Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 25 Maj 2018 11:12

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Pravila foruma

Ova soba služi isključivo za davanje sopstvenih oglasa što se automobila tiče. Znači:
1. Nikakav Copy/Paste sa drugih sajtova ne dolazi u obzir (uključujući i link ka oglasu na drugom mestu)
2. Uz opis automobila postavite i sliku i način na koji želite da budete kontaktirani
3. Pitajte samo ako je nešto u vezi automobila
4. Po prodaji istog napišite da je prodat da bi tema mogla da se zaključa ili eventualno obriše.
5. Svaki offtopic će biti sankcionisan
6. Obavezno naznačiti koja je cena u pitanju, ako se radi o prodaji
7. P: za prodaju, K: za kupovinu, Z: za zamenu
8. BUMP oglasa samo u slučaju promene cene (posle 7 dana od zadnje poruke). Za pisanje BUMP u oglasu pre tog roka sledi 20% warna
9. Svaki komentar oko cene povlači sa sobom opomenu, ako vam se ne sviđa cena nemojte kupiti dotični deo.

Članovi koji imaju ispod 20 poruka nemaju pravo da postavljaju oglase za prodaju (kupovina je dozvoljena)!
Oglas koji ne sadrži opis proizvoda, cenu i način kontakta će biti obrisan u roku od 24 časa

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: P: Moja stara Astra G 1.6 16v
PostPoslato: 15 Maj 2018 19:23 
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2009 09:24
Ime: Goran
Opel: Astra G 1.8 16v
Hitno prodajem moju staru Astru G 1.6 16v, 1998. godište, motor X16XEL, zbog nemogućnosti registrovanja 2 auta.
Biću malo opširniji u opisu, pa koga ne mrzi neka pročita, da me ne bi zvali i pitali za svaku sitnicu. :D
Auto je u mom vlasništvu 10 godina, registrovan do 23.05.2018. godine.
Na prodaju je zato što sam uzeo drugu, zbog potrebe za autom s petoro vrata, iako je ova već bila spremana za sređivanje. Auto je prljav na slikama, nije pran i lickan za prodaju!
Nema plin, bio je kad sam ga kupio, izvađen je pre 7-8 godina!
Prešla je 192.000km, veliki servis rađen na 170.850km, set kvačila zamenjen na 173.650km, a poslednji mali servis rađen na 187.630km, ali bi ga trebalo odraditi pošto je prošlo godinu i nešto od tad, auto je baš malo vožen u poslednjih godinu dana.
Kompletnu dokumentaciju o održavanju auta za ovih 10 godina posedujem u excel fajlu.
Ako je neko zainteresovan da je uzme za sređivanje, ili za delove, naglasite da ste sa OTS, u oglasima za druge je cena za po 100e veća!
Prenos vlasništva je poželjan, ali moguća je i varijanta produženja registracije na moje ime još godinu dana uz dogovor.

Nedostaci:
1. Naprsla šoferšajbna od kamena na autoputu pre jedno 2 meseca (polovna original je oko 40e, nove su 50ak+e, zavisno od proizvođača, plus ugradnja)
2. Sajtne i zadnji rubovi su za zamenu (uz auto dajem nove Klokkerholm sajtne i zadnje rubove koji su plaćeni skoro 100e, pa ako neko ima mogućnosti da to odradi sam ili kod nekog povoljno nije neki problem, ja na žalost nemam jer je moj prijatelj limar jedva preživeo saobraćajku i ne može više da radi, a delovi su kod njega u garaži)
3. Neispravan kompresor klime (Klima je naknadno ugrađivana, nije bila fabrički, takvu sam je i ja kupio, radila je normalno prvih par godina od kad je auto kod mene.)
(Uz auto dajem fabrički ventilator hladnjaka klime, pošto je na autu neki veliki budženi. Na otpadu su polovni originalni kompresor klime, nosač kompresora, cevi i instalacija oko 70e, da bi se sve namestilo da bude u fabričkoj varijanti. U servisu su mi tražili preko 100e za remont postojećeg kompresora koji je na autu, zato ga nisam ni popravljao!)
4. Ima sitnijih ogrebotina od gradske vožnje i parkiranja, što je na žalost u Beogradu normalno, posebno za auto star 20 godina.
5. Motor odlično radi i vuče, ali od prvog dana od kako je auto kod mene troškari ulje, kao i verovatno skoro svaki X16XEL. Meni to nije smetalo, ali čisto da se zna.
Mora da se kontroliše ručno pošto senzor ulja za bord zeza, pokušao sam da ga očistim, ali i dalje javlja Check oil prilikom svakog paljenja auta bez obzira na nivo ulja, treba ga zameniti.
6. Lajsna zadnjeg desnog krila se nalazi u gepeku, pošto su mi prošle godine ukrali stare lajsne na kojima su bile Irmscher oznake i razvalili jednu rupu za žabicu na krilu, :palica: tako da sam morao da kupujem druge na otpadu i nisam hteo da je lepim i budžim, nego čekao da uradim limariju i da sve ofarbam u boju auta i namestim kako treba.

Nestandardna oprema koja je još na autu (dosta opreme je prebačeno na novu):
1. Siva fabrička kožna sedišta s grejačima
2. Fabrički električni šiber
3. Bord kompjuter
4. Spojler na gepeku
5. TA Technix sportski žuti amortizeri i crvene opruge 40/40
5. Bočni vetrobrani
6. Irmscher lajsne na pragovima
7. Naslon za ruku (kopija Armster-a)
8. Fabrički alarm + Vision alarm (imam samo 1 daljinski za alarm)
9. LED svetla za maglu 2x10w COB sa sočivom, sve vreme vožena kao dnevna svetla bez problema
10. Crystal stop svetla sa belim migavcima (nova su na oglasima 120e)
11. Beli cajgeri
12. Aluminijumski prstenovi na cajgeru i komandama klime (Bora company)
13. Aluminijumska ručica menjača i papučice
14. Sive navlake menjača i ručne kočnice od prevrnute kože.
15. Skakavac ključ...

Cena sa 2 seta alufelni (zajedno sa 16-icama sa poslednje slike) SAMO ZA OTS je 1.000e, a samo sa 15-icama koje su na autu SAMO ZA OTS je 900e.
Sve druge informacije možete dobiti na telefon 065/812-7474 (može i viber, whatsapp, sms...), ili ovde na pp.

Zamena može samo za veći skuter do 50ccm za 2 osobe, npr. Peugeot Elyseo, Kymco Grand Dink i slično.

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]