Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 28 Mar 2024 17:42

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 95 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: POKRENIMO PETICIJU
PostPoslato: 31 Mar 2013 15:07 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2009 15:53
Postovi: 438
Lokacija: Beograd
Ime: Alexandar
Opel: manta b
Pozdrav za vas elem vec se na nekoliko foruma raznih sajtova koji su vezani za automobile pokrece tematika oko ATESTIRANJA plinskih uredjaja pa posto sam clan ovog tima zelim da vam uputim molbu za pokretanje inicijativa da se ukine obnavljanje atesta i ostalih gluposti koje su aktuelne ovih dana.Elem jakooo je nebulozno da se sad izmislja topla voda i rupa na saksiji a uopste nije ni vreme ni situacija da se opet po nama vozacima udarapo finansijama koje su siguran sam ionako klimave i nikakve.Dakle treba pokrenuti neku pisanu peticiju da se atest koji je na 10 godina dat sad ne ponistava tek tako i ne maltretiraju se ljudi da ponovo daju novac iz vec ojadjenih dzepova jer ako je neka validna ustanova poput Vince ili AMSS dala atest na 10 kodina VAN PAMETI JE DA TO VALIDNO UVERENJE SAD NAJEDNOM BUDE NISTAVNO Znam sigurno da ce te vi to mnogo bolje formulisati i napraviti neku pisanu formu gde bi se clanovi i fanovi naseg OTS a potpisali i dali svoju saglasnost da se ova bruka nedaj boze sprovede a mi da cutimo i trpimo ovakve budalastine .S obzirom da saradjujete sa dosta clanova drugih klubova mislim da bi sveopsta peticija bila neoboriva ...Eto izvinjavam se na duzini pisma ali smatram da se ovo posto poto mora pokrenuti HVALA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POKRENIMO PETICIJU
PostPoslato: 31 Mar 2013 15:13 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2012 17:02
Postovi: 668
Lokacija: uzice ,sevojno
Ime: miroslav
Opel: rekord e 1.8s astra f 1.4nv
ma u pravu si ti 100 posto,al dzaba ti prica. mozemo da se bunimo koliko ocemo samo cemo zivce kidati. najbolje je pomiriti se i tu vazi ona nasa- kud svi turci tu i mali mujo

_________________
bar nedeljom budi kuciiiiiii


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POKRENIMO PETICIJU
PostPoslato: 31 Mar 2013 15:25 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2009 15:53
Postovi: 438
Lokacija: Beograd
Ime: Alexandar
Opel: manta b
DRuze moj ako cutimo jbga gazice nas samo tako prica ce biti pokrenuta na dosta foruma i nadam se da ce ljudi ovo potpisivati a na nasim moderatorima je da se ovo pokrene jel oni su ovde glavni i oni odlucuju a ja bih bio zahvalan da se ovo pokrene ima nas dosta koji smo revoltirani a pusti ti Muju nek pici a mi ce mo malo da pokusamo da dignemo prasinu KRAJNJE JE VREME
:postovanje:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POKRENIMO PETICIJU
PostPoslato: 31 Mar 2013 16:09 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Apr 2012 21:06
Postovi: 1060
Lokacija: Bgd
Ime: Aleksandar
Opel: Manta b 1.2s 75', volvo v40 1.9dci 2004.
Garaza: pogledaj
nije bitno da li ce oni da nam izadju u susret ili ne, nego je bitno da se borimo za svoja prava pa kako bude. sale, slazem se s tobom. u francuskoj su se gradjani bunili kad su im uveli da i danju voze sa upaljenim farovima i pisali peticije pa je drzava odustala od toga. a mi glupi sta god da nam uvedu ima da cutimo i trpimo :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POKRENIMO PETICIJU
PostPoslato: 31 Mar 2013 16:12 
OffLine
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jan 2011 20:12
Postovi: 6276
Lokacija: Subotica
Ime: Rade
Opel: Kadett E
Garaza: pogledaj
Tako je bilo i za protest zbog poskupljenja goriva, krenule priče i kada je tebalo da bude bio je tajac, jednostavno ljudi ne bi da imaju problema sa zakonom, tako da gorivo košta koliko košta, i dalje ljudi sipaju i voze, tako će i za gas....

_________________
Daka je napisao:
...Ali sve dok se calibre rasturaju u delove i budze kadeti ja sam srecan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POKRENIMO PETICIJU
PostPoslato: 31 Mar 2013 16:18 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2012 17:02
Postovi: 668
Lokacija: uzice ,sevojno
Ime: miroslav
Opel: rekord e 1.8s astra f 1.4nv
Mantaman je napisao:
nije bitno da li ce oni da nam izadju u susret ili ne, nego je bitno da se borimo za svoja prava pa kako bude. sale, slazem se s tobom. u francuskoj su se gradjani bunili kad su im uveli da i danju voze sa upaljenim farovima i pisali peticije pa je drzava odustala od toga. a mi glupi sta god da nam uvedu ima da cutimo i trpimo :(

pazi svetla spasavaju zivote pricaj ti sta oces znam x primera to sto smo mi bedni crvi :stidise: pa sve gledamo kroz pare a ne kroz bezbednost. da smo neka normalna zemlja vrsili bi pregled plinskih uredjaja svake god jer ipak je to bomba na putu. ali na kraju krajeva mozemo da napravimo udruzenje za borbu protiv atestiranja :ots: i da se sastajemo jednom godisnje i rostiljamo :rostilj:

_________________
bar nedeljom budi kuciiiiiii


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POKRENIMO PETICIJU
PostPoslato: 31 Mar 2013 16:22 
OffLine
Iskusni Opeldžija

Pridružio se: 24 Jun 2010 19:23
Postovi: 2135
Lokacija: Beograd/Mirijevo
Ime: Mihajlo
Opel: Corsa C GSI
Garaza: pogledaj
To za gorivo je bila čista glupost, najavljen i protest i sve i to bez ikakve organizacije. Mislim da bi trebali da se pobunimo pa makar i odbili zahtev. A i ovde je reč o peticiji nismo nigde ne mora da se cima :D :P Ako se pokrene bilo šta, ja potpisujem iako me nikako ne kači ta njihova trenutna glupost.

_________________
http://www.corsa-tigra.in.rs/index.php


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POKRENIMO PETICIJU
PostPoslato: 31 Mar 2013 17:24 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2009 15:53
Postovi: 438
Lokacija: Beograd
Ime: Alexandar
Opel: manta b
Ja sam vam samo dao inicijativu a sad administratori trebaju da urade svoje a na nama je da se skupimo i potpisemo peticiju .Ima jos klubova i ako svi clanovi potpisu i ljudi kojima ova glupost nije normalna eto nam rezultata .E sad Mantaman hvala na podrsci i primeru iz Francuske sto je jako pozitivno i pokazuje da se sve moze ako smo slozni a sto se tice bezbednosti to je vec individualna stvar ja licno i na Manti i Jugu radim sve cim mi se pokaze da nesto na trapu kocnicama ili bilo cemu sto je bitno za moju bezbednost nije uredu uradim i ne cekam pandure ili tehnicki pregled :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POKRENIMO PETICIJU
PostPoslato: 31 Mar 2013 17:47 
OffLine
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jan 2011 20:12
Postovi: 6276
Lokacija: Subotica
Ime: Rade
Opel: Kadett E
Garaza: pogledaj
Podržavam i ja peticiju, iako neću koristiti TNG. :ludilo:

_________________
Daka je napisao:
...Ali sve dok se calibre rasturaju u delove i budze kadeti ja sam srecan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POKRENIMO PETICIJU
PostPoslato: 31 Mar 2013 17:48 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Feb 2008 12:12
Postovi: 2556
Lokacija: Monfalcone --> Sabac
Ime: Radmilo
Opel: Od 1.3 do 2.0 :)
Garaza: pogledaj
palamander je napisao:
pa sve gledamo kroz pare a ne kroz bezbednost. da smo neka normalna zemlja vrsili bi pregled plinskih uredjaja svake god jer ipak je to bomba na putu.

Kako mozes ovako nesto da pricas covece?ti bi svake godine da vozis na tng davao 50tak eura uz registraciju za atest?
kako mozes da trvrdis da je plin bomba u autu?koliko ljudi vozi na plin a koliko njih znas da im je isti auto eksplodirao ili zapalio se zbog plina? nije mi jasno kako mogu tako nesto da tvrde :banghead: :banghead:

_________________
Delovi za skoro sve opele.Info pp


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POKRENIMO PETICIJU
PostPoslato: 31 Mar 2013 19:01 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2009 00:52
Postovi: 3133
Lokacija: Bor
Ime: Milos
Opel: Astra F X16XEL Corsa C Z12XE MG ZR. A4B8.5
Garaza: pogledaj
Ako su na pocetku lepo ustanovili da je ok da se na 10god vrsi atest, a sad menjaju, znaci samo traze nacin da pune budzet. Investitora nema, kredita takodje, mora od nekud pa smislili ovo.

Ugradite plin na proverenom mestu ne kod komsije Pere i posle kriv djavo.

A mi jesmo takav narod, svima smeta sto nas deru na sve strane (vozace) a kad treba nesto, svi cute.

I na moj potpis moze da se racuna, (iako ne vozim na TNG ne mogu da ga smislim :ludilo: , ali nece se zaustaviti na ovome) pozivam i ja na protest. :postovanje:

_________________
Astra F X16XEL GSi
Astra u srcu, pamet u glavi, noga na gasu i anđeli cuvari


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POKRENIMO PETICIJU
PostPoslato: 31 Mar 2013 21:48 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Apr 2012 21:06
Postovi: 1060
Lokacija: Bgd
Ime: Aleksandar
Opel: Manta b 1.2s 75', volvo v40 1.9dci 2004.
Garaza: pogledaj
palamander je napisao:
Mantaman je napisao:
nije bitno da li ce oni da nam izadju u susret ili ne, nego je bitno da se borimo za svoja prava pa kako bude. sale, slazem se s tobom. u francuskoj su se gradjani bunili kad su im uveli da i danju voze sa upaljenim farovima i pisali peticije pa je drzava odustala od toga. a mi glupi sta god da nam uvedu ima da cutimo i trpimo :(

pazi svetla spasavaju zivote pricaj ti sta oces znam x primera to sto smo mi bedni crvi :stidise: pa sve gledamo kroz pare a ne kroz bezbednost. da smo neka normalna zemlja vrsili bi pregled plinskih uredjaja svake god jer ipak je to bomba na putu. ali na kraju krajeva mozemo da napravimo udruzenje za borbu protiv atestiranja :ots: i da se sastajemo jednom godisnje i rostiljamo :rostilj:


koliko znam broj poginulih u saobracajnim nesrecama se povecao od donosenja odluke o upaljenim svetlima. pre neki dan su i na televiziji pricali o tome i kako ne znaju da rese. nista ti svetla ne znace ako vozis brzo, ne postujes pravila i saobracajne propise. ja vozim dosta godina i postujem i nisam nikad imao ni saobracajni prekrsaj a kamoli nesto teze. a onaj sto vozi 200 na sat kroz crveno dzaba mu svetla.

a sad da se vratim na temu. slazem se da treba raditi ateste na odredjen broj godina, ali ako tebi ovlascena institucija izda papir koji platis i napise da vazi toliko godina, onda treba da se drzi toga. a odluka da vazi tek za nove korisnike pa da imaju vremena da razmisle da li da ugradjuju ili ne. ja imam atest na pet godina, i vazi jos 4 godine. sutra pametnjakovici mogu da se sete da ateste ogranice na tri pa ja i jos vise ljudi da bude ojadjeno po dzepu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POKRENIMO PETICIJU
PostPoslato: 31 Mar 2013 22:04 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2009 18:57
Postovi: 3609
Lokacija: Bgd-Karaburma
Ime: Branko
Opel: ...,... (OO=II=OO)
Citiraj:
jer ipak je to bomba na putu

Kao prvo,...benzin je mnogo opasniji, jer je predvidjen da isparava oko vozila!
Kao drugo,...podrzavam i moralno a i podpisom bilo kakvu peticiju vezano za ovu nebulozu, ili ti, najobicniju po njima legalnu otimacinu para!
I ne bi trebalo da pobuna bude usmerena samo na skracenje tog roka atestiranja,..vec i zasto da se za ne tako male pare finansira jedna agencija koja u pogledu plina nista novo nisu doneli radi unapredjenja sigurnosti,...a da ne pricam o beneficijama i podsticanju vozaca da razmisljaju na zelen nacin kao sto je praksa u svetu. Doduse, i dodju do zelenog nacina,...ali samo kao "zelen" od muke!

Atest koji je do skora kostao 5.500 din, sad kosta 10.500,..zbog tricavih 3.500 din izdvajanja za agenciju!!! Malo im je 1000!!!


Ah da,...dajem podrsku,...iako se grozim imati plin u vozilu! :ludilo:

_________________
"ko drugom jamu kopa,...taj i trecom slajfuje"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POKRENIMO PETICIJU
PostPoslato: 31 Mar 2013 22:31 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Apr 2012 21:06
Postovi: 1060
Lokacija: Bgd
Ime: Aleksandar
Opel: Manta b 1.2s 75', volvo v40 1.9dci 2004.
Garaza: pogledaj
ako toliko kosta atest, koliko onda njih kosta izdavanje tog atesta, tj., izlazak strucnjaka na teren, jedno papirce i pecat? koliko materijala ili alata uloze u izdavanje atesta? to je sistemska kradja!

i jos nisam cuo da je eksplodirao auto u kojem je ugradjen plin niti da je izazvao pozar.

ja kupujem bocu za kuhinjski sporet, zamenim praznu za punu, nesto ne vidim da za nju traze atest, a te boce su stare pitaj boga koliko, zasto se one ne menjaju na 5 godina ili tako nesto

:seci:


a da, video sam da sad moze plin da se ugradjuje i u dizlo :bekelji:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POKRENIMO PETICIJU
PostPoslato: 31 Mar 2013 22:34 
OffLine
50% warn
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2012 23:34
Postovi: 811
Lokacija: Beograd-borca
Ime: Sinisa
Opel: Omega 2.0 16v
Garaza: pogledaj
Pa u BG-u dosta autobusa ovih novih idu na plin jer je jeftinije a nama nesto kenjaju

_________________
ciganske calibre


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POKRENIMO PETICIJU
PostPoslato: 31 Mar 2013 22:37 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2009 21:29
Postovi: 132
Lokacija: Đeram
Ime: Milorad Vuletić
Opel: Zafira 1.8 16v
Ja se apsolutno ne uzbuđujem oko (još jedne u nizu) ove budalaštine. Zašto?!
Zato jer:
-su naplaćivali legalizaciju kuće po nekoliko hiljada evra i tražili hipoteku na istu ako im ne platiš odjednom. Sada košta 100 evra i ne treba ti ni projekat, ni dozvola, ni sto čuda koje su ranije tražili;
-su uveli TV pretplatu, pa je sad ukidaju i ko je plaćao on je majmun, a ko nije ispao pametan;
-jer su dozvolili da se ne plaća struja, komunalije... pa sad idu na otpis kamata, "reprogramiranje" duga (šta god to značilo), plaćanje na "dođem ti";
-sam naučio da te ova država svojim delanjem, u stvari, podstiče na hajdučiju, nepoštovanje, izbegavanju obaveza na bilo koji način i da onaj ko je pošten u svom pristupu obavezama nikako ne može dobro da prođe već samo da nagrabusi, čitaj ostane bez para u džepu.
E zato, mi ne pada na pamet da plaćam novoizmišljene namete da bi smanjili rupu u budžetu.

Zato, manite se i peticija jer se pomoću njih u ovoj zemlji ništa ne postiže.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POKRENIMO PETICIJU
PostPoslato: 31 Mar 2013 22:41 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2009 18:57
Postovi: 3609
Lokacija: Bgd-Karaburma
Ime: Branko
Opel: ...,... (OO=II=OO)
Ce se prosiri tema na drugu stranu a ne tamo gde bi trebalo. ;)


Sto se tice izdataka:
6000din ide organizaciji koja vrsi pregled (AMSS, Masinski, Vinca,..).
3000 ide direktno agenciji za otimanje para.
2 x 250 din ide na ime takse. Da, na uplatnicama pise samo Taksa.


Uzgred receno,...autobusi idu na metan, ili ti, CNG po Srpskom. ;)

_________________
"ko drugom jamu kopa,...taj i trecom slajfuje"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POKRENIMO PETICIJU
PostPoslato: 31 Mar 2013 22:47 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Apr 2012 21:06
Postovi: 1060
Lokacija: Bgd
Ime: Aleksandar
Opel: Manta b 1.2s 75', volvo v40 1.9dci 2004.
Garaza: pogledaj
eto ako amss ide 6000 dindzi, koliko onda njih realno kosta izdavanje atesta i sta od materijala utrose dok izdaju to papirce? to je legalna kradja, nista drugo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POKRENIMO PETICIJU
PostPoslato: 31 Mar 2013 22:49 
OffLine
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jan 2011 20:12
Postovi: 6276
Lokacija: Subotica
Ime: Rade
Opel: Kadett E
Garaza: pogledaj
Pa onda treba izbeći plaćanje agenciji i rešen problem

_________________
Daka je napisao:
...Ali sve dok se calibre rasturaju u delove i budze kadeti ja sam srecan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POKRENIMO PETICIJU
PostPoslato: 31 Mar 2013 22:51 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2009 18:57
Postovi: 3609
Lokacija: Bgd-Karaburma
Ime: Branko
Opel: ...,... (OO=II=OO)
Oni su do skora naplacivali 5500din. Mogu da razumem da su digli cenu za 500 din radi inflacije, a od donosenja novog pravila, i aktiviranju oko slanja papira agenciji. A narocito sto ti radnici tamo nesta i rade,..za razliku od g*va*a iz agencije u odelima i sa akt tasnama i sluzbenim vozilima!

_________________
"ko drugom jamu kopa,...taj i trecom slajfuje"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POKRENIMO PETICIJU
PostPoslato: 31 Mar 2013 23:00 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2009 18:57
Postovi: 3609
Lokacija: Bgd-Karaburma
Ime: Branko
Opel: ...,... (OO=II=OO)
Citiraj:
E zato, mi ne pada na pamet da plaćam novoizmišljene namete

Milorade,..a kako da covek mirno sedne u svoje vozilo, i bez naprezanja da li ce ga neki pandur d*kadz*ija zaustaviti i na sve nacine pokusavati da ti uzme pare?

Ne uzima se u obzir kriza i da je tesko sakupiti pare radi pravog odrzavanja vozila.
Teska zima, posla nema,..skupim tih "tricavih" 11000 da registrujem vozilo i to 11. marta,..kao poslednja p**ka nabavljam sve od sitnica koje su propisali da moras imati u vozilu da mi ne bi pandur na sve nacine izvlacio pare,...i sad vidim da nisam "Tehnicki ispravan" u saobracaju, jer mi u snu nije doslo da treba ponovo da radim atest! I sad opet kad sednem u vozilo, treba da razmisljam koji ce me zaustaviti i otimati pare jer ima legalno pravo da me iskljuci iz saobracaja,..a nemam 200jura pri ruci da odradim atest!!!

Kamo ono,...narode, spremajte se polako za novi atest,..nego odma udri "ako nisi uradio u momentu,..plati kaznu" !!!

_________________
"ko drugom jamu kopa,...taj i trecom slajfuje"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POKRENIMO PETICIJU
PostPoslato: 31 Mar 2013 23:03 
OffLine
OTS Kum
OTS Kum
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Okt 2009 12:19
Postovi: 4561
Lokacija: Batajnica/Zemun
Ime: Nikola
Opel: Kadett E
Da li je iko platio kaznu za neatestiran uredjaj ?

_________________
http://imageupload.org/?di=14129833414214


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POKRENIMO PETICIJU
PostPoslato: 31 Mar 2013 23:07 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2012 17:02
Postovi: 668
Lokacija: uzice ,sevojno
Ime: miroslav
Opel: rekord e 1.8s astra f 1.4nv
dva moja drugara. fora aj na vanredni, tamo PRC onda iskljucenje iz saobracaja i kazna. provereno. e sad ima mesta de ne proveravaju a ima gde bole uvo . sve zavisi od mesta do mesta. ne vredi rizikovati. daj da atestiramo inace cemo se prevrtati po krevetu i sanjati kako nas jure ovi iz masinskog fakulteta sa velikom dildom da nas kxxxju

_________________
bar nedeljom budi kuciiiiiii


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POKRENIMO PETICIJU
PostPoslato: 31 Mar 2013 23:11 
OffLine
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jan 2011 20:12
Postovi: 6276
Lokacija: Subotica
Ime: Rade
Opel: Kadett E
Garaza: pogledaj
Ali zašto atestirati nešto što je atestirano kad je ugrađeno i atest im važi, osim onih koji nisu radili atest.

_________________
Daka je napisao:
...Ali sve dok se calibre rasturaju u delove i budze kadeti ja sam srecan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POKRENIMO PETICIJU
PostPoslato: 31 Mar 2013 23:12 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2009 18:57
Postovi: 3609
Lokacija: Bgd-Karaburma
Ime: Branko
Opel: ...,... (OO=II=OO)
Citiraj:
ima mesta de ne proveravaju a ima gde bole uvo

O tome i pricam. Ne pamtim (svaka cast onima koji to mogu),..da sam i jedne registracione godine mogao voziti vozilo, a da kad me pandur zaustavi, znam da mi ne moze nista naci, jer je sve po zakonu!

A ovo sto su sad doneli i obrazlozili,..upravo spada u domen da je mnoge vozace stavio u poziciju da su "Tehnicki neispravni"!

_________________
"ko drugom jamu kopa,...taj i trecom slajfuje"


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 95 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs