Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 28 Mar 2024 21:52

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Pravila foruma


1. Naslov - treba da sadrzi model auta,
2. Slike da se ubacuju preko http://www.imageshack.us/ i u formatu thumbnail i to po tri do cetri slike u redu, sve radi lepse preglednosti i zbog ljudi koji imaju i dalje dial-up, pogledajte temu "Kako postaviti slike Vašeg automobila!"
3. ovde mozete predstaviti vase vozilo u potpunosti, znači opis + slika. Garaža bez slika automobila se smatra nekompletna.
4. Svaki off u garazi ce se brisati tako da nemate potrebe skretati s teme.



Započni novu temu Odgovori na temu  [ 137 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Astra J 1.6 Turbo
PostPoslato: 09 Avg 2021 23:50 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2014 19:07
Postovi: 3290
Lokacija: Beograd
Ime: Vladan
Opel: Astra G 1.6 XE; Astra H 1.6 XER, Astra J 1.4 NET
Garaza: pogledaj
Vidim ja da ces je ti lepo podmladiti i vrati u jos bolje stanje pre nego sto je stigla u Srbiju. Nadam se da ces imati u planu da zalepis jos jedan stiker na zadnje staklo :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.6 Turbo
PostPoslato: 24 Avg 2021 09:25 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2018 16:56
Postovi: 550
Lokacija: Beograd
Ime: Nikola
Opel: ex Astra H GTC, Astra J 1.6T, Corsa C
Garaza: pogledaj
mora da bude pod konac sve, ipak je plan da se astra koristi za duze relacije i putovanja, pa nije zgodno da sa bebom milim hoce li negde nesto da zakaze :)
bice jos stikera :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.6 Turbo
PostPoslato: 24 Avg 2021 21:21 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2018 16:56
Postovi: 550
Lokacija: Beograd
Ime: Nikola
Opel: ex Astra H GTC, Astra J 1.6T, Corsa C
Garaza: pogledaj
Evo jednog ozbiljnog poduhvata, naime upustili smo se hrabro u pakovanje zadnjih elektricnih podizaca, posto ih na zalost moja astra nije imala, a bilo mi nekako sramota da pored ovoliko opreme imam kurble pozadi, takodje sa obizrom da se beba vozi pozadi, potrebno mi je da mogu sa vozacevog mesta da kontrolisem zadnje prozore, elem da ne duzim, evo procesa :)

Prvo je pocelo istrazivanje, nasao sam engleski sajt u kome ima mnogo toga korisnog, prvo je isla provera postojecih instalacija, da li je moguce uopste ovo uraditi, tj da li astra ima pripremu za zadnje elektro podizace.

Ono sto je potrebno da se proveri, jeste da li u kutiji sa osiguracima na polju 20 imate instalacije:

Slika

kod mene kao sto se vidi na slici je postojala i instalacija i sam osigurac.
Slika

Onda treba proveriti da li u B stubu postoje pinovi na poziciji 1, 10 i 15
Slika

i to je sa srecom vec postojalo
Slika

ovde imamo poredjenje stare i nove zadnje instalacije koja ide u B stub, gde se vide pinovi 1,10 i 15
Slika
ono sto je takodje razlika, jeste da u novim instalacijama fali pin 6, to je signal za otvorena vrata, i on u novim instalacijama ne postoji, zato sto se taj signal provlaci preko signala za elektro podizac (tako napisali braca britanci :) )

A ovde poredimo staru i novu instalaciju vozacevih vrata, ono sto se vidi jeste da na novoj nema ponova od 22 do 25 jer je drugaciji nacin komunikacije kada su 2 i 4 podizaca
Slika

Meni je bilo cudno da vise podizaca znaci manje zica, ali je tako jer je komunikacija potpuno drugacija, naime kad imate 4 podizaca, signali se salju od vozacevih vrata do bord kompa i onda on dalje salje signal za otvaranje/zatvaranje prozora, na taj nacin su ustedeli na zicama, jer nisu provlacili za svaki podizac posebnu zicu ali zbog toga je naglasicu POTREBNO PROGRAMIRANJE da bi ovo sve radilo :)

Posto su te stvari postojale, krenilu smo u nabavku delova, ono sto je potrebno da bi se ovo realizovalo:
- Zadnji elektro podizaci
- Novi zadnji tapaciri ( mi smo nabavili sva 4)
- Zadnji prekidaci i prekidac vozacevih vrata sa 4 dugmeta ( mi smo nabavili i vozacev za svaki slucaj mada bi trebalo da radi i sa starim)
- Komplet instalacije zadnjih vrata
- komplet instalacija vozacevih vrata ( mi smo dodali i nove instalacije od suvozaca za svaki slucaj, i zato sto ima pripremu za elektrosklopive retrovizore)

Onda se krenulo u realizaciju, na prakingu sa puno volje i uz ogromnu pomoc kolega forumasa pre svega vlade :)
SlikaSlika

Krenuli smo od suvozacevih vrata, jer je na njima otisao podizac, pa smo prvo hteli da ga zamenimo i imamo isprava, da bi mogli dalje da radimo:

Slika
Slika
Slika
ovde se vidi vise instalacija u dzeku, tj vidi se da ima pripremu za elektrosklopive retrovizore
Slika
Slika

Takodje usput smo resili prekidanje kontakta u prednjim zvucnicima i zamenili zadnji desni koji je produvao

Zatim se krenulo sa kupusanjem i pakovanjem zadnjih podziaca, kako se skidaju tapaciri i prednji i zadnji toga ima na netu dosta, tako da to nismo slikali/snimali, ono sto jeste problematicno jeste skidanje mehanickog podizaca i montiranje elektricnog, najvise zbog jako pipave zabice koja drzi prozor.
Da bi skinuli mehanicki podizac, mora se spustiti staklo skoro skroz dole, da bi se zabica koja drzi staklo videla kroz rupicu u shini.
Slika
Ta mala zabica se opusti tako sto se gurne tankim srafcigerom i izbije sa druge strane, mora da se pazi da se ne razbije staklo, ona ovako izgleda:
Slika
i ide u ovaj zeleni nosac stakla, bas u rupu u sredini.
Ono sto je vazno nakon sto skinete ovaj stari podizac, i stavite novi, jeste da vam novi podizac bude u podignutom polozaju, tj da prozor bude zatvoren, jer vam zadnji podizaci nece raditi dok se ne uradi programiranje.
Slika
evo kako izgleda kada se ubaci novi podziac, sa podignutim prozorom, na zalost dugo se radilo pa fali nekoliko slika postupka skidanja i montiranja, ali tu sam za sva pitanja ako se neko odluci za ovu igranku

posto su nove inslacije bile presecene kod konektora za vrata, morali smo da uraidmo isto sa starim :)
Slika
u konektor ide 5 zica, sve se razlikuju tako da nije bas previse komplikovano povezati

Kad vec menjamo zadnje tapacire, odluka je pala da se zamene sva 4 pa da nabavimo kozne, kad smo na kraju sve spakovali to izgleda ovako u maloj rubrici pre i posle :)
SlikaSlika

SlikaSlika

SlikaSlika

Slika

Slika Slika
Slika


Jedna velika zahvalnost doktoru vladi (vladarr) bez kojeg nista ne bi uradili, nabavio je vecinu delova, jurio instalacije i na kraju pomogao u pakovanju, mogu da kazem da sam ja njemu pomogao posto je uradio veci deo posla :)
Hvala i dimitriju koji je u subotu ujutru poslao instalacije prednjih vrata busom iz kragujevca, kako bi imali sve delove
Borisu za moralnu podrsku i pomoc za skidanje zadnjih tapacira i za programiranje koje treba da radimo sutra,
To je jedino i ostalo, da odradimo programiranje sutra i pomolimo se da sve radi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.6 Turbo
PostPoslato: 24 Avg 2021 23:24 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2014 19:07
Postovi: 3290
Lokacija: Beograd
Ime: Vladan
Opel: Astra G 1.6 XE; Astra H 1.6 XER, Astra J 1.4 NET
Garaza: pogledaj
Sto bi rekli doktori ovo je bila lagana intervencija koja je morala da ima precizan zahvat....pacijent je stabilizovanog raspolozenja. Uz programiranje izvuci cemo ga iz trenutne kome :)

Sve u svemu jedan veci UP. Tapaciri su zaista osvezenje za enterijer. idemo dalje


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.6 Turbo
PostPoslato: 25 Avg 2021 10:18 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2010 15:17
Postovi: 4870
Lokacija: Beograd
Ime: Petar
Opel: Astra H opc line
More, da nema Vlade da te gura ne bi ti imao zivaca za ovo :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.6 Turbo
PostPoslato: 25 Avg 2021 10:37 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2019 21:02
Postovi: 206
Lokacija: Beograd
Ime: Dimitrije
Opel: Astra J 1.6 CDTi
Garaza: pogledaj
Svaka čast momci, imali ste pravi tajming :ok:
Mislim da je sledeći korak neka radionica za ovakve poslove i po lošem vremenu :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.6 Turbo
PostPoslato: 25 Avg 2021 14:07 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Feb 2017 22:01
Postovi: 393
Lokacija: Banja Luka
Ime: Djordje
Opel: Astra H 1.6
Pimp my Astra
:D
Vladane, Vladane

Svaka čast nema šta. Ja sam za H sve pokupovao ima 2 godine i nikako uraditi
:D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.6 Turbo
PostPoslato: 25 Avg 2021 14:14 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2018 16:56
Postovi: 550
Lokacija: Beograd
Ime: Nikola
Opel: ex Astra H GTC, Astra J 1.6T, Corsa C
Garaza: pogledaj
Pero zivaca i volje imam da je celu raskupusamo ali vremena od kad je prinova tu nikako :)
zato tu uskace vlada da pogura da se sve realizuje i sto kaze vlada, jesu ovi tapaciri osvezenje, meni licno mnogo lepsi od obicnih, pogotovo sa ovim belim koncem :)

Programiranje je zavrseno i pacijent je izvucen iz kome, SVE RADIIIII :D
sada rade zadnji podizaci, takodje prekidac vozaca sada kontrolise ostale podizace i moze da zakljuca zadnje, takodje on sada sija kada se upale svetla (to nije radilo pre programiranje) Ono sto jos treba da naglasim jeste da signal za otvorena zadnja vrata isto sada radi.
Otkljucali smo mogucnost otvaranja prozora preko kljuca, tako da je to jos jedan UP .
Hvala momci puno, ja sam stvarno prezadovoljan kako smo ovo spakovali, i sve uradili da bude fabrika :)

@dimi imamo garazu, alat i volju, samo nam fale musterije :D
@djordje dovezi astru jedan dan za bg, da ti to spakujemo :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.6 Turbo
PostPoslato: 26 Avg 2021 17:46 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2020 15:48
Postovi: 146
Lokacija: Loznica
Ime: Milan
Opel: Insignia 2.0 CDTI // Astra J 1.4 TURBO
Garaza: pogledaj
Ručica i dugme ne mogu da se porede, ja kad sednem u Vectru, nikad namotati da se spusti prozor. :D Svaka čast na radovima, baš profi odrađeno. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.6 Turbo
PostPoslato: 27 Avg 2021 11:16 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2018 16:56
Postovi: 550
Lokacija: Beograd
Ime: Nikola
Opel: ex Astra H GTC, Astra J 1.6T, Corsa C
Garaza: pogledaj
upravo, kad se navikne covek na dugme, prosto ko ludak kad uvhatis za rucku :D
hvala, potrudili smo se da bude sve fabrika :)

Evo i poslednjeg updejta pred odmor, napokon je sredjen set kvacila, zadnjih mesec dana je proglizavala, trudio sam se da se to desava sto manje da ne bi zeznuo zamajac i uspelo se sa tim, zamajac je dobar ,samo je malo pocrneo od spaljene lamele :D danas kada sam pokupio auto, bukvlno nisam mogao da verujem koliko je meko kvacilo i koliko ustvari dobro ide auto :)
evo i slika, stara lamela se pojela skroz, dosli smo do zadnjih granica, tu je i novi druk, zamajac kao sto rekoh, osim sto je pocrneo dobar, tako da bar to nije moralo da se dira :)
Sve i svemu ceh 19k set, 7600 druk i stavljeno novo ulje u menjacu, sad su sve tecnosti u auto zamenjene i astra je spremna za put :)

Slika Slika Slika

od mene za ovu godinu dosta vala :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.6 Turbo
PostPoslato: 27 Avg 2021 22:13 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2014 19:07
Postovi: 3290
Lokacija: Beograd
Ime: Vladan
Opel: Astra G 1.6 XE; Astra H 1.6 XER, Astra J 1.4 NET
Garaza: pogledaj
Do kraja godine ima jos 4 meseca...nema sanse da nista ne cackamo :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.6 Turbo
PostPoslato: 18 Sep 2021 12:33 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2018 16:56
Postovi: 550
Lokacija: Beograd
Ime: Nikola
Opel: ex Astra H GTC, Astra J 1.6T, Corsa C
Garaza: pogledaj
evo vec sam se demantovao :D
Isli smo na odmor, i sad posle ovog puta napokon mogu da imam kompletnu sliku ove astre :)
prvo mali peh, prednja desna pakna skroz sastrugana pa smo morali da je menjamo, izgleda da je prilikom farbanja cheljusti, boja zapala u klizace pa nisu vracali kako treba i onda se desna skroz potrosila, dok je leva strana bila na pola

Slika
Slika

posle predjenih 1190km Beograd - Petrovac, malo po crnoj gori i nazad, milos veliki vozen vecinom 150 - 145, i 90% puta vozena u sport modu, nisam je stedeo nije mi bilo bitno da imam sto manju potrosnju, vec da uzivam u voznji i vidim sta sve moze ovaj auto, i iskreno da kazem odusevljen sam, ponasnjem na putu, u sport modu stvarno jako lepo lezi na putu, i ako je jako teska i bila natovarena, turbo cini cuda pa su preticanja cisto zadovoljstvo, ima dovoljno snage da povuce, ali bas zbog tezine to potezanje treba raditi na nekih 3000 obrtaja, tada baaas dobro ubrzava. Za duga putovanja je idealna, meni su sedista perfektno legla, uopste nisam osetio ovliku kilometrazu tako da i za to veliki plus i za kraj ono sto je mnogima bitno, potrosnja, prosecna na sve ovo gore navedeno 8.1 sto me iznenadilo jer nisam ni gledao na to, i kao sto rekoh nisam je stedeo :)

SlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.6 Turbo
PostPoslato: 18 Sep 2021 16:36 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2014 19:07
Postovi: 3290
Lokacija: Beograd
Ime: Vladan
Opel: Astra G 1.6 XE; Astra H 1.6 XER, Astra J 1.4 NET
Garaza: pogledaj
Nikad mi nije bilo na pameti da moze na taj nacin da dodje do vece istrosenosti plocica. Vazno da si resio nedostatak i d aje sad sve kao sto dolikuje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.6 Turbo
PostPoslato: 19 Sep 2021 00:31 
OffLine
1st Gear

Pridružio se: 29 Jan 2017 00:21
Postovi: 78
Lokacija: Beograd
Ime: Ivan
Opel: Astra J
Lepa potrosnja s obzirom na motor i uslove voznje. :-)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.6 Turbo
PostPoslato: 21 Sep 2021 20:08 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2019 21:02
Postovi: 206
Lokacija: Beograd
Ime: Dimitrije
Opel: Astra J 1.6 CDTi
Garaza: pogledaj
Potrošnja top, s obzirom da je prosečna brzina oko 30 km/h :)

Mora znači da se pripazi prilikom farbanja, nikako da se upustim u taj posao.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.6 Turbo
PostPoslato: 21 Sep 2021 22:59 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2018 16:56
Postovi: 550
Lokacija: Beograd
Ime: Nikola
Opel: ex Astra H GTC, Astra J 1.6T, Corsa C
Garaza: pogledaj
Pa samo pazi da ti se ne sliva puno farbe u klizace, elem prosecna brzina nije dobra, nisam je resetovao, milim da je negde preko 40, ali svakako potrosnja odlicna sa obzirom na sve u zbiru. Verovatno veliku ulogu igra i novo kvacilo pa.je i zato niza :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.6 Turbo
PostPoslato: 22 Sep 2021 09:29 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Maj 2016 20:02
Postovi: 147
Lokacija: Beograd
Ime: Horhe
Opel: Astra G 1.8 16v
Nemoguće da je prosečna brzina ovako niska, sem ako nisi stajao dva i po sata u mestu.

Ja sam išao do CG primorja sredinom avgusta preko Jabuke, Pljevalja, Žabljaka, Šavnika i Nikšića i prosečna u odlasku bez gašenja auta na granici i na pauzama:


Slika


U povratku bila manja gužva na granici, pa se izašlo na 65km/h u proseku:


Slika

Napominjem da nisam divljao, jer sam vozio klinca, što se vidi i po potrošnji.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.6 Turbo
PostPoslato: 22 Sep 2021 10:31 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2018 16:56
Postovi: 550
Lokacija: Beograd
Ime: Nikola
Opel: ex Astra H GTC, Astra J 1.6T, Corsa C
Garaza: pogledaj
nije dobra prosecna, nisam je resetovao :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.6 Turbo
PostPoslato: 08 Nov 2021 12:06 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2018 16:56
Postovi: 550
Lokacija: Beograd
Ime: Nikola
Opel: ex Astra H GTC, Astra J 1.6T, Corsa C
Garaza: pogledaj
Posle dugo potrage (od leta ih jurim) napokon pazaren zimski set, trenutno su kod kuma u nemackoj ali vrlo brzo bi trebalo da stignu i da se montiraju :) (nisam mogao da docekam da stignu :D )
Uzete su 17ce mat crne boje, et40 sto bi trebalo odlicno da legne na J, posto je fabricka 17ca et44, tako da ce ove malo vise da vire napolju. Gume kontinental winterContact tTS 860 225/50/17 dot20 sara je 7mm na sve 4, jednu zimu su samo vozene na insignije B sa 4x4, tako da su kao nove, da ne duzim dalje, evo slika:

Slika
Slika

Slika Slika Slika Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.6 Turbo
PostPoslato: 08 Nov 2021 19:50 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2019 21:02
Postovi: 206
Lokacija: Beograd
Ime: Dimitrije
Opel: Astra J 1.6 CDTi
Garaza: pogledaj
Ala će biti stealth Astra :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.6 Turbo
PostPoslato: 08 Nov 2021 21:36 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2014 19:07
Postovi: 3290
Lokacija: Beograd
Ime: Vladan
Opel: Astra G 1.6 XE; Astra H 1.6 XER, Astra J 1.4 NET
Garaza: pogledaj
Odlicno izgledaju. Moracemo da uslikamo zimski set na autu sa ovim jesenjim tonovima kako dolikuje:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.6 Turbo
PostPoslato: 09 Nov 2021 12:20 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2018 16:56
Postovi: 550
Lokacija: Beograd
Ime: Nikola
Opel: ex Astra H GTC, Astra J 1.6T, Corsa C
Garaza: pogledaj
Hvala momci, @mito zivo me zanima kako ce izgledati u stelt fazonu, neku privremenu foliju na hrom lajsne da stavim xD
@vladar dogovoreno ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.6 Turbo
PostPoslato: 15 Nov 2021 12:40 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2018 16:56
Postovi: 550
Lokacija: Beograd
Ime: Nikola
Opel: ex Astra H GTC, Astra J 1.6T, Corsa C
Garaza: pogledaj
gume stigle i spakovane, ja sam prezadovoljan, najvise sam odusevljen gumama, slusam price kako je kontinental guma klasa za sebe i to se potvrdilo i u mom slucaju, bukvalno neopisivo bolji osecaj na volanu, auto mnogo bolje lezi na putu, jos da testiram kocnice ali mislim da ce i to biti neuporedivo bolje :)
jako su lepo legle felne, vire taman koliko treba et40 je idalan za Jastru :)
za sad ove slike, pa cemo praviti neke malo bolje :)

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.6 Turbo
PostPoslato: 27 Dec 2021 16:27 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2018 16:56
Postovi: 550
Lokacija: Beograd
Ime: Nikola
Opel: ex Astra H GTC, Astra J 1.6T, Corsa C
Garaza: pogledaj
Da zavrsimo ovu godinu sa radovima, za kraj godine jedana popravka :)
Zamenjen je dihtung na poklopcu dekle, nadam se da je samo do dihtunga da je dekla prava :D

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.6 Turbo
PostPoslato: 28 Dec 2021 00:19 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Okt 2018 13:53
Postovi: 163
Lokacija: Beograd
Ime: Žarko
Opel: Opel Astra K 1.6 CDTI Ecoflex
Garaza: pogledaj
Lepa Astrica! Felne su baaaš dobro legle! Svaka čast!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 137 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs