Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 29 Mar 2024 17:27

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 873 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 35  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: STVARNO NEVEROVATAN ZOBS
PostPoslato: 16 Jan 2018 02:29 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Feb 2012 03:00
Postovi: 3017
Lokacija: Jerkovic, Beograd
Ime: Miloje
Opel: A3 8V FL Sedan
Garaza: pogledaj
Ova tema se pretvorila u 'ciji je veci'.

Ne vidim poentu ovolikog razglabanja oko totalno nebitne stvari, a jos manje celu ovu pricu o svemu ostalom.

Cinjenica jeste da drzava uzima pare gde god moze.

Tamna stakla jesam imao, Llumar, to je bilo iz nekoliko razloga: Auto je lepse izgledao, auto nije goreo leti i nije me peklo sunce, ne moras bas u njivu da se zavuces kad ka*as :)

Sto se tice standarda u drzavi, nije to toliki problem, problem je u mentalitetu ljudi i to sam mali milion puta do sad rekao.

I ja bih da vozim Audi A6 3.0 TDI, ali jbg drzava je sranje pa mi registracija skupa, a skupi i delovi, tako da prilagodite izbor i vase vozilo mesecnim primanjima i potrebama.

Sto se tice kruga oko Kosutnjaka, svi ta 'internet mafija' u komentarima ni nema auto a i da ga ima nikad ne bi smela da okrene onakav krug, ja nisam smeo ni na Adi Huji tako da vozim :)

Ali opet kazem sta ce to koji moj u ovoj temi, sta nekog boli tuki da li neko vozi 2.5 sa 1.8 papirima ili to sto je Pistre vozio krug oko Kosutnjaka tako kako je vozio.

A drzava je takva zato sto narod u njoj gleda samo da drugom ne bude bolje nego sopstvenom sebi a ne kako da svima bude bolje. Dokle god svi rade ono da drugom bude gore sasvim je jasno da nikom nece biti bolje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: STVARNO NEVEROVATAN ZOBS
PostPoslato: 16 Jan 2018 05:17 
OffLine
Administrator
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2007 11:10
Postovi: 8839
Lokacija: Beograd
Ime: Milos
Opel: Astra Bertone 2.0 Turbo, Corsa C 1.3 CDTi
Garaza: pogledaj
djile je napisao:
napisao sam da sam imao lose gume one zime kad je auto i kupljen iz razloga jer nisam imao finansijskih sredstava da odmah promenim i gume, znaci kupio sam auto sa losim gumama, auto je kupljen u novembru 2014e cini mi se, tako da sam te zime imao lose gume jer nisam bio u mogucnosti da ih zamenim, imao sam precih stvari oko servisa i mehanike generalno


Daj bre napravio si garažu sa 20 strana tjuniranja pre nego što si promenio one slikove sa kojima si ko zna koliko prešao, stvarno ko o čemu kurva o poštenju, nema potrebe da se vadiš :ludilo:

_________________
Build, race, break, fix, repeat


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: STVARNO NEVEROVATAN ZOBS
PostPoslato: 16 Jan 2018 06:47 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2014 13:59
Postovi: 2007
Lokacija: Kruševac
Ime: Stefan
Opel: Astra G Bertone 1.8 16V (Z18XE); Ex: Opel Astra G 1.6 16V
Garaza: pogledaj
Pa u avgustu sam zamenio...posle 9meseci od kupovine auta, a to su uglavnom bile neke sitnice koje nisu puno kostale...tad nisam ni imao posao...bio sam student :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: STVARNO NEVEROVATAN ZOBS
PostPoslato: 16 Jan 2018 06:51 
OffLine
Administrator
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2007 11:10
Postovi: 8839
Lokacija: Beograd
Ime: Milos
Opel: Astra Bertone 2.0 Turbo, Corsa C 1.3 CDTi
Garaza: pogledaj
i uz sve to si uspeo da napraviš 20 strana garaže i menjanja svega i svačega što je bilo prioritetnije od guma :)

_________________
Build, race, break, fix, repeat


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: STVARNO NEVEROVATAN ZOBS
PostPoslato: 16 Jan 2018 10:05 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Dec 2012 22:22
Postovi: 1024
Lokacija: Beograd
Ime: Dusan
Opel: ex. Astra G 2.0 DTI karavan sad Astra GTC 1.9 CDTI
Garaza: pogledaj
To je taj cenovnik sa ukljucenim atestom (nisam hteo da kacim zbog reklame ovo ono). Stisnes se, platis i ne razmisljas. :)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=drrxYDUX76Y


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: STVARNO NEVEROVATAN ZOBS
PostPoslato: 16 Jan 2018 11:24 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2012 08:52
Postovi: 780
Lokacija: Subotica
Ime: Slobodan
Opel: Yugo 1.1EFI
Garaza: pogledaj
Kad bi deo bio stvarno da ne razmisljas, to bi bilo super. Ali to su mislili i ovi sa atestom za plin na 10 godina... Ali uvek ce biti akcije i uvek ce te zaustavljati i uvek ce neko imati nesrecu da i pored toga sto imas atest onaj ce biti drkadzija pa ce traziti nesto drugo ili nece znati sta je atest... Kao sto sam rekao, licno za mene, samo skroz prozirna sa adekvatnom zastitom.

_________________
Legenda kaže: "Postojali su ljudi koji su se javljali i kad im ne treba ništa..."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: STVARNO NEVEROVATAN ZOBS
PostPoslato: 16 Jan 2018 13:21 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Mar 2013 00:18
Postovi: 788
Lokacija: Aleksandrovac (župski)
Ime: Marko
Opel: Astra G 1.7 DTI & Astra H 1.6 twinport
Garaza: pogledaj
Potpuno si u pravu. Nije problem da se daju pare za atest i da sve to bude "legalno" kako su oni zamislili ali ja sam 100% siguran da i pored svega toga uvek moze da se naleti na drkadziju kome zena nije dala predhodno vece i da te iscima bespotrebno koilko god ti bio ispravan i atestiran..

E upravo zbog toga ja sam na svom autu osim na zadnjem staklu skinuo foije (iako su bile lumar, sa pisanom garancijom) uradjene po svakom propisu i placene 110eur.. I da je atest bespaltan, da je uslov samo da folija bude kvalitetna vise ih nikad ne bi stavljao upravo iz tih razloga jer ocigledno se sve svelo na drpanje naroda i punjenje Vodjinog budzeta..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: STVARNO NEVEROVATAN ZOBS
PostPoslato: 16 Jan 2018 18:19 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2012 08:52
Postovi: 780
Lokacija: Subotica
Ime: Slobodan
Opel: Yugo 1.1EFI
Garaza: pogledaj
Folije su na zalost porez za modifikacije. Njih ako imas kad tad ces naleteti na nekoga ko ce ti guliti kozu sa ledja i uvek ce biti aktuelna tema. Onaj ko nije nikad imao problem, moze jedino da bude zadovoljan sto je imao srece, jer sigurno nije pravilo.

_________________
Legenda kaže: "Postojali su ljudi koji su se javljali i kad im ne treba ništa..."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: STVARNO NEVEROVATAN ZOBS
PostPoslato: 16 Jan 2018 20:34 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2014 13:59
Postovi: 2007
Lokacija: Kruševac
Ime: Stefan
Opel: Astra G Bertone 1.8 16V (Z18XE); Ex: Opel Astra G 1.6 16V
Garaza: pogledaj
Nezki je napisao:
i uz sve to si uspeo da napraviš 20 strana garaže i menjanja svega i svačega što je bilo prioritetnije od guma :)


U redu je decko, sve si u pravu :ok: Ovako mozemo da se peglamo mesec dana...jeste, sredjivao sam auto, gume mi bile lose 9 meseci i eto, zadovoljan? :) Sve u svemu za to vreme niti sam vozio reli, niti sam zgazio nekog, niti sam ogrebao auto...cini mi se da sam na auto put izasao jednom u januaru samo... Uhvatio si se za te gume kao pijan plota :) U mojoj garazi i ako ima neki tvoj post to je sigurno nesto u vezi tih guma...

Sto se folija tice nisam znao da je ta cena, stvarno nije puno ako je sa atestom, ali slazem se sa Markom i YUgisom, nije problem da se to plati, ali nikad neces da budes siguran da je to to...iz godine u godinu samo donose neka nova sranja i menjaju nesto...eto ljudi koji su platili uredno sa atestom pre neku godinu sta da rade sad? Tako da sto se tice tih folija ja mislim da ce tu uvek da se dize prasina...

Ja cu mozda da skinem samo sa prednjih stakla kao sto sam i zadnji put kad je isto bila akcija oko toga pa kad se smirilo malo ja am vratio ponovo na prednja stakla...
Eto ja sam bio te srece da me nikad nisu drndali za te folije a zaustavljaju me cesto...pre nedelju dana mi pisali za pojas i nista mi nisu rekli za folije...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: STVARNO NEVEROVATAN ZOBS
PostPoslato: 16 Jan 2018 21:28 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Okt 2011 21:10
Postovi: 937
Lokacija: Kruševac/Niš
Ime: Aleksandar
Opel: Astra G 1.7 DTi 16V (Y17DT)
Garaza: pogledaj
pistre je napisao:
Sto se v6 rege tice, sve po ps, nije to nikakav bauk
Slika



:postovanje: za registraciju. Koliko još ljudi bi moglo da ponovi ovakvu sliku? Pa posle ko o čemu, ku*va o poštenju, smeta država, svima ništa ne valja, pune se budžeti, a stavljaju se (figurativno) "6.3 V8" motori i registruju na "1.8 16V" u saobraćajnoj i to je normalno? Bitnije su folije? A porez i registracija na takve motore ništa? Čast izuzecima koji plaćaju, koliko takvih mogu da se nabroje, a vodi se polemika o pišlj*vim folijama...


testdriver je napisao:
Pistre je u pravu kad kaze imas za folije a nemas za atest. Isto kao i imas za silna budzenja a nemas 6000 za atest :)


zbogom_pameti je napisao:
To je taj cenovnik sa ukljucenim atestom (nisam hteo da kacim zbog reklame ovo ono). Stisnes se, platis i ne razmisljas. :)



Odakle Vama ove cene od 6000 dinara za atest? 6000 dinara za ukupan atest zaveden u saobraćajnoj, proveren u AMSS i sve regularno 6000 dinara? Sledi tekst dole... :P I da uradiš foliju sa atestom za ovih 6.000 ili 10.000 dinara, šta onda sa time? Legalan si? Da, obavezno ;) Možda atest na foliju koju ti daje proizvođač/serviser, ali tek jedan deo od onog šta još ide uz to


Evo citat iz više naših domaćih novina, a ima i par video snimaka koji potvrđuju ovo napisano, a evo šta Vam sve treba da budete 100% legalni:


- Lepljenje folija na stakla automobila prosečne veličine – oko 10.000 dinara.

- "Uvoznička" dozvola – oko 12.000 dinara (neki je izdaju i besplatno)

- Zahtev za atest i obrada dokumentacije ABS – 3.300 dinara

- Ispitivanje u AMSS – 2.400 dinara

- Izdavanje uverenja u ABS – 3.000 dinara.

- Administrativna taksa – 300 dinara

- Novi tehnički pregled – 800-2.400 dinara

**Ukupno: oko 33.000 dinara (ili oko 20.000 dinara, ako dobijete gratis dozvolu proizvođača)


I koliko izlazi sve ukupno da si legalan? 6000 dinara? :bekelji:

Nikom verujem ne bi bio problem da odradi ovako sve legalno i zavede u saobraćajnu da je cena stvarno tih "6000 dinara", ali to je petina od onolikog koliko još treba.
Ko ne veruje, slobodno neka proveri tekst, više izvora ima sa istim ili identičnim podacima :wink:

_________________
Opel - The future is everyonce's


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: STVARNO NEVEROVATAN ZOBS
PostPoslato: 16 Jan 2018 21:40 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2014 13:59
Postovi: 2007
Lokacija: Kruševac
Ime: Stefan
Opel: Astra G Bertone 1.8 16V (Z18XE); Ex: Opel Astra G 1.6 16V
Garaza: pogledaj
Pa eto, ja znam da je neka veca cifra u pitanju...neka, kako sam do sad tako cu i sad :) A postenjacine neka placaju kad toliko vole i postuju ovaj sistem :ludilo: Samo im taj atest fali da budu legalni :ots:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: STVARNO NEVEROVATAN ZOBS
PostPoslato: 16 Jan 2018 21:43 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2016 20:00
Postovi: 230
Lokacija: Beograd
Ime: Branko
Opel: Srebrna munja
Potvrda od proizvodjaca (Opel) kosta 5000 dinara. Samo ima jedna "mala" zackoljica.
Svi koji su ranije stavili folije moraju da ih komplet skinu i stave druge, da bi mogli da prodju atest. Po novome, prilikom ugradnje folija, stavlja se neki broj/kod na samo staklo pre folija i samo te folije mogu da idu na atest.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: STVARNO NEVEROVATAN ZOBS
PostPoslato: 17 Jan 2018 00:42 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2014 19:07
Postovi: 3290
Lokacija: Beograd
Ime: Vladan
Opel: Astra G 1.6 XE; Astra H 1.6 XER, Astra J 1.4 NET
Garaza: pogledaj
Imam utisak da ce na otpadima biti nestasica fabricki toniranih stakala. Deluje mi da je to jeftinije resenje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: STVARNO NEVEROVATAN ZOBS
PostPoslato: 17 Jan 2018 17:17 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2013 00:58
Postovi: 642
Lokacija: Curug
Ime: Zoran
Opel: * Vectra B 2.0 * Corsa A 1.2 *
Garaza: pogledaj
Ili cemo praviti montazno demontazne folije od rendgenskih folija, video sam snimak jos ranije, ne mogu sad da ga nadjem, tipa zaustave panduri a on skine u 2 sekunde :ludilo: :ludilo:



:D :D :D
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: STVARNO NEVEROVATAN ZOBS
PostPoslato: 17 Jan 2018 23:25 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2014 13:59
Postovi: 2007
Lokacija: Kruševac
Ime: Stefan
Opel: Astra G Bertone 1.8 16V (Z18XE); Ex: Opel Astra G 1.6 16V
Garaza: pogledaj
Ja skinuo napred...a razmisljam se da skinem i pozadi i da za mesec dana odradim opet sve ali sa mozda 30 do 40% da ne bude previse napadno...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: STVARNO NEVEROVATAN ZOBS
PostPoslato: 18 Jan 2018 15:43 
OffLine
Administrator
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2007 11:10
Postovi: 8839
Lokacija: Beograd
Ime: Milos
Opel: Astra Bertone 2.0 Turbo, Corsa C 1.3 CDTi
Garaza: pogledaj
djile je napisao:
U redu je decko, sve si u pravu :ok: Ovako mozemo da se peglamo mesec dana...jeste, sredjivao sam auto, gume mi bile lose 9 meseci i eto, zadovoljan? :) Sve u svemu za to vreme niti sam vozio reli, niti sam zgazio nekog, niti sam ogrebao auto...cini mi se da sam na auto put izasao jednom u januaru samo... Uhvatio si se za te gume kao pijan plota :) U mojoj garazi i ako ima neki tvoj post to je sigurno nesto u vezi tih guma...


"Dečko", radi se o tome da pola Srbije razmišlja kao ti, kuka kuka, a oni prvi ne rade stvare kako treba.
Pričaš kako su ti pare bile problem, a imao si pare da budžiš gluposti.
Pričamo kako vlada haos, da ništa nije uređeno, a svaki zakon koji se uvede gledamo samo kako da zaobiđemo.
I na kraju krajeva krijemo se iza izgovora, čitam brdo komentara za stakla, svi izmišljalju zbog sunca, dece, ako se razbije staklo bla bla bla, a svi znamo da se to radi zbog stajlinga da bi lepše izgledao auto. I naravno uvek je kriv neko u crnom audiju koji to može.

_________________
Build, race, break, fix, repeat


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: STVARNO NEVEROVATAN ZOBS
PostPoslato: 18 Jan 2018 21:32 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2014 13:59
Postovi: 2007
Lokacija: Kruševac
Ime: Stefan
Opel: Astra G Bertone 1.8 16V (Z18XE); Ex: Opel Astra G 1.6 16V
Garaza: pogledaj
Nesto si u pravu a nesto nisi ali nebitno...necemo vise da se raspravljamo oko toga...
Naravno stajling je meni a verovatno i ostalima dosta bitan ali ipak nije sve 100 posto samo u stajlingu, kad je leto vise puta sam probao a mozes i ti da se uveris kod nekog ko ima tamna stakla, dok bije sunce kroz prozor pravo u lice, probaj da spustis prozor i da podignes za par sekundi da vidis koja je to razlika, odmah przi cim nema folije, a evo i danas mi sve cudno jer vise nemam napred folije, danas je bilo sunca i mnogo mi je nekako opustenija voznja bila dok sam imao te folije, ja iskreno naocare za sunce reeetko kad stavim, smetaju mi malo pa ih retko i nosim, i dok sam imao folije napred stvarno sam mnogo opustenije vozio, a evo danas sam se mrstio dok sam vozio...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: STVARNO NEVEROVATAN ZOBS
PostPoslato: 18 Jan 2018 21:38 
OffLine
Club 1000

Pridružio se: 02 Jan 2011 03:37
Postovi: 1183
Lokacija: Meljak ( Barajevo )
Ime: Boško
Opel: Astra G kupe 2.0 turbo
Garaza: pogledaj
Isto :ludilo: previse svetla unutra ima :)) ali dobro, ziv se covek na sve navikne :shit:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: STVARNO NEVEROVATAN ZOBS
PostPoslato: 18 Jan 2018 22:10 
OffLine
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009 23:14
Postovi: 8779
Lokacija: Beograd
Ime: Zdravko Daka
Opel: Astra G Turbo/Calibra MV6
Garaza: pogledaj
Sve zbog ovih u crnom audiju :ludilo:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: STVARNO NEVEROVATAN ZOBS
PostPoslato: 18 Jan 2018 23:06 
OffLine
Club 1000

Pridružio se: 02 Jan 2011 03:37
Postovi: 1183
Lokacija: Meljak ( Barajevo )
Ime: Boško
Opel: Astra G kupe 2.0 turbo
Garaza: pogledaj
Ti si jedan od njih! Dako dodjes mi pare za folije! :seci: :grrr: :ludilo: :ludilo1:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: STVARNO NEVEROVATAN ZOBS
PostPoslato: 18 Jan 2018 23:53 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2013 00:58
Postovi: 642
Lokacija: Curug
Ime: Zoran
Opel: * Vectra B 2.0 * Corsa A 1.2 *
Garaza: pogledaj
Sto bi rekla jedna gospoja od vas postenih mi kur.ve ne mozemo doci na red. :ludilo: :ludilo:

Ja sam odmah rekao da je zbog stajlinga najvise, mada ima efekta i sto se vrucine tice nije da nema, ali ima i ljudi koji ne rade zbog toga pa mahom zatamne samo nazad (sto je do sad i bilo po zakonu), sto je po meni bas suprotno od stajlinga, izgleda kao posmrtni auto ali pomaze bar onima koji sede nazad (da, deci recimo).. no nebitno, naravno da cemo traziti kako da zaobidjemo neke zakone, sve dok ne smisle nesto normalno, dok budu nakazni tako cemo se i odnositi prema njima... Kod nas su u sustini i retki auti koji su bas skroz po zakonu tako da ono.. peglaj pa dok ne natrcis.

Eto ti i primer da ce morati da se menjaju tablice koje imaju kukicasta slova a samim tim i saobracajna, pa koji k**** ste onda i stavljali iste u promet???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: STVARNO NEVEROVATAN ZOBS
PostPoslato: 19 Jan 2018 00:56 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2014 13:59
Postovi: 2007
Lokacija: Kruševac
Ime: Stefan
Opel: Astra G Bertone 1.8 16V (Z18XE); Ex: Opel Astra G 1.6 16V
Garaza: pogledaj
Ja sad dodjoh iz garaze...kako cu da ustanem sutra u 5 ja nzm :D
Da ne razmisljam dok vozim a i sto kaze Djuka izgleda mi kao posmrtni auto daleko bilo...nije to to samo sa zadnjim staklima, tako da sam do sad skidao, bocna sam skinuo za 2 min, ali sa zadnjim staklom sam nadrljao...folija se cepala samo tako, a i kad sam je na kraju skinuo svuda je ostao lepak pa sam morao sa razredjivacem da trljam...plus sto je kod bertonke staklo previse iskoseno pa ne moze lepo da se pridje...tako da sad vise nema folija, bar jedna pozitivna strana ima prelep enterijer pa makar to da me tesi :ludilo:
Ostaje mi jedino jos da proverim zadnje grejace koji obicno nastradaju kada se skida folija :(
A verovatno cu ponovo zatamniti ceo auto za mesec-dva taman da se malo smiri ovo, s tim sto cu ovog puta verovatno ceo auto 30 do 40 posto tako da se i ne primecuje toliko...
Jbg...bas me zanima sta je sledece, koji zakon...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: STVARNO NEVEROVATAN ZOBS
PostPoslato: 19 Jan 2018 01:15 
OffLine
Administrator
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2007 22:25
Postovi: 9366
Lokacija: Zemun polje
Ime: Nenad
Opel: Astra G 1.7DTI, Astra H twin top 2.0T
Garaza: pogledaj
Nevezano za ovo.

Juce registrovao zenin auto. Proslo 7 punih godina kako ima tablice, a samim tim i saobracajnoj istekao rok vazenja.

Dobio sam potvrdu koju treba da nosim uz dokumenta, na kojoj pise da se rok vazenja saobracajne dozlole produzava jos 3 godine.

Inace za ovih 7 godina pomalo je pomeran produzetak registracije, pa je datum isteka registracije na saobracajnoj i nalepnici bio 18.01., a polisa mi vazi do 22.02., jer je prosla registracija vazila do 22.02., pa mi ovu poslednju krajcovali. I tu su imali problem u sistemu da mi produze refistraciju, jer imam razliku u datumima vecu od 30 dana.

Yebada!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: STVARNO NEVEROVATAN ZOBS
PostPoslato: 21 Jan 2018 19:07 
OffLine
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jan 2011 20:12
Postovi: 6276
Lokacija: Subotica
Ime: Rade
Opel: Kadett E
Garaza: pogledaj
Nesto sam nacuo da sad po ZOBS-u ne smes da pretices vise od dve bicikle, jer ako ih je vise automatski ti obilazis kolonu vozila :ludilo:
Ja gde radim je industrijska zona, trenutno ima par hiljada ljudi , trecina ako ne i vise dolazi biciklama na posao, pogotovo leti, znaci ja cu morati da zagusim saobracaj jer ne smem da obidjem par bicikala, a pored bicikala tu je i puna linija, biciklisdticke staze nema, nikada je nije ni bilo, posle 6 godina od kako radim u tom delu tek sad su obnovili pesacku stazu...

_________________
Daka je napisao:
...Ali sve dok se calibre rasturaju u delove i budze kadeti ja sam srecan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: STVARNO NEVEROVATAN ZOBS
PostPoslato: 21 Jan 2018 23:33 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2012 08:52
Postovi: 780
Lokacija: Subotica
Ime: Slobodan
Opel: Yugo 1.1EFI
Garaza: pogledaj
Sto ti tako umanjujes vrednost takvog podviga kakav jos nije uradjen u ovoj drzavi kao sto je pesacka staza :D

_________________
Legenda kaže: "Postojali su ljudi koji su se javljali i kad im ne treba ništa..."


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 873 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 35  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs