Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 27 Apr 2024 19:34

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Pravila foruma


1. Naslov - treba da sadrzi model auta,
2. Slike da se ubacuju preko http://www.imageshack.us/ i u formatu thumbnail i to po tri do cetri slike u redu, sve radi lepse preglednosti i zbog ljudi koji imaju i dalje dial-up, pogledajte temu "Kako postaviti slike Vašeg automobila!"
3. ovde mozete predstaviti vase vozilo u potpunosti, znači opis + slika. Garaža bez slika automobila se smatra nekompletna.
4. Svaki off u garazi ce se brisati tako da nemate potrebe skretati s teme.



Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 16 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Vectra B 1.7 TD Micko
PostPoslato: 15 Sep 2009 23:48 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2008 02:49
Postovi: 94
Lokacija: Zarkovo
Ime: Micko
Opel: Astra GTC,mali N
Evo ja mislim da sam jedini (ludak) koji je skoro godinu i nesto dana na forumu a da nisam predstavio svoj autic u garazi.
Vectra b kraj 96 godine nemam klimu ostalo je tu :D inace autu sam treci vlasnik a pre mene vozio ga je moj kum koji ga je uzeo 2000. godine i odrazavana je perfektno jer kum mi je ljubitelj opela i tako da je dosta paznje posvecivao autu .Autic je presao 192000 sto je bar po meni sasvim ok za to godiste. I ovako je izgledala kad sam je ja kupio pre dve ipo godine.
http://img198.imageshack.us/i/micko021.jpg/
E sad autic me je super sluzio ALI posto sam u njega seo posle Vece 2.0 benzinjare moja pametna glava je preforsirala motor e tu sam hteo da placem ali imalo se para pa sam dao somica da uradim motor sad zasto soma ... zato sto mi je motor japanac i svi delovi su original jbg :D ... ali sta je tu je to je profi uradjeno i makina radi kao Japanac :D
Nakon toga ima sam mali peh tj naleteo sam na krupnu divljac...
http://img42.imageshack.us/i/micko0003.jpg/
ovde su mi nastradali stari farovi maska branik i malo haube...

nakon ovaga sam duze vremena vozio sa branikom u fileru :D ali sam zato svu paznju posvetio mehanickom sredjivanju auta ,zamenio sam Lamelu i korpu i hidro lager sad ne znam dali ce neko da mi veruje posto ni ja nisam verovao iako je moj auto, iako znam kakav mi je kum psiho za kola to je bio prvi set na kolima i moj majstor ga i danas drzi i pokazuje ljudima :ilo: Sredio sam naravno sve zajebancije tipa trapa , grejaca, akumulatora ,svih creva jel sam imao problema sa njima (setice se neko skupa kod kontija xexex http://img182.imageshack.us/i/09032008012ht3.jpg/) ciscenje interkulera, turbine ,uopsteno sredio sam auto na sto posto mehanicku ispravnost....
Sve u svemu auto je dosta fino vozen pre mene a i ja ga vozim penzoski od kad sam uradio motor . Ubacio sam mu muzikicu by Djura :respekt: stavili smo setove u svim vratima uradili damping zadnje daske elipse pojacalo....
http://img42.imageshack.us/i/micko0072.jpg/
http://img17.imageshack.us/i/micko0032.jpg/

E a sad ona slatka stvar koja me je i naterala na sve ovo kuckanje je ta sto sam skupio zivaca i novca i ofarbao celu makinu jos 1180 evrica jbg mozda sam budala ali bilo mi je zao tako zdrav iznutra a onako ne bas po mom ukusu spolja iako su me mnogi odgovarali ipak su me mnogo nervirale stvari tipa jaje na haubi od zatvaranja rukom ogrebotina na zadnjem braniku par ogrebotina na vratima prednji branik u fileru , neka fleka na krovu.... Inace ceo auto je u liniji bio, nije udaran osim onoga sto sam ja cuknuo ali vezni lim je ostao netaknut (dobro da nije bio neki kapitalac) i takodje nigde ni centimetar rdje,tako da nisam zalio ni jednog trenutka ni na kvalitetu materijala ni na izboru majstora stoga bih vas zamolio samo da mi negovorite kako sam se zajebao jel to ne valja kad se prodaje auto jel me to ne interesuje uopste ako mi se smuci prodacu je za 2000 eura ,jel farbao sam ga zbog sebe a ne zbog prodaje :love: .Inace autic je ofarban pre 3 dana komora ,cuda muda :) Danas sam rasklopio ceo enterijer i odneo ga na dubinsko ...
Ostalo je par sitnica tipa lajsna na zadnjim vratima prskalica na haubi i par zabica , inace ofarbao sam sve plastike koju su bile crne opet u mat crno i vratio sam staru masku tj kupio sam novu jel pre farbanja sam kupio onu od restajlinga iz razloga sto sam hteo da zadrzim fabricki izgled za to godiste, e jedino farove sam stavio od restajlinga jel mislim da su dosta lepsi od starih...
http://img188.imageshack.us/i/2009010.jpg/
http://img42.imageshack.us/i/2009017.jpg/

Boju sam uzeo za nijansu svetliju od predhodne ali nisam miksovao vec sam uzeo po opelovom katalogu :ilo: i ima dosta perle po sebi....
Slike su malo losije jer su sve sa mog mobilnog telefona ...jbg inace veoma sam zadovoljan kako je vectra ispala ,auto bukvalno nema trun prasine niti bilo kakvu suzu od farbe...

Sve u svemu ovo je sad sve navrat nanos ali trudicu se da polako kroz ostale postove malo bolje predstavim autic....

-- 15 Sep 2009 23:02 --

inace sad su mi u planu xenoni i senzori za parkiranje samo malo finansijski da se oporavim....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vectra B 1.7 TD Micko
PostPoslato: 16 Sep 2009 00:20 
OffLine
Administrator
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2007 22:25
Postovi: 9368
Lokacija: Zemun polje
Ime: Nenad
Opel: Astra G 1.7DTI, Astra H twin top 2.0T
Garaza: pogledaj
e dobro si se setio da "unidjes" u garazu :P

napravio si nov auto :P sad se vozi i uzivaj...

ne znam gde si farbao auto, Djura mi je nesto pominjao, to je realna cena za takav posao i takav kvalitet. Uverices se i sam, :P :respekt:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vectra B 1.7 TD Micko
PostPoslato: 16 Sep 2009 13:44 
OffLine
OTS Osnivač
OTS Osnivač

Pridružio se: 22 Dec 2006 13:12
Postovi: 3659
Lokacija: Novi Beograd
Ime: Bojan
Opel: Vectra 1.9 CDTI Renault Clio 1.5dCi
Šta reći, samo još da ga vidimo uživo kad se setiš da dođeš na skup :seci: :D
Ksenoni će biti prava stvar :postovanje:

_________________
VECTRA 1.9 CDTI 16V Z19DTH (110 KW/150 KS)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vectra B 1.7 TD Micko
PostPoslato: 16 Sep 2009 14:10 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2006 02:07
Postovi: 8609
Lokacija: AgeOfCoins
Ime: Vladimir
Opel: 3 komada
Garaza:
Inače ako je mehanički ok nemoj da žališ dinara što si dao za farbanje. Dobar posao si odradio s obzirom da sam već gledao vektre B da počinje rđa da izbija na rubovima ova tvoja se super drži s obziromd a nije pocinkovana :)

_________________
Under Construction (●‿●)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vectra B 1.7 TD Micko
PostPoslato: 16 Sep 2009 16:29 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2008 21:44
Postovi: 3050
Lokacija: leskovac
Ime: vlada
Opel: renault laguna 1.8 16v initiale
Garaza: pogledaj
ti si izgleda cekao da sve odradis na autu pa da nemamo za sta ni da te kritikujemo...

lepo je ispala,boja cini mi se slicna mojoj ali ipak nije ta,a ksenoni ce biti prava stvar za vectru jer ako se ja pitam ima uzasne farove koji mnogo slabo osvetljavaju...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vectra B 1.7 TD Micko
PostPoslato: 03 Mar 2010 20:48 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2008 02:49
Postovi: 94
Lokacija: Zarkovo
Ime: Micko
Opel: Astra GTC,mali N
Ljudi prodao sam auto sinoc... 3650 jbg mislim da sam dobro prosao s obzirom da je 96 .nemam klimu ,podizace ... ali inace auto je spreman da se vozi narednih dve do tri godine bez ulaganja.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vectra B 1.7 TD Micko
PostPoslato: 03 Mar 2010 20:51 
OffLine
Administrator
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2007 22:25
Postovi: 9368
Lokacija: Zemun polje
Ime: Nenad
Opel: Astra G 1.7DTI, Astra H twin top 2.0T
Garaza: pogledaj
jbg, taman si je ofarbao :P

koji Opel je sada u planu :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vectra B 1.7 TD Micko
PostPoslato: 03 Mar 2010 20:55 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2008 02:49
Postovi: 94
Lokacija: Zarkovo
Ime: Micko
Opel: Astra GTC,mali N
verovatno astra bertone , corsa c GSI ili1.7cdti nesto od toga.ali samo da nije mnogo preslo.sad bar mozes za kes da biras i trazis dlaku u jajetu jel se nista ne prodaje ili sto bi rekli stari ljudi nema narod para xexexe...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vectra B 1.7 TD Micko
PostPoslato: 03 Mar 2010 21:00 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jan 2009 22:41
Postovi: 2399
Lokacija: Beograd, Novi Sad
Ime: Nemanja
Opel: Ex Astra Bertone 2.0T, now Zafira OPC
osh korsu b? :D

_________________
http://www.corsaclub.co.nr/forum


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vectra B 1.7 TD Micko
PostPoslato: 04 Mar 2010 20:38 
OffLine
OTS Osnivač
OTS Osnivač

Pridružio se: 22 Dec 2006 13:12
Postovi: 3659
Lokacija: Novi Beograd
Ime: Bojan
Opel: Vectra 1.9 CDTI Renault Clio 1.5dCi
Mislim da si lepe pare uzeo za auto, sad kao što si rekao, samo polako traži sledeći, ne zaleći se :respekt:

_________________
VECTRA 1.9 CDTI 16V Z19DTH (110 KW/150 KS)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vectra B 1.7 TD Micko
PostPoslato: 10 Apr 2010 02:54 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2008 02:49
Postovi: 94
Lokacija: Zarkovo
Ime: Micko
Opel: Astra GTC,mali N
Ne znam da li cu da dobijem ban ali :D .... pazario sam Peugeot 307 .... 1.6 16v benz od prvog vlasnika 127000 pravih u ful opremi samo fali koza tj polukoza jel to je kod njih cini mi se najveci nivo opreme i elektricno zaklapanje retrovizora u prvoj boji bez udaraca i ogrebotina jedino sto bi valjalo da se operu tj.ispoliraju farovi i bice extra .inace smorio sam se sa ponudom automobila kod nas a da uvozis auto nema sanse mnogo sam sitna riba u moru sapcana :D koji za sve nadju jeftinije kombinacije za razliku od mene tako da sam se smorio jer imao sam nezahvalnu sumu za kupovinu auta od 4300 do 4800 eura , inace ponuda opela kod nas je bas :banghead: na oglasima pun ku... astri G karavana sa branicima koji nisu u boji kola i milonima na cajgerima a one koje nisu karavani ne lice ni na sta, astra H i dalje ima cenu ,vectru B sam vozio ,a korsa C GSi jedna jedina je bila na oglasu , 1.7cdti prava retkost a 90 posto zene vlasnici :banghead: :banghead: a bertonku brat bratu ne mozes dobru bez 7000 da uzmes da bi bio koliko toliko spokojan.... Inace Peugeota sam proverio kod proverenih ljudi i :aplauz: :ots:

-- 10 Apr 2010 01:58 --

http://img191.imageshack.us/i/2010029.jpg/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vectra B 1.7 TD Micko
PostPoslato: 10 Apr 2010 08:12 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jul 2007 23:27
Postovi: 7411
Lokacija: Niš
Ime: Bozidar
Opel: Vectra 2.0i automatik TNG
Garaza:
hm... da ti ne bakzuziram.
ali u policiji pezoi 307 sa 1.6 motorima su se uzasno pokazali. motor je ok ali najveca boljka je elektronika i elektrika

opet,nije pravilo.... u svakom slucaju sto vise da se vozis bez problema.
i uvek imaj povise rezervnih sijalica u gepeku :D

_________________
"baviJo sam se ja tom mafiJom,sve ima samo diKtunzi ´fale"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vectra B 1.7 TD Micko
PostPoslato: 10 Apr 2010 10:44 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2006 02:07
Postovi: 2802
Lokacija: Valjevo
Ime: Vlada
Opel: Vectra C 1.9cdti
slazem se s bozom, imam lose iskustvo s njima.. oce malo da brljave..

_________________
e zivote...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vectra B 1.7 TD Micko
PostPoslato: 10 Apr 2010 11:18 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Okt 2008 19:59
Postovi: 3334
Lokacija: Surdulica
Ime: Miroslav - Miki
Opel: Corsa C 1.4 16V
Garaza: pogledaj
Alo bre, vas dvojica gde su vam maniri :palica: :ludilo:
Nek je sa srećom, da se navozas u njemu! :D

jes da nije Opel, al tu je offtopic garaža :D

_________________
Iskustvo je nemilosrdan učitelj: prvo nam da packe, pa nas tek onda uči kako treba postupiti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vectra B 1.7 TD Micko
PostPoslato: 10 Apr 2010 11:45 
OffLine
OTS Osnivač
OTS Osnivač

Pridružio se: 22 Dec 2006 13:12
Postovi: 3659
Lokacija: Novi Beograd
Ime: Bojan
Opel: Vectra 1.9 CDTI Renault Clio 1.5dCi
Lepo izgleda, sviđa mi se što je sa troje vrata, pravi novu temu u Offtopic garaži, a ovde samo napiši da li si prodao Vectru, pa da zaključavamo temu :ilo:

_________________
VECTRA 1.9 CDTI 16V Z19DTH (110 KW/150 KS)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vectra B 1.7 TD Micko
PostPoslato: 10 Apr 2010 18:41 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2008 02:49
Postovi: 94
Lokacija: Zarkovo
Ime: Micko
Opel: Astra GTC,mali N
moze lock na temu. Hvala svima na lepim zeljama.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 16 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 0 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs