Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 27 Apr 2024 15:22

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 27 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: zatamljivanje stakla
PostPoslato: 14 Maj 2008 12:17 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Sep 2007 12:01
Postovi: 255
Lokacija: Novi Sad
Ime: Dejan
Opel: Zafira A 2005
Zavisi na koga naletis, ne bi trebalo. Ja vozim dark black na svim staklima, sem soferke naravno, i do sada me niko nije smarao...
Doduse jedan me je pitao "Jesi li to sam sredjivao auto, bla, bla, bla..", ali za folije me jos niko nije startovao!

Pu, pu, pu, da ne ureknem..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: zatamljivanje stakla
PostPoslato: 19 Maj 2008 15:27 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Avg 2007 12:14
Postovi: 35
Lokacija: Zemun
Ime: Ljubisa
Opel: Astra 1.7DTI
Da li je zakonski zatamniti stakla ili ne?


Ovo je odgovor Generala Stojadina Jovanovića, načelnika Saobraćajne policije MUP-a:
(http://www.blic.co.yu/stara_arhiva/arhi ... ronika.htm)

Na beogradskim ulicama ponovo ima sve više luksuznih automobila sa zatamnjenim staklima. Da li njih kontrolišete?

- U Srbiji se i dalje najčešće voze „Zastavini“ automobili, zato narod i misli da saobraćajna policija zaustavlja samo „jugiće“, a propušta luksuzne automobile, što nije tačno, kao što nije zabranjeno ni voziti automobile sa zatamnjenim staklima. Uslov je da prednja stakla budu zatamnjena do 20, a ostala do 25 odsto, i to mora biti napisano ili na staklima, ali i u saobraćajnoj dozvoli.


By the way, jos negde procitah da atest ne mogu da dobiju folije vec samo stakla sa postavljenom folijom. Dakle nije bitno koju foliju stavite, vec da to sto ste stavili na svoja stakla atestirate. Sve ostalo je varijacija na temu i izgleda je ipak ostavljeno na volju saobracajne policije :grrr


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 27 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 0 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs