru i dok sam cekao iz mr-a sta ce da kazu to potraje par dana jer su bili praznici
i doticni clan me napinje jer kako kaze: ''trebaju mi pare'', a deo stoji god dana
izgleda da se bocka u venu ili dupence pa je frka
kad sam dobio informaciju da deo ne valja smrad puzo je spustio cenu za 10e (tad sam vec uvideo da se radi ili o totalnom idiotu ili o osobi zavisnoj od opijata ili kur*a)
kroz par dana mu odgovorim da mi ne treba i da mu posaljem radilicu nazad

zasad sve ovo deluje manje vise ok
prodavac poslao deo, deo nije ok vraca se prodavcu
i obaveza prodavca je da vrati parice i ako je ljubazan postarinu

Puzo81 je napisao:
chile je napisao:
pa treba mi radilica, a ostatak neka stoji za rezervu
ako je radilica ok odgovara mi, ako treba da se obradjuje ne


Ta veca je imala 160k pravih, trebala bi da je dobra, vozio sam je pre rasklapanja, nista nije lupalo i slicno.
Ako hoces poslacu ti i kad je prekontrolises posto si upuceniji ako je ok uplati na racun u Intesi, ako ne vrati snosicu postarinu?

Citao sam da pase na ZLET ali XEV ima dve varijante radilice.

Kod drugara mi saobracajna od bloka da je odjavljen, nadam se da ce je naci :banghead:



da se ne bih mlatio sa puzom oko moje postarine unapred odgovorim da meni ne mora da vraca postarinu ako nam transakcija ne uspe, odnosno ako je deo koji salje neispravan

chile je napisao:
ok,
da li moze da je posaljes odnesem na proveru u mr i ako daju zeleno svetlo uplacujem ti parice,
ako nije ok vraticu ti nazad (ne treba da mi vracas postarinu, vec mi izlazis u susret)
radi se o tome da nemam sportske lezajeve ako ode na specijalu,
ovi lezajevi se rade samo i std,
ako sve prodje ok blok, klipove i klipnjace mozemo da organizujemo mozda kad budes dolazio do bg-a
jer mi to nije hitno, cisto da potvrdis cena 50e
ako je stvarno presla toliko trebalo bi da je perfektna :)


sad dolazi do zapleta posaljem nazad deo smradu i vec preko poruka vidim neko nezadovoljstvo

Slika

moze se primetiti

da bi posle usledilo ovo

Slika

posle mi se nije javio pa moram ovako da mu se najebem svega sto ima
paket je odbio pa su me zvali iz aksa da mi naplate jos jednu postarinu
zasto bi ja placao da se smradu vrati neispravan deo,
ako nema para za svoj neispravan deo ili mu ne treba mogao je da kaze da ga bacim u kantu umesto da saljem nazad
uz to sve pre ovoga sam savetovao smrada kako da svoj nelegalni auto pokusa da legalizuje!!!
jajara pilicar smrad p**k* peder
vrati se na svoj maticni forum ovde nam ovakve p**k* ne trebaju

_________________
phase 3, 402m 13.7s


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: +/- iskustva sa clanovima u kupoprodajnim aktivnostima
PostPoslato: 04 Jun 2015 22:31 
OffLine
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2010 20:34
Postovi: 1812
Lokacija: Zemun
Ime: Bojan
Opel: Astra Betrone 2.0T
Garaza: pogledaj
nije mi zao ni 3000din koje mi je puzo ukupno izbio iz dzepa,
vec o pokusaju obmane i nepravde
pokusao je moju dobronamernu poruku da zloupotrebi
mnogo me je iznervirao, glavata spodobo radi nesto pa zaradi pare ne varaj posten narod

_________________
phase 3, 402m 13.7s


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: +/- iskustva sa clanovima u kupoprodajnim aktivnostima
PostPoslato: 04 Jun 2015 22:41 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Feb 2012 03:00
Postovi: 3017
Lokacija: Jerkovic, Beograd
Ime: Miloje
Opel: A3 8V FL Sedan
Garaza: pogledaj
Cile za transakciju si u pravu, ali nisi trebao pominjati druge stvari.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: +/- iskustva sa clanovima u kupoprodajnim aktivnostima
PostPoslato: 04 Jun 2015 23:14 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2011 14:08
Postovi: 2848
Lokacija: Novi Sad/Prijepolje
Ime: Slobodan
Opel: Corsa B X10XE, Alfa 147 1.9JTD, VW Buba 1200J.
Garaza: pogledaj
Stvarno se ne bih spustao na tvoj JADNI NIVO konverzacije, ne jadan nego PREJADAN sto se vidi iz tvog pisanija u postu.

Da ne bih sve pp c/p dogovor je bio da ti posaljem samo radilicu i ako je ok posle provere ok uzimas je a ostatak (blok..) ces naknadno uzeti jer je pretezak zbog postarine. Za sve trazim smesnih 50e. Da, presla je 170 000 pravih.

Ono sto je glavno
chile je napisao:
ok,
da li moze da je posaljes odnesem na proveru u mr i ako daju zeleno svetlo uplacujem ti parice,
ako nije ok vraticu ti nazad (ne treba da mi vracas postarinu, vec mi izlazis u susret)
radi se o tome da nemam sportske lezajeve ako ode na specijalu,
ovi lezajevi se rade samo i std,
ako sve prodje ok blok, klipove i klipnjace mozemo da organizujemo mozda kad budes dolazio do bg-a
jer mi to nije hitno, cisto da potvrdis cena 50e
ako je stvarno presla toliko trebalo bi da je perfektna :)



Ako slucajno nije ok (mada me sad posle svega ne bi ni iznenadilo da si mi vratio neku tvoju sjeb. radilicu) postarinu si rekao da ces ti platiti a ne ja.

Hebem se ko majmun da bih mu skinuo radilicu, zastitim je i posaljem (800din postarina) , kazes da posle provere ipak treba da joj se radi specijala. Da , ponudim ti spustanje cene sa 50 na 40e ZA SVE (kao i prvobitni dogovor, blok, saobracajnu da je odjavljen, 4 klipa, 4 klipnjace) na konto toga da odradis potrebnu specijalu jer i ces pored tog troska verovatno oderati tog tipa kome treba radilica al ti ne pristajes, ok , poslao sam ti podatke i saljes mi radilicu.

Bas cu da ti se javim iz roaminga kada si me zvao!

Zove me kurir i kaze 800dinara da platim za povrat radilice!!!!Rekao si snosices troskove povrata jer ti cinim uslugu

Pokazao mi je paket, kutija razvaljena, pola radilice napolju (dobro se seti kako sam ti je poslao). Pored zajebancije da ti izadjem u susret kao forumasu ti pored dogovora stavljas da ja snosim troskove dostave i jos paket u onom stanju!!

3000 si ojadjen jel! Obe postarine 2x800 si trebao platiti iz svog dzepa i to dobro znas. Verujem da si preuzeo radilicu, obradio je zaradio 3x na njoj.

Uvrede necu da komentarisem i bolje da me se okanes, ja jesam miran ALI...zato kazem primiri se.

Svasta bih napisao ali jednostavno ne mogu da se spustim na tvoj nivo, cast i obraz mi ne dozvoljavaju prostacki odgovor.

Da li sam covek od reci i da li postujem dogovoreno moze posvedociti x forumasa i ljudi van foruma sa kojima sam saradjivao!
Govorili su mi o tebi da hoces da zavrnes i nisam verovao, stari forumas ko bi rekao ali posle ovoga se treba se zapitati.


edit:
Tek sad videh, odlican ti kraj posta, jos si sam sebe vise pokopao.

_________________
http://www.corsa-tigra.in.rs


Poslednji put menjao Puzo81 dana 04 Jun 2015 23:23, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: +/- iskustva sa clanovima u kupoprodajnim aktivnostima
PostPoslato: 04 Jun 2015 23:21 
OffLine
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2010 20:34
Postovi: 1812
Lokacija: Zemun
Ime: Bojan
Opel: Astra Betrone 2.0T
Garaza: pogledaj
sve je jasno
dobro je sto su tu i orginalne poruke pa je jasno i drugima
a te fore iz tvog sela ovde ne prolaze
jedini nas zajednicki prijatelj je nemke koji nije zavrnut i dalje trazi moje usluge
svi ostali sa kojima sam ikada saradjivao tebe ne poznaju tako da mozes da ga duvas nemamo nista zajednicko pa cak ni poznanike

_________________
phase 3, 402m 13.7s


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: +/- iskustva sa clanovima u kupoprodajnim aktivnostima
PostPoslato: 05 Jun 2015 10:26 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2006 02:13
Postovi: 1711
Lokacija: Smederevo
Ime: Vladimir
Opel: Opel Vectra B 2.0DI 16v
Cek da napravim kokice :D

_________________
EX OPEL KADETT E 1.4i TUNED WITH LPG EQUIPMENT BY AC RASIC

NOW OPEL VECTRA X20DTL


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: +/- iskustva sa clanovima u kupoprodajnim aktivnostima
PostPoslato: 05 Jun 2015 13:45 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008 23:42
Postovi: 748
Lokacija: Beograd
Ime: Ivan
Opel: kadett 1.8
Pre par godina stvarno je bila milina posecivati forum. Gomila zaludjenika koja cacka nesto oko kola, par jako lepih garaza gde se ozbiljno radilo, projekata, ljudi voljni da pomognu i diskutuju. Bila je milina citati .. danas je manje vise forum postao prezasicen trgovinom i reklamiranjem ,tako da su ovakve situacije neminovne...
Par ljudi koji su se stvarno lozili na opele radili i ulagali i prezentovali to sto su radili jednostavno nestase sa foruma. Valjda se vise ne pronalaze u ovakvom okruzenju. Bez takvih ljudi gubi se tehnicki nivo na forumu i prelazi se na jedan drugi ne bas puno koristan koji evo vidimo .. Naravno cast izuzecima.

Krajnje je vreme da uprava uradi nesto smisleno jer forum polako, bar kvalitativno, zamire...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: +/- iskustva sa clanovima u kupoprodajnim aktivnostima
PostPoslato: 05 Jun 2015 13:48 
OffLine
Administrator
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2007 11:10
Postovi: 8839
Lokacija: Beograd
Ime: Milos
Opel: Astra Bertone 2.0 Turbo, Corsa C 1.3 CDTi
Garaza: pogledaj
hm ne bih se složio sa tobom laki, ekipa je manje više dugooo vreme ista.

ali voleo bih da čujem tvoj predlog šta bi moglo da se unapredi baš vezano za ovo o čemu pričaš. Možeš i na pp

_________________
Build, race, break, fix, repeat


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: +/- iskustva sa clanovima u kupoprodajnim aktivnostima
PostPoslato: 05 Jun 2015 13:53 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member

Pridružio se: 19 Jan 2007 22:22
Postovi: 3406
Lokacija: Prokuplje
Ime: Milosh
Opel: Calibra CweLET
Garaza: pogledaj
Moj predlog je da odemo na opcs kod gargija.

_________________
A collector never stops collecting!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: +/- iskustva sa clanovima u kupoprodajnim aktivnostima
PostPoslato: 05 Jun 2015 14:09 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Mar 2014 02:21
Postovi: 908
Lokacija: Beograd
Ime: Damjan
Opel: Calibra v6 i 8v
Garaza: pogledaj
Slazem se ...
Mislim da ima super garaza i projekata gde ima svasta zanimljivo i korisno da se vidi, takodje mislim da ima dosta ljubitelja automobila koji su se ovde skupili.
Ne vidim da ovde preovladava trgovina, a narucito ne reklamiranje O.o

_________________
na plinu kuvam, naftu lozim, benzinom se vozim


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: +/- iskustva sa clanovima u kupoprodajnim aktivnostima
PostPoslato: 05 Jun 2015 14:38 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jul 2007 13:30
Postovi: 4648
Lokacija: Beograd - Filmski Grad
Ime: Nikola
Opel: Corsa A 1.3GT
Garaza: pogledaj
Pravilnik OTS-a, clan 3. Vase poruke, stavke 5 i 6 glase. :respekt:

Citiraj:
5. Zabranjeno je korišćenje psovki, vulgarnih reci i izraza
6. Zabranjeno je vređati članove foruma po verskoj, nacionalnoj, rasnoj, političkoj ili bilo kojoj drugoj osnovi - ŽUTI KARTON

_________________
Rule 1... "Never change the deal"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: +/- iskustva sa clanovima u kupoprodajnim aktivnostima
PostPoslato: 05 Jun 2015 14:59 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2011 14:08
Postovi: 2848
Lokacija: Novi Sad/Prijepolje
Ime: Slobodan
Opel: Corsa B X10XE, Alfa 147 1.9JTD, VW Buba 1200J.
Garaza: pogledaj
chile je napisao:
sve je jasno
dobro je sto su tu i orginalne poruke pa je jasno i drugima
a te fore iz tvog sela ovde ne prolaze
jedini nas zajednicki prijatelj je nemke koji nije zavrnut i dalje trazi moje usluge
svi ostali sa kojima sam ikada saradjivao tebe ne poznaju tako da mozes da ga duvas nemamo nista zajednicko pa cak ni poznanike


Hvala Bogu sto su tu originalni pp i sms.


Kako ti decko tones iz posta u post, to je strasno :banghead:


Pozdravlja te akademski gradjanin iz sela Prijepolja i Srpske Atine!

Kada se moderator samoZUTIRA vracam se u ovu temu.

_________________
http://www.corsa-tigra.in.rs


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: +/- iskustva sa clanovima u kupoprodajnim aktivnostima
PostPoslato: 05 Jun 2015 15:22 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008 23:42
Postovi: 748
Lokacija: Beograd
Ime: Ivan
Opel: kadett 1.8
Hehe izgleda je mene malo vreme pregazilo pa mi sve smeta. Evo da izdvojim par stvari:

1) da pocnem od naslova ove teme. zasto razvodnjavati pricu sa pozitivnim iskustvima? ako neko prodaje nesto i tvrdi da je ovako ili onako ako se nakon prodaje ispostavi da sve jeste bilo tako , cemu hvala i deljenje medalja? zar se ne podrazumeva da to tako treba i mora da bude. to sto je neko pedeset put pozitivno ocenjen ne zanci da 51 nece da se omakne slucajno il namerno... tras roba, tras pare, vo se vezuje za rogove covek za rec, nije nista nenormalno da se dogovor ispostuje da bi to moralo da se na sva zvona oglasava
par postova iznad, calibrica preposteni, covek sa milion i jednom "preporukom" ispade jajara najobicnija u mom slucaju. U njegovom slucaju sve te preporuke su bile EPP koje su mu i omogucile da me prevesla...

2) u redu je da neko po forumu rasprodaje visak svojih delova al ima par likova koji biznis rade samo tako. tipa rasturio stranca svajcarca, od nedelje stize jos jedan... malo preterujem ali em je to siva ekonomija, em carinski prekrsaj, em na kraju zavrne nekog i onda krece prepucavanje i svrstavanje po forumu. Mislim da nebi bilo lose zabraniti oglasavanje kada je jasno da je to delatnost a porez se ne placa. Znaci uzmi zarada bez ikakve zakonske odgovornosti, nije to u redu prema ljudima koji placaju porez..

3)situacija koja mi ponekad bode oci, pojavi se neko nov sa problemom neretko krene upucivanje idi kod ovoga idi kod onoga. Cemu to reklamiranje, ako covek ne trazi preporuku za majstora nego pokusava sam da resi problem.. Ako covek trazi majstora onda u redu

4) Na ovom forumu koliko me pamcenje sluzi je bilo svojevremeno par poprilicno nabrijanih masina. Najlepse od svega sto je to uglavnom bila DIY varijanta, greske i pokusaji pa se iskustva prenose dalje. Par ljudi kao sto su Bata, bozza , webboy, mislim i frenki, mada se on stalno nesto nadmudrivao... (sem ovog treceg ostale niti znam niti poznajem) jednostavno kao da u zemlju propadose, a to je tip ljudi koji jednostavno fali forumu. Svaka cast za cveleta,strokija, daku...ali jednostavno smanjuje se broj ljudi koji nesto konkretno radi

5) ima likova koji umisljaju da su dezurni advokati, pa se ni zvani ni prozvani zatrce da brane drugare, nebitno dali su u pravu ili ne. Unose nervozu bez potrebe. Valjalo bi im objasniti da to sto su clanovi uparve ne daje im ama bas nikakva veca prava nego ostalima jer smo u drzavi srbiji svi jednaki a forum nije iznad drzave.
ako se nije prepoznao govorim o pistretu koji se nedavno upecao na moj slucaj sa calibricom..

Bilo bi lepo da neki ljudi iz uprave i neki ljudi koji su otkucali milion i jenu poruku shvate da nista nisu jednakiji od ostalih, vec da je samo njihova odgovornost veca. Nadobudan stav, ja pa ja, jednostavno odbija ljude....

a mozda je mene samo vreme pregazilo :D

pozdrav

...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: +/- iskustva sa clanovima u kupoprodajnim aktivnostima
PostPoslato: 05 Jun 2015 15:40 
OffLine
Administrator
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2007 11:10
Postovi: 8839
Lokacija: Beograd
Ime: Milos
Opel: Astra Bertone 2.0 Turbo, Corsa C 1.3 CDTi
Garaza: pogledaj
ajde redom:

1. Ne bih se složio sa tobom, meni izuzetno znači pozitivna preporuka nekoga jer mi to govori da je ako poslujem sa tom osobom verovatno neće biti problema, sigurno manje verovatno nego sa osobom o kojoj ne znam ništa. Takođe ako je neko poslovao dobro 50 puta i jednom se ispostavi loše, to više govori o toj osobi koja je taj 51. put poslovala sa njim.

2. Slažem se da ne treba da bude previše takvih likova koji dolaze samo zbog prodaje i iskreno dosta tih oglasa i brišemo, kao i same članove. Sa druge strane svi mi vozimo krntije i svima znači da nađemo delove za automobile. Ionako je to u delu Oglasi pa samim tim i ne smeta ostalim temama.

3. Opet se ne bih složio, reklama je komercijalna stvar, kada neko da pare za nešto. Ovde se uglavnom daje preporuka za majstore koji dobro rade svoj posao i baš zbog toga se preporučuju.

4. Ljudi dolaze i odlaze, ali niko od njih nije otišao zbog "uprave" ili ne znam čega. Bata - polako prestao da se bavi tim sportom pa sve slabije dolazi, webboy slupao kalibru i posvetio se igrici tenkića i porodici, frenki je tu isto kao i pre samo manje bleji online inače se često viđamo svi itd itd itd

5. Mislim da je to sasvim normalno i nevezano za funkciju, siguran sa da bi isto to rekao za nekog drugog člana kojeg dobro poznaje ili da uopšte nije admin/mod.

Eto mislim da sam ti odgovorio sve. Stvarno se ne bih složio sa tom pričom oko admina, ne znam na kom drugom forumu admini dopuštaju toliko prozivki i napada na njih. Većina na pola već seče i banuje. A i ovakav detaljan odgovor teško da ćeš još negde da dobiješ :)

_________________
Build, race, break, fix, repeat


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: +/- iskustva sa clanovima u kupoprodajnim aktivnostima
PostPoslato: 05 Jun 2015 19:09 
OffLine
Administrator
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Dec 2008 18:03
Postovi: 15430
Lokacija: bg, vozdovac
Ime: Nebojsa
Opel: Manta A
Koliko vidm tebi je mnogo dosadno cim pokusavas mene da ubacis u pricu, cim se ti opet nesto javljas u ovoj temi bez ikakve veze sa tobom, postove i pve kritike pises kao neka riba kojoj fali k****** pa ne zna kako da iskaze frustraciju osim kukajuci sa nekim samo njoj shvatljivim nebulozama, forum je takav kakav jeste, i dalje smo sbi tu i druzimo se, manje se pise jer j jednostavno tako, kriza je u drzavi ako nisi primetio pa se manje zeza, vise se radi, a to za koga se ja postavljam, to je moja stvr, i to je covek za koga ce ti svi sem tebe potvrditi da je ljudina, za razliku od tebe koji nista nisi doprineo ovom forumu niti klubu, a verujem ni celokupnom drustvu, vise si neki spam bot kojeg niko ne poznaje, i niko i ne obazire na tvoje postove, ne bih ni ja, ali mi je duznost kao nekoga ko ovaj forum odrzava koliko toliko u redu da se javim, ali to je poslednje sto cu pisati sa tobom u ovoj temi, ako ti je dosadno, idi na basket sa nekim drugarima ako ih imas, ili procitaj neku knjigu, svejedno

_________________
www.wheel-specialist.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: +/- iskustva sa clanovima u kupoprodajnim aktivnostima
PostPoslato: 08 Jun 2015 09:17 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008 23:42
Postovi: 748
Lokacija: Beograd
Ime: Ivan
Opel: kadett 1.8
Pistre jedino sto umes je da se zatrcis kao govece u rosnu detelinu i da lupas kao maksim po diviziji.. Knjige bi tebi dobro dosle posto koliko iz tvojih postova vidim supalj si koekude... Ja tebe do sad nisam vredjao, cak sta u jednoj temi vezano za alternatore pokusavao malo da te edukujem ali dzabe,evo da se sad posluzim tvojim stilom komunikacije, ocigledno spadas u grupu kojoj lakse udje 25cm odpozadi no gram u glavu... uzmi prelistaj malo forum pa vidi sta si pisao gde pa se postidi ...
Moj doprinos forumu? jebemliga.... U pocetku sam ovde bio jer je stvarno imalo i moglo sta da se nauci o opelcicima,ovde sam trenutno da ubijem vreme,jerbo mi se moze da zabusavam na poslu.. Clanarinu neplacam, na skupove ne dolazim, ali nikad nisam vredjao ni prozivao nikog , koliko sam mogao trudio sam se da pomognem ..

Cisto da ne bude da bas nista nisam doprineo evo nek se zna da sam medju prvima ako ne i prvi sam odradio preradu sa 1.8 na 2.0 na ovim prostorima, i to javno ovde predstavio da pomognem ljudima... od mene dosta, mnogi nisu ni toliko, cak sta neki autoriteti u koje se ovde kunete na forumu vrlo nadobudno tvdise da je nemoguce. a i englezi bogami.....

Racunam da bi veci doprinos bio da dopustim da me calibrica pokrade a ja da kazem da je ekstra lik, evo nek me zajebe ponovo ? Zasto je tvoja "duznost" da branis bilo koga pa i calibricu? Svako je valjda u stanju da govori u svoje ime.. Kao sto si imao priliku iz postova iznad calibrica nista nije porekao, nema argumenta, iz aviona se vidi da se u poslu samnom postavio kao prevarant koji ni jednog trenutka nije imao nameru da ispravi gresku. Uzeo pare i cao.. a ti si ispao smesan zbog te svoje "duznosti" da branis drugara..
I sta onda? veci bi doprinos forumu bi bio da kad se ti zatrcis i krenes da branis prevaranta , da lupas gluposti, da vredjas, ja treba da kazem ma svaka je pistretu zlatna??? ma vazi rodjace...

inace da pikam basket sa klincima po kraju nemam si vremena, kao sto nemam vremena ni sa kolima vise da se mlatim na zalost... .

Sa krvavo zaradjenom diplomom tehnickog fakulteta u Beogradu, i radnim mestom sefa razvoja u mozda najvecoj firmi na svetu u svojoj bransi, mogu samo da ti drugarski porucim IDI CITAJ NESTO NEPISMENI COVECE, MANI SE BASKETA SA KLINCIMA,MANI SE DA DISKUTUJES O STVARIMA O KOJIMA DVE BLAGE VEZE NEMAS, MANI SE DA ZALEZES ZA ONOG PREVARANTA I JAJARU CALIBRICU KOJI ME JE POKRAO i izvadi vise taj k*u*r*a*c koji ti je malo malo u ustima... ko o cemu baba o ustipku...

Vi ste ovde uprava, treba da dajete primer svojim ponasanjem, a sta vi radite???
Pljujete, psujete, vredjate, pokrivate lazove i prevarante. Pa kakvi tek mi treba da budemo kao clanovi ako vi takav primer dajete???
Riba smrdi od glave , vazda bilo i ostalo.
Banujte slobodno, al pocnite od sebe...

Od mene toliko, bilo je lepo druziti se vama
Pozdrav, Ivan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: +/- iskustva sa clanovima u kupoprodajnim aktivnostima
PostPoslato: 08 Jun 2015 09:25 
OffLine
Administrator
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2007 22:25
Postovi: 9367
Lokacija: Zemun polje
Ime: Nenad
Opel: Astra G 1.7DTI, Astra H twin top 2.0T
Garaza: pogledaj
skini mi se s qrca vise. Nemam sta da ti kazem, kad nisi u pravu.

i bajo moj, prestani da glumis sajber ratnika (kako si sam napisao). Bas sam zeljan da vidim tvoju njuskicu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: +/- iskustva sa clanovima u kupoprodajnim aktivnostima
PostPoslato: 08 Jun 2015 10:46 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008 23:42
Postovi: 748
Lokacija: Beograd
Ime: Ivan
Opel: kadett 1.8
Postenjacino moja jel ti to mene zoves da vratis pare koje si na prevaru uzeo ili ....?

rekao sam ti, pare me ne zanimaju, samo javno izvinjenje ovde na forumu. A dotad nastavljam da te prozivam na svakom koraku. Kao sto odlicno znas, slovo jedno nisam dodao ali necu ni da ga oduzimam...

Moju njuskicu ces videti kad se poklopi da sam u zemlji slobodan i dokon i da je skup OTS-a, da vidimo kakav si glumac ispred publike

Pozdrav
Ivan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: +/- iskustva sa clanovima u kupoprodajnim aktivnostima
PostPoslato: 08 Jun 2015 10:58 
OffLine
Administrator
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2007 22:25
Postovi: 9367
Lokacija: Zemun polje
Ime: Nenad
Opel: Astra G 1.7DTI, Astra H twin top 2.0T
Garaza: pogledaj
to je tako romanticno. Mnogo se radujem.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 492 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs