Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 19 Apr 2024 14:54

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Kupovina novih farova za astru G
PostPoslato: 30 Apr 2016 12:59 
OffLine
1st Gear

Pridružio se: 10 Feb 2016 13:09
Postovi: 12
Lokacija: Beograd
Ime: Ado
Opel: Astra G 1.6 2003.
Pozdrav forumasima. Imam Astru G 2002. 1.6 na kojoj su se prednji farovi dosta zamutili, jedan je i izgreban, ima duboke risove (jos od prethodnog vlasnika). Znam da postoji opcija poliranja farova, al ja nesto nisam za to, to je privremeno resenje, a ja hocu skroz nov izgled. Hocu lepo da kupim oba fara nova, pa me zanima da li ima u radnjama, koliko se krecu cene. Ne bih polovne da uzimam. Guglao sam nesto al nisam naisao na rezultate. Ako imate neke linkove, kontakte, dobro bi mi doslo.

Druga stvar, cujem da ima i nekih Made in Taiwan TYC kopije farova, dal se neko susretao sa njima, kakvi su, radi li stelovanje sa njima? Uvek sam za originalne, GM ili ko ih vec pravi, a ako nema u Bg (sto bi bilo cudno) mozda bih mogao i preko Ebay-a da narucim?

Hvala unapred na savetima, svaka sugestija je dobrodosla.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kupovina novih farova za astru G
PostPoslato: 30 Apr 2016 17:34 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Mar 2012 17:31
Postovi: 547
Lokacija: Beograd (Surcin)
Ime: Aleksandar
Opel: Opel signum 1.9 cdti
Moje licno misljenje je bacanje para na nove farove , jer original nije jeftin sigurno :)

Ja sam na astri dok sam je imao , kada sam je kupio imala je malo matirane farove i ja sam rucno to polirao (muka , ali neprocenjivo uzivanje na kraju rada ) i na kraju poliranja kada su bili sjajni premazao sam bezbojni lak i bili su kao novi 6 godina koliko sam imao astru tako da moj savet ti je poliranje (masinsko/rucno) iako si napomenuo da nisi za tu varijantu :)
Poz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kupovina novih farova za astru G
PostPoslato: 30 Apr 2016 19:44 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Maj 2012 20:27
Postovi: 17
Lokacija: Bačka Palanka
Ime: Miloš
Opel: Astra Z16XE
Original možeš iz Autoprometa, il Komnenovića da naručiš. A cena original GM farova je oko 200 evra koliko se sećam. Ja sam baš zvao prošle god pa pitao.
Što se tiče TYC farova, ja sam ih naručio bio, 7000 su bili novi u prodavnici nekoj tu u Bg-u.
Nažalost nisam mogao da namestim kratko svetlo, ni xenon sa adapterom, a ni običnu halogen sijalicu nisam mogao da postavim a da nema lufta. Ostale sijalice i motorići za nivelaciju su mogli da se nameste, al kratko nikako. Bila je napravljena veća rupa, i sijalica ne legne tačno u žljeb. Možda je samo mene zapala ta serija, možda su ostale ok, ne znam. Vratio sam ih nazad, ovi iz prodavnice vratili novac.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs