Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 28 Mar 2024 21:54

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Pravila foruma


1. Naslov - treba da sadrzi model auta,
2. Slike da se ubacuju preko http://www.imageshack.us/ i u formatu thumbnail i to po tri do cetri slike u redu, sve radi lepse preglednosti i zbog ljudi koji imaju i dalje dial-up, pogledajte temu "Kako postaviti slike Vašeg automobila!"
3. ovde mozete predstaviti vase vozilo u potpunosti, znači opis + slika. Garaža bez slika automobila se smatra nekompletna.
4. Svaki off u garazi ce se brisati tako da nemate potrebe skretati s teme.



Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Da se pofalim - Astra h 1.7cdti karavan
PostPoslato: 05 Maj 2018 15:05 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Jan 2016 17:52
Postovi: 30
Lokacija: Novi Sad
Ime: Aleksandar
Opel: Astra H 1,7 CDTI
E pa forumasi, nakon Astre H hečbega naleteh na lepo očuvanu Astru H 1.7cdti karavan iz 2007god.

Naime krenuh da kupim jednog hečbega na jednom placu i nakon sto sam video da mu je duša isterana uvideh sa strane jednu crnu Astru H karavan sa 1.7cdti motorom sa 74kW, tek stigla.
Reko ovom prodavcu da mi da kljuc da vidim kako igleda kad ono imam i sta da vidim, lepo ocuvan enterijer a bogami i eksterijer.

Jedino primetio na haubi i prednjem braniku tragove od rizli (malo zakamuflirano farbom) ali nista strasno, unutra po koja tačkica na volanu, kozice menjaca i rucne original, tek tek se vide tragovi koriscenja.

Upalio je ne cuje se, malo po gasu turbina fino radi...ugrejah je i cepove napolje nema nikakvog duvanja ni sa meraca ni kod glave..
Reko nece me mrzeti ostavim da se ohladi, jos jednom isto, pustio klimu - lepo hladi, opet svi cepovi napolje nema nista :)
Rekoh ima nade, poneo dijagnostiku, da vidim greske - kad ono nista :bekelji: kad smo vec tu reko ajd da vidim km na ECU kad ono kao i na satu 169.000km :bekelji:

Jedino primetih slabo punjenje akum na 12,5V, po iskustvu vec pretpostavljam sta je - nek je i najgora situacija za zamenu diodna ploca sa reglerom cca 60ak eur (ne moš´ sad baš sve da valja :) )
Probao ga malo, "čupa" motor, trap ne lupka, ne mrzi me opet ga okačio na dijagnostiku, nikakve greške.. spustim cenu za to sto ne puni 100eur i reko ovom da pravimo papire i tako mojoj sreći još nema kraja :ok:

Trenutno je kod autoelektričara pa će mi javi šta je sa alternatorom pa odmah idemo na servise i onda ćemo da odaberemo destinaciju.. :)

Eto, ne znam zašto, ali sam imao potrebu da podelim ovu sreću i sa vama :)
Lep pozdrav!!! :ok: :lokomotiva:


Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da se pofalim - Astra h 1.7cdti karavan
PostPoslato: 05 Maj 2018 21:31 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2014 19:07
Postovi: 3290
Lokacija: Beograd
Ime: Vladan
Opel: Astra G 1.6 XE; Astra H 1.6 XER, Astra J 1.4 NET
Garaza: pogledaj
Lepo stanje. Neka te sa srecom sluzi i da se navozas.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da se pofalim - Astra h 1.7cdti karavan
PostPoslato: 07 Maj 2018 10:56 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Jan 2016 17:52
Postovi: 30
Lokacija: Novi Sad
Ime: Aleksandar
Opel: Astra H 1,7 CDTI
Hvala!

Nije do alternatora, zamenjene samo kleme punjenje reseno ;)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs