Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 27 Apr 2024 08:56

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 83 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: koji auto do 6000 eur ???
PostPoslato: 12 Jul 2010 10:34 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jul 2010 02:02
Postovi: 18
Lokacija: AB Nis
Ime: mile
Opel: rekord
Pozdrav svima,trebala mi MALA pomoc oko kupovine auta.U finansijama planiram kao sto i samo ime posta kaze da dam maximum 6k eur,ali sam u dilemi dal da uzmem vectru C engleza sa full opremom i da trazim delove za zamenu volana, ili da uzmem vectru B takodje u full-u na normalnoj strani....ajd sad?!?!?! Prica ide ovako....Juce sam bio na autopijaci u Nisu i vidim lika prodaje citroen xsara picasso 2002 god 1.8 benz sa klimom za 3150 eur kao NOVA je i spolja i unutra ..! Pogledam ja malo blize kad ono DESNI volan!!!! Stanem i popricham sa prijateljem malo pitam ga sta ,gde ,kako, moze li da nabavi delove za zamenu i kaze da ima sve organizovano volj ti na desnu stranu volj ti na levu da mi on tj njegov majstor prebaci ili da mi da delove pa sam da prebacujem itd...da ne davim mnogo.Elem pitam ga ja za OPEL VECTRU sta bi moglo i kako...kaze: VECTRA C koju ocu mogu da biram, godiste, opremu, agregat tj motor i sl za raspon cene od 3500 pa navise naravno NA IME KUPCA ! :love: Jedini problem je sto covek nije nesto mnogo radio VECTRE i nema obezbedjene delove za njih.... :banghead: ali kaze moze da proba da mi nadje, mada malo teze se nalaze za VECTRU C, dok za VECTRU B ima kolko oces kaze ON...a kombinacija da uzmem B i da bude kao iz fabrike to je tek ludnica znaci maximum 2700-2800 eur NA IME KUPCA :kolo ...i sad
VECTRA C -4000 DA JE DOBRA + DELOVI I ZAMENA OKO 1700=5700+reg=6k :wow
VECTRA B -3000 BABAROGA + DELOVI I ZAMENA MAX 900 =3900+reg=4200 :wow
ili
VECTRA B NORMALNA STRANA do 6 000 eur :": ....


ZAKLJUCAK:Ima li ko iskustva sa zamenom volana i kakva su, ima li ko nekog dobrog majstora ako se odluchim da SAM prebacujem tj da majstor to odradi ali KVALITETNO breee..??? :ziveli:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: koji auto do 6000 eur ??
PostPoslato: 12 Jul 2010 13:16 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2006 02:13
Postovi: 1711
Lokacija: Smederevo
Ime: Vladimir
Opel: Opel Vectra B 2.0DI 16v
Znam coveka koji je prijatelju radio za Vecu B ali znaci totalno kao iz fabrike da je izasla sa levim volanom. Kaze tad i nikad vise.

Razmisli kakav ces kvalitet ti da dobijes kad odes kod majstora kao i svaka druga musterija kojih ima mali milion :trtmilojka:

PS Ima ih, voze se ali ... :wink:

_________________
EX OPEL KADETT E 1.4i TUNED WITH LPG EQUIPMENT BY AC RASIC

NOW OPEL VECTRA X20DTL


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: koji auto do 6000 eur ??
PostPoslato: 12 Jul 2010 13:21 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Sep 2009 18:21
Postovi: 523
Lokacija: Pancevo
Ime: Nikola
Opel: Vectra B 1.6 8v
Garaza: pogledaj
znam ljude koji su prebacivali volan na pasatima b5,5 i kao zadovoljni su a radili su kod nekog majstora u novom sadu...

e sad sto se tice vektre (to je vauxhall vectra) znam opet ljude koji su prebacivali vektru b i cak za manje od 900e ali oni su vec daleko nezadovoljniji od ovih sa passatima (ne znam nikog ko je prebacivao na vektri c)

ja licno nikad ne bih to radio (iako je mnogo primamljivo zbog cene)

za tu cifru koju imas na raspolaganju mozes da uzmes vrhunsku vektru b zadnju seriju 2002. i da bude u ekstra stanju i da bude u full-u! itd... :ok:

_________________
I've been arrested for driving while blind


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: koji auto do 6000 eur ??
PostPoslato: 12 Jul 2010 13:38 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jul 2009 18:01
Postovi: 1528
Lokacija: Nemacka
Ime: Dragan
Opel: Astra Cabrio
Garaza: pogledaj
ne znam ja nebi nikad uzeo sa desnim volanom pa se zezo da ga stavim na levu stranu
sto ne trazis odmah auto sa levim volanom ?
nadjes neki auto iz nemacke i bar znas sta si uzeo

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=vrifutqya3cv#


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: koji auto do 6000 eur ??
PostPoslato: 12 Jul 2010 14:00 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jul 2010 02:02
Postovi: 18
Lokacija: AB Nis
Ime: mile
Opel: rekord
2006 VAUXHALL Vectra 1.8i VVT Exclusiv
5 Doors, Manual, Hatchback, Petrol, Metallic Blue. ABS, Air conditioning, Cruise control, Front armrest, Folding rear seats, Lumbar support, Immobiliser, Passenger airbag, Rear armrest, Side airbags, Radio/CD, Rear headrests, Steel wheels, 3x3 point rear seat belts, Alarm, Audio remote control, Body coloured bumpers, Cloth seat trim, Drivers airbag, Electric door mirrors, Front electric windows, Heated door mirrors, Height adjustable drivers seat, PAS, Rear wiper, Remote central locking, Solid Paint, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Trip computer, Front head restraints, Isofix child seat anchor points, Service indicator, Space saver spare wheel. Insurance Group:9, £2,950
Slika

Slika

Slika

Slika

evo poslao mi mail nasao je ovu cena bi bila na ime kupca 5800 lelele ali ko zna kad bi naso delove za ovakvu i dali se uopste hvataju delovi sa starije tj 2003 prve serije ....


a razlika je bas u p.m. u ceni....http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=bhslbm1jpltn


Poslednji put menjao dare dana 12 Jul 2010 14:11, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: koji auto do 6000 eur ??
PostPoslato: 12 Jul 2010 15:29 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jul 2009 18:01
Postovi: 1528
Lokacija: Nemacka
Ime: Dragan
Opel: Astra Cabrio
Garaza: pogledaj
osim klime i nema nist u njemu :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: koji auto do 6000 eur ??
PostPoslato: 12 Jul 2010 19:15 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Sep 2009 18:21
Postovi: 523
Lokacija: Pancevo
Ime: Nikola
Opel: Vectra B 1.6 8v
Garaza: pogledaj
vektra c restyling ce biti moj sledeci auto ako bog da... :love: ali nikako ne englez... :wink:

ovaj gore je ja mislim najnizi nivo opreme tzv 'klot' :D

_________________
I've been arrested for driving while blind


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: koji auto do 6000 eur ??
PostPoslato: 12 Jul 2010 21:13 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jul 2009 18:01
Postovi: 1528
Lokacija: Nemacka
Ime: Dragan
Opel: Astra Cabrio
Garaza: pogledaj
Moj sledeci Auto bice Bmw :ludilo:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: koji auto do 6000 eur ??
PostPoslato: 12 Jul 2010 21:50 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jul 2010 02:02
Postovi: 18
Lokacija: AB Nis
Ime: mile
Opel: rekord
zainteresovah se ja oko ove plave i spustio mi cenu na 5400 eur. :bekelji: pocese leptirici da mi rade u stomaku...bem li ga sta da radim :banghead: :banghead: :banghead: ima li neko da mi kaze dali se delovi sti se tiche table i letve poklapaju sa obichnom vetrom c....pa da ga pazarim....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: koji auto do 6000 eur ??
PostPoslato: 12 Jul 2010 23:38 
OffLine
Club 1000

Pridružio se: 05 Jan 2009 15:44
Postovi: 1320
Lokacija: Indjija
Ime: Milenko
Opel: VW Passat CC
Garaza: pogledaj
Mani se budalisanja, kakvo te bre crno prebacivanje volana snaslo? :seci:
Ti mislis to je stojadin pa se to prebaci tek tako? NIKAD to vise nece biti auto, nisi svestan koliko tu instalacije ima i nisi svestan da majstor koji to prebacuje pola nece prevezati i da ti pola stvari nece ni raditi...
Nije samo tabla, letve i volan, tu su i tapacirunzi jer nisu isti za desnjaka i levaka i tesko da ces potrefiti njih iste...
Ako imas 6000e kesa, mozes da kupis auto kakav hoces, da se cenkas kako hoces jel danas retko ko ima kes, mani se budalisanja ima da se kajes ceo zivot kasnije! :shit:
A da ne spominjem sto ce nekom ukrasti vectru c da bi tebi obezbedili delove za prebacivanje! :seci: :seci: :seci:

_________________
Ko ovde ne poludi taj nije normalan! :-)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: koji auto do 6000 eur ??
PostPoslato: 13 Jul 2010 00:53 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jul 2009 18:01
Postovi: 1528
Lokacija: Nemacka
Ime: Dragan
Opel: Astra Cabrio
Garaza: pogledaj
dobro ti je perkele rekao mani se ti gluposti :dedica:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: koji auto do 6000 eur ?
PostPoslato: 13 Jul 2010 00:56 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jul 2010 02:02
Postovi: 18
Lokacija: AB Nis
Ime: mile
Opel: rekord
A da ne spominjem sto ce nekom ukrasti vectru c da bi tebi obezbedili delove za prebacivanje! :seci: :seci: :seci:[/quote]

Cek zar ne moze ovako nego mora da se krade auto???? http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3146197&show=1
sutra zovem da vidim koja je cena za delove ako se pashu....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: koji auto do 6000 eur ??
PostPoslato: 13 Jul 2010 02:08 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member

Pridružio se: 12 Jan 2010 23:44
Postovi: 4419
Lokacija: Beograd
Ime: Nemanja
Opel: Calibra C20LET '96
Garaza: pogledaj
I ja kazem, dobro ti je Perkele rekao.

Ako mislis da neki majstor moze da ti prebaci sve sa desna na levo kao i fabrika... razmisli jos jednom. Jeste, sve to deluje lepo, dobijesh super auto za jeftine pare, ali ne ide to bas tako i nikada to nece biti taj kvalitet.

Za 6 soma mozes da biras auto i svako ce da ti psusti cenu kad imas kes u rukama, a narocito sad kad je prodaja skoro stala. Ne pravi se mnogo pametan, samo ces naizgled da ustedis, a onda ce da krenu problemi.

_________________
http://www.caloboo.com/
Digitalna servisna knjižica za Vaše vozilo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: koji auto do 6000 eur ??
PostPoslato: 13 Jul 2010 02:14 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jul 2009 18:01
Postovi: 1528
Lokacija: Nemacka
Ime: Dragan
Opel: Astra Cabrio
Garaza: pogledaj
jeste razlika u ceni kad si usporedio onaj model koji ima dosta vise opreme
nego taj tvoj koji je iz UK
ti mislis da je to tek tako zameniti volan i ajmo
dali znas koliko posla tu ima ?
a dal imas nekog ko ce ti to uraditi 100 % kako treba ? ? ? ? ?
po meni bacas samo bezveze pare i taj auto nikad nece biti kako je orginal iz fabrike
sa levim volanom , ali ako ti se toliko svidja i imas mnogo vremena
da juris za delove a imas i tu koliko hoces
ti uzimaj i nemoj nas slusati :postovanje:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: koji auto do 6000 eur ???
PostPoslato: 13 Jul 2010 10:00 
OffLine
OTS Osnivač
OTS Osnivač
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2006 16:41
Postovi: 3019
Lokacija: Београд
Ime: Бошко
Opel: Мазда 323 БГ 16v, Корса А СОХЦ Турбо
Garaza: pogledaj
Citajuci komentare zakljucio sam da auta prave Marsovci, a da mi Zemljani i nasi majstori to nikada ne mozemo da uradimo "kao u fabrici".

_________________
Paja Azdaja je napisao:
Radio sam razne stvari. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: koji auto do 6000 eur ??
PostPoslato: 13 Jul 2010 10:27 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2006 02:13
Postovi: 1711
Lokacija: Smederevo
Ime: Vladimir
Opel: Opel Vectra B 2.0DI 16v
Nisi lepo procitao :trtmilojka:

_________________
EX OPEL KADETT E 1.4i TUNED WITH LPG EQUIPMENT BY AC RASIC

NOW OPEL VECTRA X20DTL


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: koji auto do 6000 eur ??
PostPoslato: 13 Jul 2010 11:10 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Okt 2007 21:12
Postovi: 6882
Lokacija: Kraljevo
Ime: Aleksandar
Opel: Omega B2 2.0
boolero je napisao:
Citajuci komentare zakljucio sam da auta prave Marsovci, a da mi Zemljani i nasi majstori to nikada ne mozemo da uradimo "kao u fabrici".


I ja se slazem auto ko auto nema tu mnogo filozofije iza table je sve na konektore tako da nema sta da se sece i prepravlja samo se premeste letva volana kocnice i t mehanika na vec postojeca mesta na sasiji sa leve strane a ove plastike i tablu nevidim problem to je samo posao sa zivcima a ne neka muka, i sta imaju veze tapaciri na vratima pa oni se menjaju za 5 minuta skines ovaj stavis drugi, eventualno par zica da promenis jer su suprotni prozori.
Kada bi ja ovako nesto kupio ja bih sam to prepakovao u garazi ne sto sm ja toliko pametan vec sto nijeran majstor ne moze da ti to uradi ko ti sam sebi...
Ako nisi vican mehanici i tako tim rdovima, daj nekom proverenom majstoru koji ima glas za tako nesto ima da uradi sigurno, pa 100 puta je komplikovanije remontovati motor nego igrati se sa srafovima levo desno...

_________________
ŽIVOT JE JEDAN,
A Calibra DVA.NULA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: koji auto do 6000 eur ??
PostPoslato: 13 Jul 2010 11:28 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jul 2010 02:02
Postovi: 18
Lokacija: AB Nis
Ime: mile
Opel: rekord
hmmm...malo jeste sigurno zajebancija zbog senzora i svih tih chuda ali ako bih uzeo neki havarisan auto i prebacio sve kako treba odna ne bi bilo problema....valjda mada i ja po malo nesto znam jedino mi mehanika slabija strana i za to mi treba DOBAR majstor a ne dundjer jer bo zajebe li nesto onda boga mi... :palica: mada evo ovaj lik mi salje mailom neke opcije pa cu od sad ,na dalje i ubuduce da i stavljam ovde pa da cujem jos misljenja :wow :love:
Slika

Slika

Slika

Slika

131,000 miles, 5 Door Hatchback,Metallic Blue, Petrol, Manual, Rear armrest, Front armrest, genuine Vauxhall alloys with good tyres (one brand new and never been driven) 3x3 point rear seat belts, ABS, Height adjustable drivers seat, PAS. CD, AIR CON, TRAFFICMASTER. MOT just out hence price but worth the effort as its a nice clean car. £575 Price reduced.
Ovo mi daje na 2700 eur na ime kupca....mislim da nije los izbor???

-- 13 Jul 2010 11:39 --

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

5 Doors, Manual, Hatchback, Petrol, Black. ABS, Air conditioning, Alloy wheels, Front armrest, Folding rear seats, Lumbar support, Immobiliser, Passenger airbag, Rear armrest, Radio/CD, Rear headrests, Sports seats, 3x3 point rear seat belts, Audio remote control, Body coloured bumpers, Drivers airbag, Electric door mirrors, Front electric windows, Front fog lights, Heated door mirrors, Height adjustable drivers seat, PAS, Rear wiper, Remote central locking, Trip computer, Front head restraints, Steering wheel rake adjustment, Alarm. Insurance Group:9E, £695
2800 na ime....
Slika

Slika

Slika

-- 13 Jul 2010 11:49 --

Slika

Slika

Slika

Slika
5 Doors, Manual, Hatchback, Petrol, 129,617 miles, Silver, MOT-06-2011. ABS, Air conditioning, Central locking, Cruise control, Folding rear seats, Lumbar support, Immobiliser, Passenger airbag, Rear armrest, Side airbags, Radio/CD, Rear headrests, Steel wheels, Body coloured bumpers, Drivers airbag, Front electric windows, Front head restraints, Height adjustable drivers seat, PAS, Rear wiper, Steering wheel rake adjustment, Electric door mirrors, Heated door mirrors, Steering wheel reach adjustment, Alarm, Audio remote control, Isofix child seat anchor points, Service indicator, Space saver spare wheel. Insurance Group:7
3700 EUR :ok:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: koji auto do 6000 eur ??
PostPoslato: 13 Jul 2010 12:21 
OffLine
Club 1000

Pridružio se: 05 Jan 2009 15:44
Postovi: 1320
Lokacija: Indjija
Ime: Milenko
Opel: VW Passat CC
Garaza: pogledaj
To menjanje volana rade samo budaletine u srbiji, nigde vise u krstenom svetu, samo mi pametnjakovici! :seci:
Video sam kod mog limara odsecen ceo lim ispod table, ceo onaj lim sto deli kabinu i motorni prostor, to da ste videli kako oni kasape nikad ne bi pomislili na tako nesto! :trtmilojka:

_________________
Ko ovde ne poludi taj nije normalan! :-)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: koji auto do 6000 eur ??
PostPoslato: 13 Jul 2010 12:28 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2006 02:13
Postovi: 1711
Lokacija: Smederevo
Ime: Vladimir
Opel: Opel Vectra B 2.0DI 16v
Mars napada :ludilo2:

_________________
EX OPEL KADETT E 1.4i TUNED WITH LPG EQUIPMENT BY AC RASIC

NOW OPEL VECTRA X20DTL


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: koji auto do 6000 eur ??
PostPoslato: 13 Jul 2010 12:39 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jul 2010 02:02
Postovi: 18
Lokacija: AB Nis
Ime: mile
Opel: rekord
Bem li ga dal je tako kod opela koliko sam se ja raspitivao i prikupio informacije najzajebanije je kod pasata kod njih se seche pola protivpozarnog lima a za vectre b mislim da se samo pravi rupa za volan do letve...BTW dal je bolje da uzmem engleza ,uzmem isto takvog levaka za delove i prepakujem ili da kupim auto koji ko zna od koliko komada je sklapan i budzen sechen etc. ??U slucaju ako se odluchim a sigurno hocu samo za sada uporedo trazim delove tj havarisan auto i auto koji da kupim iz engleske i kad spojim ta 2 odma uzimam .Bas sam pricao danas sa jednim majstorom koji mi kaze da je najbitnije da uzmem oba sa istim motorom da bi mogao instalaciju da prebaci KOMPLET znaci nema ni 1 zicu da pesece ide dzek na dzek.To je prva kombinacija druga je da se nadje instalacija za desnu stranu samo znachi za vrata prednja zadnja i za desni retrovizor.Sto se mehanike tice kaze da je zamena zupcaste isto kao kad menjas letvu normalno nema nikakvog budzenja i ta sra*a skines staru stavis novu otvoris rupu gurnes kroz istu i tolko za promenu iste mi trazi 70 eur !!!za ruke...toliko za sada nastavljam sa prikupljanjem infirmacija :read2:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: koji auto do 6000 eur ??
PostPoslato: 13 Jul 2010 13:13 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Okt 2007 21:12
Postovi: 6882
Lokacija: Kraljevo
Ime: Aleksandar
Opel: Omega B2 2.0
Pa sta ako se sece ljudi slapaju od 2 auta jedan pa se kotrlja a taj pregradni zid nema ulogu u konstrukciji i bezbednosti odsece se kocka i ubaci druga ista takva i sve se posle prisrafi na nju var ko var ko da izbacis parce i ubacis parce obicnog lima 0.7 milimetara, jer apsovutno taj zid nema ulogu u cvrstini auta ko obicna pregrada se tretira samo treba pazljivo sve usrafiti posle i ukonektovati struju, . Budi prisutan dok ti majstor radi pripomazi mu i kontrolisi radove... nisi budala..., malo muckanja glavom i sve se odradi, to sto se to u nemackoj i drugim zemljama ne radi nije zato sto su oni pametniji od nas pa to ne rade iz bezbednosti, vec ne rade jer se ne isplati jer je tamo radni sat majstora 100-150 evra pa ti vidi a auto sa levim volanom takav skuplji neznatno u nemackoj dok kod nas nije slucaj.
moj ti je savet uzmi slobodno, nadji dobrog majstora i na tenane ss njim prebaci sve polako i nema da bude frke :wink:

_________________
ŽIVOT JE JEDAN,
A Calibra DVA.NULA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: koji auto do 6000 eur ?
PostPoslato: 13 Jul 2010 13:17 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member

Pridružio se: 12 Jan 2010 23:44
Postovi: 4419
Lokacija: Beograd
Ime: Nemanja
Opel: Calibra C20LET '96
Garaza: pogledaj
kvcali je napisao:
Pa sta ako se sece ljudi slapaju od 2 auta jedan pa se kotrlja


Pa upravo ovako.. da se kotrlja.. pa za 6 soma necu da se kotrlja :D

_________________
http://www.caloboo.com/
Digitalna servisna knjižica za Vaše vozilo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: koji auto do 6000 eur ??
PostPoslato: 13 Jul 2010 13:23 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jul 2010 02:02
Postovi: 18
Lokacija: AB Nis
Ime: mile
Opel: rekord
Znachi ovako: Ako neko ima, zna, vidi u prolazu i sl. gde se rasturaju vozila neka poslaje kontakt na pm pa da se OPRAVLJAM NA RABOTU ... :ziveli:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: koji auto do 6000 eur ??
PostPoslato: 13 Jul 2010 13:29 
OffLine
OTS Osnivač
OTS Osnivač
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2006 16:41
Postovi: 3019
Lokacija: Београд
Ime: Бошко
Opel: Мазда 323 БГ 16v, Корса А СОХЦ Турбо
Garaza: pogledaj
Perkele je napisao:
To menjanje volana rade samo budaletine u srbiji, nigde vise u krstenom svetu, samo mi pametnjakovici! :seci:
Video sam kod mog limara odsecen ceo lim ispod table, ceo onaj lim sto deli kabinu i motorni prostor, to da ste videli kako oni kasape nikad ne bi pomislili na tako nesto! :trtmilojka:



Tvoja Calibra je bese 3/4 + 1/4?
Ne znam da si se zalio na to, vec si cak i hvalio majstora kako je vrhunski odradjeno :)

_________________
Paja Azdaja je napisao:
Radio sam razne stvari. :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 83 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs