Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 27 Apr 2024 10:05

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 33 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Astra h 1.7cdti
PostPoslato: 06 Dec 2011 22:38 
OffLine
1st Gear

Pridružio se: 06 Dec 2011 20:16
Postovi: 23
Lokacija: Beograd
Ime: Aleksandar
Opel: Astra H
hvala druze, nazalost mene ce docekati bas taj auto, predjenih izmedju 140-150 k.. sta cu,nemam love za mladji auto, ovaj ce biti iz uvoza italija (jbg da je nemac bilo bi mi maaalo lakse posto znam da prosecan italijan prosecno mnoogoo vise gazi svoj auto od prosecnog Nemca itd ali sam opet cuo da je servisni interval kraci zato u Ita ... itd)
Lika koji bi mi dovezao auto sam upoznao nedavno,deluje mi kao maximalno korektan (i imao je jedan takav i nije bacao ulje kod cepa na motoru :D )
Znaci zakljucak :
cim kupim auto, veliki servis da odradim
kilometrazi ne mogu puno da verujem
motor mogu proveriti ako baca ulje kod cepa i/ili dimi kod meraca za ulje (ovo mi potvrdi ako sam u pravu)
a ovo za ove sitne bubuljice mi pojasni, na sta mislis tacno?! kao tackice gde se hvata rdja il sta?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra h 1.7cdti
PostPoslato: 06 Dec 2011 22:46 
OffLine
3rd Gear

Pridružio se: 27 Jul 2007 01:07
Postovi: 163
Lokacija: Cukarica,Beograd
Ime: Srdjan
Opel: Opel Astra G
Veliki servis pod hitno...i ne veruj nikako kilometrazi......meni pise na kolima 160 000 a presao je sigurno jos + 100 000 i ako radi ko sat....Brate uzmi benzinca..... bolje ces proci :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra h 1.7cdti
PostPoslato: 06 Dec 2011 22:55 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2010 21:29
Postovi: 900
Lokacija: Pirot
Ime: Goran
Opel: Vectra B 2.0 DTI
Aco ma mogu da te za..u na svakom koraku,za sve ima "caka",znaju oni sta mi gledamo i na sta se lozimo pa gledaju da nam ugode.To za ulje na cepu je vise puta raspravljano i nije strasno ako baca po neku kap pa odma ti je tu bregasta koja se okrece....Ne valja da se dimi,kad ga dobro ugrejes i lagano podignes cep ako kulja dim znaci da je produvao motor.Pogotovu na meracu za ulje ne valja da dimi...mada resavaju oni to raznim aditivima pa kao sve OK a kad prvi put promenis ulje a ono prc :sex:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra h 1.7cdti
PostPoslato: 06 Dec 2011 23:01 
OffLine
3rd Gear

Pridružio se: 27 Jul 2007 01:07
Postovi: 163
Lokacija: Cukarica,Beograd
Ime: Srdjan
Opel: Opel Astra G
laraisara je napisao:
Aco ma mogu da te za..u na svakom koraku,za sve ima "caka",znaju oni sta mi gledamo i na sta se lozimo pa gledaju da nam ugode.To za ulje na cepu je vise puta raspravljano i nije strasno ako baca po neku kap pa odma ti je tu bregasta koja se okrece....Ne valja da se dimi,kad ga dobro ugrejes i lagano podignes cep ako kulja dim znaci da je produvao motor.Pogotovu na meracu za ulje ne valja da dimi...mada resavaju oni to raznim aditivima pa kao sve OK a kad prvi put promenis ulje a ono prc :sex:

zeznuta je kupovina dizela....tu treba da imas velike srece


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra h 1.7cdti
PostPoslato: 06 Dec 2011 23:08 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2011 00:02
Postovi: 240
Lokacija: Bor
Ime: Nikola
Opel: Astra h 1.7 cdti i Astra G 1.7 dti
Garaza: pogledaj
TiHi_BaNdiT je napisao:
hvala druze, nazalost mene ce docekati bas taj auto, predjenih izmedju 140-150 k.. sta cu,nemam love za mladji auto, ovaj ce biti iz uvoza italija (jbg da je nemac bilo bi mi maaalo lakse posto znam da prosecan italijan prosecno mnoogoo vise gazi svoj auto od prosecnog Nemca itd ali sam opet cuo da je servisni interval kraci zato u Ita ... itd)
Lika koji bi mi dovezao auto sam upoznao nedavno,deluje mi kao maximalno korektan (i imao je jedan takav i nije bacao ulje kod cepa na motoru :D )
Znaci zakljucak :
cim kupim auto, veliki servis da odradim
kilometrazi ne mogu puno da verujem
motor mogu proveriti ako baca ulje kod cepa i/ili dimi kod meraca za ulje (ovo mi potvrdi ako sam u pravu)
a ovo za ove sitne bubuljice mi pojasni, na sta mislis tacno?! kao tackice gde se hvata rdja il sta?

Pa mesta gde je farba kao nabubrela... a mozes i kilometrazu da proveris u ov servisu... ja sam moj uzeo sa 135000 predjenih km... a dosta gledaj unutrasnjost, rukohvati, volan, papucice za gas, kvacilo i kocnicu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra h 1.7cdti
PostPoslato: 06 Dec 2011 23:22 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2010 21:29
Postovi: 900
Lokacija: Pirot
Ime: Goran
Opel: Vectra B 2.0 DTI
Niko nego kad ti "ubi" 150 000 km za kratko vreme,bas ga gazis muski :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra h 1.7cdti
PostPoslato: 07 Dec 2011 12:41 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Sep 2009 18:21
Postovi: 523
Lokacija: Pancevo
Ime: Nikola
Opel: Vectra B 1.6 8v
Garaza: pogledaj
jednostavno izbegavaj placeve, kao sto je neko vec rekao, oni znaju sta ljudi gledaju i onda to sve nameste tako da izgleda savrseno, volan, rukohvati, tapaciri, to su ipak profesionalci :wink:

opet kazem, izbegavaj placeve (!), nadji auto od vlasnika (znaci u njegovom vlasnistvu bar 3 godine) i koga ces moci da smaras da vozis auto kod nekog majstora kome ti verujes da ti pregleda i nema problema...

_________________
I've been arrested for driving while blind


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra h 1.7cdti
PostPoslato: 22 Apr 2012 16:44 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2011 00:02
Postovi: 240
Lokacija: Bor
Ime: Nikola
Opel: Astra h 1.7 cdti i Astra G 1.7 dti
Garaza: pogledaj
laraisara je napisao:
Niko nego kad ti "ubi" 150 000 km za kratko vreme,bas ga gazis muski :D

Hahahah sad tek videh, nula manje 15000 :banghead: :ludilo:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 33 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 0 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs