Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 27 Apr 2024 07:59

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 91 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Astra G pomoć pri kupovini
PostPoslato: 06 Jan 2013 21:24 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2010 15:17
Postovi: 4870
Lokacija: Beograd
Ime: Petar
Opel: Astra H opc line
pa verovatno su menjana 3 vrata jer je td bila oznaka za astru g x17dtl, dakle nemacki a ne isuzu motor


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G pomoć pri kupovini
PostPoslato: 06 Jan 2013 23:39 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Feb 2012 03:00
Postovi: 3017
Lokacija: Jerkovic, Beograd
Ime: Miloje
Opel: A3 8V FL Sedan
Garaza: pogledaj
Ok je Astra. Jeste da bas nista nema od opreme ali je i cena ok, a i deluje ocuvano :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G pomoć pri kupovini
PostPoslato: 06 Jan 2013 23:56 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Dec 2011 14:28
Postovi: 545
Lokacija: Zemun
Ime: Djordje
Opel: Kadett E 1.3; Astra G "Freedom"
Garaza: pogledaj
pa to, jos malo cu da je isproveravam, sa sve majstorom naravno i ako bude hteo za 2300, uzimam je verovatno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G pomoć pri kupovini
PostPoslato: 07 Jan 2013 12:02 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2012 16:39
Postovi: 26
Lokacija: Beograd
Ime: Marko
Opel: Astra G 1.7 CDTI
opelko je napisao:
evo i ja jurim astru da kupim, pa da ne otvaram novu temu bzvz, druze kenny mojne zameriti :D ee kod mene je budzet ogranicen na 2500 maximum, ova mi je za sada favorit i vec sam isao da se nadjem sa covekom, auto izgleda do jaja uzivo, vidi se da je ocuvan, garaziran i da je pazen, ali sam tek posle primetio jednu stvar, na gepeku mu pise TD a on je napisao isuzu dti, sad to moram jos malo proveriti sa njim zasto je to tako, ali sam nekih 60% resio da ga uzmem, bilo je 80% dok nisam video to pozadi, ceka se samo da sastavim jos malo kesa koji mi fali i da nadjem majstora slobodnog da ode sa mnom da pogledamo auto, jer on ce videti neke sitnice sigurno bolje od mene, ako kaze da valja krece seljakanje oko spustanja cene i ako padne dogovor, odlican novogodisnji poklon, pa eto cisto pucnite vase misljenje o autu :ots: http://www.polovniautomobili.com/oglas2 ... dti_isuzu/ i moj kadet ide na prodaju, okacicu oglas kasnije gde cu sve detalje izneti, prvo ovde, pa na polovne kad stignem :)




Ma samo pici, tu smo da se druzimo, pomazemo i nesto naucimo. Srećno :D

Elem, evo ga moj favorit za sada, po oglasu solidno deluje i u pristojnoj je opremi, 2.0 motor, vozi se ovde, registrovan do avgusta, cena verovatno moze da se spusti malo. :D

http://www.polovniautomobili.com/oglas2903910/opel_astra_g_20_dti/?utm_source=mejling_lista_pa&utm_campaign=oglasi_2013-01-06&utm_medium=sadrzaj


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G pomoć pri kupovini
PostPoslato: 07 Jan 2013 12:55 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2011 23:13
Postovi: 254
Lokacija: Beograd
Ime: Zeljko
Opel: Tražim
Garaza: pogledaj
Druze. Sad je pravo vreme za kupovinu kola. Zbog praznika niko nista ne juri.
Ja sam za to da se da ponuda, nikada mi nije smetalo kada neko ponudi i 500eur od moje trazene cene vec kada mi pljuju auto.
Ako on trazi 3300, nemoj pitati za zadnju vec kazes na licu mesta ukoliko ti auto odgovara.
Za ove novce nece otici to ti mogi reci jer i moja kampuje u oglasu za slicne novce.
Ne postavlja se vise ni stanje auta jer definiivno nema potraznje.
Meni lepa na oko. Ova boja je kao moja i stvarno im stoji.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G pomoć pri kupovini
PostPoslato: 07 Jan 2013 13:05 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2008 21:22
Postovi: 2118
Lokacija: Земун
Ime: Паја
Opel: Vectra B 2.0 DTI Krompirwagen 2002.
Garaza:
Ma ne prodaju se kola uopste. Sto rece moj drugar neki dan, ovo vreme je idealno za kupovinu kola(ko ima para), za prodaju nikako. :)
Elem, ova stvarno izgleda odlicno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G pomoć pri kupovini
PostPoslato: 08 Jan 2013 08:42 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2012 16:39
Postovi: 26
Lokacija: Beograd
Ime: Marko
Opel: Astra G 1.7 CDTI
Nema je vise na oglasima, a taman sam mislio da je pogledam sada posle Božića, pih. :banghead: idemo dalje :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G pomoć pri kupovini
PostPoslato: 08 Jan 2013 16:25 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Dec 2011 14:28
Postovi: 545
Lokacija: Zemun
Ime: Djordje
Opel: Kadett E 1.3; Astra G "Freedom"
Garaza: pogledaj
ja bio danas do ove moje astrice, ispitao sam ga za motor, ispostavilo se da je ono sto je neko vec rekao, da je menjan gepek, tako da je unutra zaista isuzu 75ks, u petak ili subotu sledi jos jedan detaljan pregled sa majstorom i po svoj prilici se kuci vracam sa osmehom :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G pomoć pri kupovini
PostPoslato: 08 Jan 2013 16:59 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2011 23:13
Postovi: 254
Lokacija: Beograd
Ime: Zeljko
Opel: Tražim
Garaza: pogledaj
Odlično, pa javi naravno šta si uradio...

@kenny
Nemoj samo da pregoriš pa da se kaješ, samo polako, spuštaj ovde linkove automobila, može da se desi da neko zna nešto o tim kolima.
Ljudi se ne retko predomisle pa povuku oglas. Tvoj auto je negde tamo, čeka te, onaj koji ti promakne nije ti ni suđen bio.
Samo polako, realno su sve cene prevelike nego se prodavalo jer je narod imao para, sad je druga priča.

Još jedno moje pravilo ( pored onog da se auto star 10 godina kupuje isključivo na našim tablama ) je kada neko nudi zamenu za jeftiniji auto, beži od tih kola, ta nisu ni održavana. Nije tačno 100%, ali nije ni daleko od istine.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G pomoć pri kupovini
PostPoslato: 09 Jan 2013 13:01 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2012 16:39
Postovi: 26
Lokacija: Beograd
Ime: Marko
Opel: Astra G 1.7 CDTI
Hvala na pomoći, neću da se zalećem sigurno, gledam polako pa ću vremenom naići na onaj kjoji mi odgovara. Po meni cena auta jeste bitna stavka ali je bitnije da si zadovoljan samim autom posle, koliko god da si ga platio. Sta ti vredi da uštediš 300e ako se posle mesec dana kaješ.

@opelko Odlično druže, čekamo da vidimo šta si uradio. A te TD oznake možeš i da skineš sa malo zagrejavanja i najlonom za pecanje, i onako lepše gepek izgleda bez oznaka. :ots: :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G pomoć pri kupovini
PostPoslato: 09 Jan 2013 13:38 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2010 21:29
Postovi: 900
Lokacija: Pirot
Ime: Goran
Opel: Vectra B 2.0 DTI
Ma ne radi se tu kenny šta piše na vratima gepeka, nego što to ukazuje na prethodnu havariju,pa se treba obratiti pažnja šta je i koliko bilo polupano.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G pomoć pri kupovini
PostPoslato: 09 Jan 2013 16:05 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Dec 2011 14:28
Postovi: 545
Lokacija: Zemun
Ime: Djordje
Opel: Kadett E 1.3; Astra G "Freedom"
Garaza: pogledaj
pa to je poenta, mada i da je bilo lupano, bilo je odavno, posto sam siguran da taj gepek stoji vec dugo na kolima, sto znaci da nije moglo da ostavi neke posledice velike, u svakom slucaju auto se dize u petak i baca se konacni sud, koji ce nadam se po svoj prilici biti pozitivan, a sto se tice klime, ne zalim za njom, iovako me boli glavudza cim udjem u kola sa klimom, tako da mi stvarno ni ne treba


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G pomoć pri kupovini
PostPoslato: 09 Jan 2013 16:51 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2010 15:17
Postovi: 4870
Lokacija: Beograd
Ime: Petar
Opel: Astra H opc line
pa da li gepek stoji kratko ili dugo nije ni bitno ako je od udarca pomeren pod, menjan zadnji most itd...naravno gepek se menja i ako se samo ivica nasloni na stubic jer se to jako tesko pegla na Astri G, pa je mozda neko nasao gepek u istoj boji u za malo para i tako mu bilo lakse da popravi auto. Treba videti uzivo zasto je menjan gepek :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G pomoć pri kupovini
PostPoslato: 09 Jan 2013 17:22 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2011 23:13
Postovi: 254
Lokacija: Beograd
Ime: Zeljko
Opel: Tražim
Garaza: pogledaj
Ništa ja više ne bih dodao.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G pomoć pri kupovini
PostPoslato: 09 Jan 2013 19:25 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Dec 2011 14:28
Postovi: 545
Lokacija: Zemun
Ime: Djordje
Opel: Kadett E 1.3; Astra G "Freedom"
Garaza: pogledaj
pa naravno da cu proveriti sve, e sad ja sam se 2 puta sastao sa covekom uzivo, sve to na oko deluje lepo, al jbg nije auto igracka da se kupuje svaki dan, nadam se da ce godza u petak da kaze da je sve ok, da nije neka namestaljka, posto mi se auto sve vise svidja i zaista zelim da ga preuzmem :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G pomoć pri kupovini
PostPoslato: 09 Jan 2013 20:54 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2012 16:39
Postovi: 26
Lokacija: Beograd
Ime: Marko
Opel: Astra G 1.7 CDTI
laraisara je napisao:
Ma ne radi se tu kenny šta piše na vratima gepeka, nego što to ukazuje na prethodnu havariju,pa se treba obratiti pažnja šta je i koliko bilo polupano.



Pa jasno, podrazumeva se da se sve prethodno isproverava :banghead: pa ako se ispostavi da nije nista strasno i kupi auto onda da skida :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G pomoć pri kupovini
PostPoslato: 09 Jan 2013 21:41 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2012 16:39
Postovi: 26
Lokacija: Beograd
Ime: Marko
Opel: Astra G 1.7 CDTI
Treba da idem u Loznicu da pogledam ovaj auto. Cuo sam se sa prodavcem, uvezen u avgustu iz Nemacke, garantuje da je stanje kao na slikama kao i za sve ostalo (mada svi oni garantuju). Registrovan, vozi se ovde. Prilicno dobro deluje ali mi je cena bas jaka.
http://www.polovniautomobili.com/oglas2864248/opel_astra_g_enjoi/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G pomoć pri kupovini
PostPoslato: 09 Jan 2013 22:12 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2011 23:13
Postovi: 254
Lokacija: Beograd
Ime: Zeljko
Opel: Tražim
Garaza: pogledaj
Ako je dobar auto bolje platiti malo više da se ne vučeš sa majstorima, loše su slike, na suncu slikano pa se ne vidi da li je nešto farbano a loše odrađeno, mnogo presijavanja ima.
Recimo prednja krila, pogotovo vozačevo, nešto nakrivo stoje zadnja vrata na vozačevoj strani.
Pozovi ponovo, reci da nemaš auto da ćeš autobusom dolaziti i lepo zamoliš da ti kaže sve o kolima jer ćeš izgubiti celi dan.
O km sve znaš, nemac ga nije vozio 14.000 godišnje sigurno.
Ne izgleda loše. Traži slike unutrašnjosti, ništa nema od toga.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G pomoć pri kupovini
PostPoslato: 09 Jan 2013 22:54 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2012 16:39
Postovi: 26
Lokacija: Beograd
Ime: Marko
Opel: Astra G 1.7 CDTI
Navodno je u super stanju i enterijer, tvrdi da cak i koza oko menjaca nije pocepana. Trazio sam mu slike pa cu videti. Ako posalje slike okacicu ih.
Hvala na savetima Zeljko, stvarno mi mnogo pomazes, kao i svi ostali ukljuceni u ovu temu. :postovanje: :ots:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G pomoć pri kupovini
PostPoslato: 09 Jan 2013 23:48 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Dec 2011 14:28
Postovi: 545
Lokacija: Zemun
Ime: Djordje
Opel: Kadett E 1.3; Astra G "Freedom"
Garaza: pogledaj
a uvek je sumnjivo ovako kad je nalickano sve, pogotovo ako pogledas na polovnim fotografije korisnika, videces astru koja je rasturena u delice pa na sledecoj slici sastavljena, ofarbana itd, tako da sve to treba dobro proveriti, ja sam nazalost ogranicen na onu cenu za koju sam nasao onaj auto, tako da ove preko nisam ni gledao previse, al zelim ti svu srecu da nije neka navlakusa, pogotovo zato sto je u tri lepe auto, a meni je ova astra koju ja jurim na 5 min od kuce, samo sto nisam poceo da pijem kafu jutarnju sa ovim sto je prodaje XD
EDIT: evi ti i slike da ne trazis http://c2171.r71.cf3.rackcdn.com/user_c ... b00973.jpg http://c2171.r71.cf3.rackcdn.com/user_c ... 15bf64.jpg ista astra mesec i po dana kasnije http://c2171.r71.cf3.rackcdn.com/user_c ... fa14f4.jpg


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G pomoć pri kupovini
PostPoslato: 10 Jan 2013 00:36 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2011 23:13
Postovi: 254
Lokacija: Beograd
Ime: Zeljko
Opel: Tražim
Garaza: pogledaj
Evo kolega prodaje astru više nego za pristojne pare.
viewtopic.php?f=24&t=23153


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G pomoć pri kupovini
PostPoslato: 10 Jan 2013 00:46 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Dec 2011 14:28
Postovi: 545
Lokacija: Zemun
Ime: Djordje
Opel: Kadett E 1.3; Astra G "Freedom"
Garaza: pogledaj
realno, izgleda mnogo bolje od one sto je kenny okacio, plus je vec sav posao na njoj maltene odradjen, samo sednes i peglas, a jos i svi znamo daxa, znamo da nije ispala, ja sam i gledao na forumu oglase prvo, jel ovde niko nista ne krije o svojim kolima(doduse mozda se neko i pokaje na kraju zbog toga XD) a i dosta sam ljudi upoznao, uvek je lakse dogovarati se sa nekim koga poznajes :) ziveo :ots:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G pomoć pri kupovini
PostPoslato: 10 Jan 2013 08:11 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Okt 2012 23:28
Postovi: 107
Lokacija: Nis
Ime: Igor
Opel: Kadett E 1.3 OHC, Astra G 2.0DTH, Astra H 1.7 CDTI
Garaza: pogledaj
SPAWN je napisao:
2.0 DTI!!! kakve benzinjare :D

Apsolutno se slazem !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G pomoć pri kupovini
PostPoslato: 10 Jan 2013 11:24 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2012 16:39
Postovi: 26
Lokacija: Beograd
Ime: Marko
Opel: Astra G 1.7 CDTI
Video sam slike dax-ove astre, stvarno izgleda fenomenalno :love: ali je mnogo sporstski urađena, da bih dobio ono što meni treba morao bih da skidam spojler, menjam haubu, menjam stopaljke...itd...itd... treba mi porodičan auto, mislim da moja žena ne bi razumela kada bih se pojavio sa ovakvom astrom na vratima :palica: pošto i ona treba da vozi, ponekad. Da sam jedno 5 godina mlađi sigurno bi bila u užem izboru. :ots:

@opelko
Ma znam šta sve ljudi rade sa kolima, i kako ih sređuju, kada su mi radili limariju na golfu gledao sam momke kako od 2 prave 1 audi a3, za mesec dana ga uradili, nema sanse da provalis da su bile 2 polovine. Meni su menjali samo zadnje levo krilo posto me neki kreten zakucao na semaforu dok sam stajao, pogodili varove kod gepeka skoro savrseno, samo se vidi da je sveže farbano. Jasno mi je da je sve to lutrija i da na sve treba obratiti pažnju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G pomoć pri kupovini
PostPoslato: 10 Jan 2013 22:12 
OffLine
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jan 2011 20:12
Postovi: 6276
Lokacija: Subotica
Ime: Rade
Opel: Kadett E
Garaza: pogledaj
Koliko znam Davor ima i običnu haubu, proveri, nisam siguran, a za ostalo se dogovorite :D

_________________
Daka je napisao:
...Ali sve dok se calibre rasturaju u delove i budze kadeti ja sam srecan


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 91 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 22 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs