Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 28 Mar 2024 14:02

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Pravila foruma


1. Naslov - treba da sadrzi model auta,
2. Slike da se ubacuju preko http://www.imageshack.us/ i u formatu thumbnail i to po tri do cetri slike u redu, sve radi lepse preglednosti i zbog ljudi koji imaju i dalje dial-up, pogledajte temu "Kako postaviti slike Vašeg automobila!"
3. ovde mozete predstaviti vase vozilo u potpunosti, znači opis + slika. Garaža bez slika automobila se smatra nekompletna.
4. Svaki off u garazi ce se brisati tako da nemate potrebe skretati s teme.



Započni novu temu Odgovori na temu  [ 13 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Opel Astra H 1.9 CDTI Cosmo
PostPoslato: 07 Dec 2018 19:23 
OffLine
1st Gear

Pridružio se: 19 Okt 2018 20:45
Postovi: 13
Lokacija: Sabac
Ime: Darko
Opel: Astra H
Moj prvi opel a nadam se ne i poslednji :) Opel Astra H, 1.9 CDTI, 74kw 101hp, Cosmo oprema, 2006 godiste, uvezena iz Holandije. Zadovoljan sam performansama, poprilicno je udoban auto i ako kazu da nemacki automobili to nisu, jos jedna urbana legenda. Motor je inace Fiatov 1.9 JTD odlicnog kvaliteta, motor koji zestoko povuce auto, potrosnja ok, lep enterijer auta, sasija pocinkovana, dobio sam na njemu letnje Michelin gume, mogu jos dve sezone, manuelna klima, navigacija NAVI 90, mp3, 8 airbag, volan podesiv po visini-dubini, sedista podesiva po visisni-dubini, tempomat, tonirana stakla, senzori za kisu, alu felne, kozni volan... Jedino sto mi se ne svidja je DPF jer mi je do sada dva puta radio regeneraciju zbog dosta gradske voznje, sipao sam Wynns aditiv za DPF na 50l goriva i za sada nema problema, necu ga skidati pa da ga opet 2021 vracam nazad. Sve u svemu da kucnem u drvo prezadovoljan sam :":
Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H 1.9 CDTI Cosmo
PostPoslato: 07 Dec 2018 19:56 
OffLine
5th Gear

Pridružio se: 22 Feb 2018 21:18
Postovi: 459
Ime: Marko
Opel: Prodata Opel Corsa D
Pozdrav imenjace. Prelepa je Astra bas bih voleo ovakvu da imam. Bas ima dosta opreme i dobro ocuvana. Sto si tice DPF, pratim ovog momka na jutjubu pogledaj ovaj klip mozda ti pomogne https://www.youtube.com/watch?v=u4Zd7Jthbdc. Sa Wynns-om ne mozes da pogresis bilo sta da kupis od njih.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H 1.9 CDTI Cosmo
PostPoslato: 07 Dec 2018 20:15 
OffLine
1st Gear

Pridružio se: 19 Okt 2018 20:45
Postovi: 13
Lokacija: Sabac
Ime: Darko
Opel: Astra H
Pozdrav, hvala na savetu, pratim i ja ovog lika neko vreme, ima korisnih stvari da se cuje. Meni se mnogo svidja njena boja takozvana mis siva ili magnetno siva, takodje je lepo sto je navigacija u boji. Uradio sam par dana nakon registracije veliki i mali servis, ne bih da mi pukne kais pa da napravi haos. Uzeo sam ovaj aditiv, cuo sam od dosta ljudi koji su ga koristili da je odlican za svakog ko ima DPF a ima dosta gradske voznje
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Opel Astra H 1.9 CDTI Cosmo
PostPoslato: 07 Dec 2018 20:55 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Nov 2015 19:35
Postovi: 296
Lokacija: Podgorica
Ime: Luka
Opel: Astra H
Lijepa osnova za neke izmjene :)
Neka je srecna!

_________________
But if you never try, you'll never know..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H 1.9 CDTI Cosmo
PostPoslato: 07 Dec 2018 22:12 
OffLine
5th Gear

Pridružio se: 22 Feb 2018 21:18
Postovi: 459
Ime: Marko
Opel: Prodata Opel Corsa D
Naravno, zelim ti puno bezbriznih kilometara. Boja odlicna. Za servis koliko te je sve izaslo? Imam dobra iskustva i sa STP aditivom, ima ga na NIS pumpama. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H 1.9 CDTI Cosmo
PostPoslato: 07 Dec 2018 23:36 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2018 09:23
Postovi: 27
Lokacija: Starčevo
Ime: Dusan
Opel: Astra H 1.7 CDTI
Garaza: pogledaj
Nek je sa srecom i puno bezbriznih kilometara.
Mnogo lepo izgleda.
Inace boja i enterijer isti ko moja. jedina razlika je sto imam 1.7 cdti motor i nemam navigaciju :'( A tako bih je posedovao... no doci ce vreme i da to ugradimo :D

inace posto trebam da radim mali servis ubrzo mozes li napisati sta si sve menjao i koliko te je izaslo, da znam na sta da se spremim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H 1.9 CDTI Cosmo
PostPoslato: 08 Dec 2018 01:11 
OffLine
1st Gear

Pridružio se: 19 Okt 2018 20:45
Postovi: 13
Lokacija: Sabac
Ime: Darko
Opel: Astra H
Pozdrav Dule, hvala na lepim zeljama :) i tvoja Astra je super, boja prelepa, cuo sam od dosta ljudi da su motori 1.7 super, proizvode ih japanci tako da nema greske. Mali servis me je izasao 70 evra, veliki 200, radio sam ga u auto servisu Stepic u Sapcu, od delova je promenjeno: set za zupcenje sa rolerima plus spaner, vodena pumpa, filter ulja, kabine, goriva i jos jedan filter ali ne mogu da procitam na servisnoj knjizici tacno koji :ludilo2: , ulje Shell 10W 40, PK kais. Nadam se da sam pomogao ako te jos nesto zanima pitaj, pomocicu koliko mogu :ok:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H 1.9 CDTI Cosmo
PostPoslato: 08 Dec 2018 02:44 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2014 19:07
Postovi: 3290
Lokacija: Beograd
Ime: Vladan
Opel: Astra G 1.6 XE; Astra H 1.6 XER, Astra J 1.4 NET
Garaza: pogledaj
Sa sreco neka te sluzi auto.
Enterijer je savrseno ocuvan za auto iz 2006godine. Lepa oprema.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H 1.9 CDTI Cosmo
PostPoslato: 08 Dec 2018 03:53 
OffLine
1st Gear

Pridružio se: 19 Okt 2018 20:45
Postovi: 13
Lokacija: Sabac
Ime: Darko
Opel: Astra H
Hvala Vlado, da enrerijer je stvarno super, limarija takodje, prvenstveno sam zeleo kupiti Peugeot 307 1.6 HDI ali nisam naleteo ni na jedan da je valjao, svakom je nesto falilo :ludilo2: Na ovu Astru sam naleteo sasvim slucajno, komsija mi je preporucio jednog lika, otisao sam sa komsom do njega da vidim ima li on 307-cu, medjutim od Pezoa je trenutno imao samo 407-cu koja me inace ne interesuje, malo sam razgledao sta ima i kada sam dosao do ove Astre pomislio sam ,,To je to, potraga zavrsena". Sada mi je drago sto nisam kupio Pezoa, kada ih uporedim kao nebo i zemlja su, Astra je dosta lepsa i startnija, vozio sam 307-cu tako da znam da nisam pogresio.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Opel Astra H 1.9 CDTI Cosmo
PostPoslato: 08 Dec 2018 09:38 
OffLine
1st Gear

Pridružio se: 06 Jan 2011 22:12
Postovi: 19
Lokacija: Negotin
Ime: Bojan
Opel: Signum 1.9CDTI 110kW
Odlican auto sa dosta opreme.
Nisam siguran da je 10w40 ulje odgovarajuce za 1.9 CDTI motor sa DPF filterom. U njega ide sintetika 5w30 i to sa dexos2 specifikacijom.

Sent from my SM-A520F using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H 1.9 CDTI Cosmo
PostPoslato: 08 Dec 2018 10:57 
OffLine
5th Gear

Pridružio se: 22 Feb 2018 21:18
Postovi: 459
Ime: Marko
Opel: Prodata Opel Corsa D
Hahaha i ja bih pre uzeo ovu Astru nego Pezo. Slazem se sa Bojanom. U taj motor ide 5w30.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Opel Astra H 1.9 CDTI Cosmo
PostPoslato: 08 Dec 2018 13:38 
OffLine
1st Gear

Pridružio se: 19 Okt 2018 20:45
Postovi: 13
Lokacija: Sabac
Ime: Darko
Opel: Astra H
Jbg mozda je i moja krivica sto nisam napomenuo da ima vrazji DPF, moracu cu na sledecem malom servisu reci majstoru da imam DPF. Nadam se da nece praviti problem polu sinteticko ulje?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Opel Astra H 1.9 CDTI Cosmo
PostPoslato: 14 Dec 2018 00:48 
OffLine
5th Gear

Pridružio se: 22 Feb 2018 21:18
Postovi: 459
Ime: Marko
Opel: Prodata Opel Corsa D
Mislim da neces imati neki problem.

Послато са TA-1024 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 13 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs