Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 28 Mar 2024 11:17

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Pravila foruma


1. Naslov - treba da sadrzi model auta,
2. Slike da se ubacuju preko http://www.imageshack.us/ i u formatu thumbnail i to po tri do cetri slike u redu, sve radi lepse preglednosti i zbog ljudi koji imaju i dalje dial-up, pogledajte temu "Kako postaviti slike Vašeg automobila!"
3. ovde mozete predstaviti vase vozilo u potpunosti, znači opis + slika. Garaža bez slika automobila se smatra nekompletna.
4. Svaki off u garazi ce se brisati tako da nemate potrebe skretati s teme.



Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Astra J 1.4 NET Drive/Custom
PostPoslato: 25 Nov 2017 03:52 
OffLine
1st Gear

Pridružio se: 22 Nov 2017 17:36
Postovi: 11
Lokacija: Beograd
Ime: Dušan
Opel: Astra J A14NET
Hajde da uparkiramo još jedan auto u ovu virtualnu garažu. Kao što sam napisao u naslovu teme u pitanju je Astra J A14NET sa mešovitim paketom opreme jer je rađena po porudžbini i čekana 2 i po meseca da stigne, ali sam zato za 2 god i 9 meseci prešao 49.500km i ako nekoga zanima potrošnja - prosečna potrošnja od kada je auto kupljen je 7,2L/100km pri čemu imam dosta otvorenog puta ali volim i da ga "gazim"...

Specifikacije motora: Zapremina motora - 1364cm3. Maksimalna snaga - 103kW (140KS), Maksimalni obrni moment - 200Nm, Manuelni menjač - 6 brzina, Maksimalna brzina - 202km/h

Boja vozila, eksterijer i enterijer: Metalik crna sa grafitnim sjajem, Presvlake sedišta Wega Jet Black (Eco koža), Ambijetalno narandžasto svetlo oko ručice menjača, Sportki hromirani auspuh, Hromirana lajsna zadnjeg branika, Aluminijumske felne 17" (različit letnji i zimski set)

Paket opreme: Drive, Custom

Gume: Letnji set 215/50/17 Bridgestone Turanza, Zimski set 215/50/17 Tigar Wintera

Osvetljenje i spoljašnjost: Adaptivna Bi Xenon prednja svetla (AFL), LED dnevna svetla, Svetla za maglu, Elektropreklopivi retrovizori sa grejačima, Tonirana stakla

Bezbednost: Kontrola trakcije (TCS). Kontrola kočenja (ABS), Kontrola stabilnosti vozila (ESP), Kontrola pritiska u gumama (TPSM), Kontrola pri kretanju na usponu (HAS)

Senzori i ostalo: Senzori za detekciju svetlosti/mraka, za kišu, za parkiranje i napred i pozadi, za kvalitet ulja u motoru, za tečnost za brisače, za neispravne sijalice, za kočione pločice, ...

Udobnost: Intellilink Radio Navi 950 (GPS, CD, AUX, USB, Bluetooth), Automatska dvozonska klima, Daljinske komande na volanu, Elektronska ručna kočnica i naslon za ruku, Zadnja kamera za parkiranje. Elektronska kontrola brzine (Tempomat) i regulator brzine (Speed Limit)

Slike: Što se tiče slika, malo ko će mi poverovati ali nemam nijednu sliku svog automobila da je ajde da kažem namenski slikana da prikaže vozilo. Imam jedino slike board computera od kada je auto kupljen sa potrošnjom svakog rezervoara. :) Ali biće, dok ga ne operem i ne islikam evo slika iz konfiguratora dok sam sklapao vozilo. Na slikama je inače zimski set felni.

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

Slike potrošnje sa tempomata:
Prazno vozilo i ja sam... Svetli lampica za senzore pritiska u gumama jer ih nemam na zimskom setu.
Slika

Četvoro ljudi pun gepek... I dalje svetli lampica u zimskom periodu.
Slika

I malo kako izgleda noćna vožnja...
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.4 NET Drive/Custom
PostPoslato: 25 Nov 2017 04:33 
OffLine
Club 1000
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Dec 2013 05:54
Postovi: 1844
Lokacija: Berlin, Dojčland
Ime: Branko
Opel: Astra Bertone V6
Garaza: pogledaj
Lep auto i super oprema. U zdravlje da te služi i da se odkotrlja puno hiljada km :ots:

_________________
Ne brže od života


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.4 NET Drive/Custom
PostPoslato: 25 Nov 2017 10:16 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2010 15:17
Postovi: 4870
Lokacija: Beograd
Ime: Petar
Opel: Astra H opc line
Oprema i motor idealni :respekt: . Jel auto u oglasima ili mi se ucinilo?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.4 NET Drive/Custom
PostPoslato: 25 Nov 2017 11:45 
OffLine
1st Gear

Pridružio se: 22 Nov 2017 17:36
Postovi: 11
Lokacija: Beograd
Ime: Dušan
Opel: Astra J A14NET
@brankko - Fala, pazi kako voziš svog zmaja, svako dobro.

@testdriver - Fala. Druže, i ja sam morao dobro da pogledam, ali ovaj na oglasima ima još jači paket opreme COSMO - Hromirane lajsne spolja i unutra, Polu-kožna sedišta (ne Eco koža kao kod mene) koja su elektropodesiva, Grejači sedišta, Grejač volana za zimski period. Pretpostavljam da ima još nekih sitnica tipa fijokice i sl. koje se na slici ne vide :) Auto je u uglasima bar 2 meseca, možda i jače, mislim da sam ga i ja još pre primetio.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.4 NET Drive/Custom
PostPoslato: 25 Nov 2017 11:49 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2010 15:17
Postovi: 4870
Lokacija: Beograd
Ime: Petar
Opel: Astra H opc line
Zato sto trazi suludu cenu :)
P.S. nadam se da ti se vise ne cuje anlaser :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.4 NET Drive/Custom
PostPoslato: 25 Nov 2017 12:08 
OffLine
1st Gear

Pridružio se: 22 Nov 2017 17:36
Postovi: 11
Lokacija: Beograd
Ime: Dušan
Opel: Astra J A14NET
testdriver je napisao:
Zato sto trazi suludu cenu :)
P.S. nadam se da ti se vise ne cuje anlaser :)


Znači tu smo, ti si iz Autoprometa ? Pa da li je realno da se čeka nedelju dana da se ustanovi šta grebucka kod anlasera ? :(

Ne čuje se. Nemam pojma šta se tu desilo kada je zamenjen akumulator ili ja to ranije nisam primećivao, mada čudno mi je da nisam jer je auto paljen svako jutro u garaži, a tu se sve čuje mnogo glasnije...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.4 NET Drive/Custom
PostPoslato: 25 Nov 2017 12:22 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2010 15:17
Postovi: 4870
Lokacija: Beograd
Ime: Petar
Opel: Astra H opc line
S obzirom da guzvu i broj majstora dobro si prosao :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra J 1.4 NET Drive/Custom
PostPoslato: 25 Nov 2017 13:04 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2014 19:07
Postovi: 3290
Lokacija: Beograd
Ime: Vladan
Opel: Astra G 1.6 XE; Astra H 1.6 XER, Astra J 1.4 NET
Garaza: pogledaj
Neka te lepo sluzi auto, odlican izbor. Sad je vreme da napravis nekoliko fotografija pa da garaza bude kako treba.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs