Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 28 Mar 2024 19:26

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Pravila foruma


1. Naslov - treba da sadrzi model auta,
2. Slike da se ubacuju preko http://www.imageshack.us/ i u formatu thumbnail i to po tri do cetri slike u redu, sve radi lepse preglednosti i zbog ljudi koji imaju i dalje dial-up, pogledajte temu "Kako postaviti slike Vašeg automobila!"
3. ovde mozete predstaviti vase vozilo u potpunosti, znači opis + slika. Garaža bez slika automobila se smatra nekompletna.
4. Svaki off u garazi ce se brisati tako da nemate potrebe skretati s teme.



Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 300 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: GTC 1.9 110 kW - :)
PostPoslato: 06 Mar 2019 11:24 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2019 21:54
Postovi: 43
Lokacija: Beograd
Ime: Jovan
Opel: Insignia sports tourer
Odlican topic. Prelistao sam svih 8 strana u dahu. :respekt:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: GTC 1.9 110 kW - :)
PostPoslato: 06 Mar 2019 12:42 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Dec 2012 22:22
Postovi: 1024
Lokacija: Beograd
Ime: Dusan
Opel: ex. Astra G 2.0 DTI karavan sad Astra GTC 1.9 CDTI
Garaza: pogledaj
Hvala ljudi. Trudimo se. :)

nikolaK991 je napisao:
druze pa to je astra nije grtalica :D
bravo za radove, jako lepo, kako sija taj zmigavac sad kad si ga zatamnio ?
patosnice vec proverene, btw jel stoje cepici idalje? kod mene ne mrdaju i ako 2 nisu OEM :D

Migavce sam menjao. eBay varijanta zatamnjenih a unutra su male SMD u 4 reda po 5. Bas fino svetli.
Cepici i dalje na mestu. Preziveli vec 5-6 pranja. Da ih ne ureknem. :)

Nestado je napisao:
Svaka cast na radovima. Pratim temu da vidim koliko si izvukao. :D

Bice sve na vreme objavljeno. Obecavam. :)

centrozax1 je napisao:
Odlicno kao i uvijek!

Skoro sam se pitao zasto te nema ali kako ono kazu... Zatisje pred buru :)

Kombinacija nesdostatka vremena i nedostatka materijala. Cekao sam da se sve oko turbine zavrsi pa da imam nesto krsteno da napisem. :)

Pored mapiranja planira se jos par stvari, ali posto uskoro ide registracija a pre toga rokacina oko folija i atesta, videcemo kako ce to i kad da se desi.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=drrxYDUX76Y


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: GTC 1.9 110 kW - :)
PostPoslato: 06 Mar 2019 12:46 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2010 15:17
Postovi: 4870
Lokacija: Beograd
Ime: Petar
Opel: Astra H opc line
Mislim da treba panoramu da montiras :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: GTC 1.9 110 kW - :)
PostPoslato: 06 Mar 2019 13:50 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Nov 2015 19:35
Postovi: 296
Lokacija: Podgorica
Ime: Luka
Opel: Astra H
Hahaha prava stvar!

A ovaj sajt za turbo je https://www.turborebuild.co.uk ?

_________________
But if you never try, you'll never know..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: GTC 1.9 110 kW - :)
PostPoslato: 06 Mar 2019 15:42 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Dec 2012 22:22
Postovi: 1024
Lokacija: Beograd
Ime: Dusan
Opel: ex. Astra G 2.0 DTI karavan sad Astra GTC 1.9 CDTI
Garaza: pogledaj
@Pera: kazu da podize koeficient otpora vazduha za 7% tako da nista od toga. :ludilo2: Samo brzina.

@centrozax1: to je taj. Samo nemaju sve na sajtu vec moze direktno sa njim da se dogovara. Ja sam porucio kod sestre u Zagreb da me ovi nasi ne bi roknuli sa carinom pa mi je drugarica prosvercovala ovamo. Sve ukupno skoro 2 meseca trajalo. :D

A kad smo kod dizanja snage, po svemu sto se moze procitati (u glavnom po engleskim forumima jer ludi englezi),fabricke dizne u dobrom stanju trpe do 220 KS (naglasak na "dobrom stanju"). Ogranicavajuci faktor je turbina tako da se sa fabrickom stabilno izvlaci oko 180. Otud ideja da se, za nesto veci kes od onog koji susteri iz Uzica traze za remont, uzme hibrid iz engleske i mozda priblizi cifri od 200 KS.

Ali na kraju ce sve zavisiti od stabilnosti. Posto mi Astra nije samo za zezanje vec dosta putujem i prelazim, svakako se nece odvrtati do panja. 190-200 a da pri tom sve lepo funkcionise bi bilo lepo.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=drrxYDUX76Y


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: GTC 1.9 110 kW - :)
PostPoslato: 07 Mar 2019 03:06 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2016 05:52
Postovi: 175
Lokacija: Srbija beograd
Ime: Stefan Gtc
Opel: ASTRA H Opc Line
Svaka cast za radove ,vidi ako ja sa fabrickim turbom i fabickim diznama imam 200 ti bi lagano trebao i preko toga a da sve radi ,cim mapiras zovi da probamo na auto putu da vidimo stanje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: GTC 1.9 110 kW - :)
PostPoslato: 07 Mar 2019 23:47 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2016 23:38
Postovi: 216
Lokacija: Bašaid, VOJVODINA
Ime: Zoran
Opel: Astra G 2.0 DTL i Astra J 1.6 CDTI
Stefane, šta je kod tebe menjano? Samo je čipovan?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: GTC 1.9 110 kW - :)
PostPoslato: 08 Mar 2019 00:28 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2016 05:52
Postovi: 175
Lokacija: Srbija beograd
Ime: Stefan Gtc
Opel: ASTRA H Opc Line
zorancile je napisao:
Stefane, šta je kod tebe menjano? Samo je čipovan?

Samo mapa i izduv.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: GTC 1.9 110 kW - :)
PostPoslato: 08 Mar 2019 18:50 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Dec 2012 22:22
Postovi: 1024
Lokacija: Beograd
Ime: Dusan
Opel: ex. Astra G 2.0 DTI karavan sad Astra GTC 1.9 CDTI
Garaza: pogledaj
Videcemo jos. Nadamo se najboljem, ocekujemo najgore. :D

Sa 190 bi bio zadovoljan. Sa 200 srecan. A sve preko toga je samo bonus. ;)

Sad jurim sve za registraciju (na prvom mestu folije) pa ako mapiranje dodje na red u martu extra. Ako ne ostaje za april. Kad zavrsim, obavezno probanje sa svakim ko je raspolozen. :D

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=drrxYDUX76Y


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: GTC 1.9 110 kW - :)
PostPoslato: 09 Mar 2019 00:24 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2016 23:38
Postovi: 216
Lokacija: Bašaid, VOJVODINA
Ime: Zoran
Opel: Astra G 2.0 DTL i Astra J 1.6 CDTI
Čitao sam neke komentare na fejsu, i tjuneri tvrde da je ograničavajući faktor ispravnost turbine... neke automobile čak neće da čipuju kad vide da je loša turbina...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: GTC 1.9 110 kW - :)
PostPoslato: 11 Mar 2019 10:45 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Dec 2012 22:22
Postovi: 1024
Lokacija: Beograd
Ime: Dusan
Opel: ex. Astra G 2.0 DTI karavan sad Astra GTC 1.9 CDTI
Garaza: pogledaj
Pa ispravnost se podrazumeva, nisam ni mislio da to treba da naglasim. Ko jos dize snagu neispravnom autu? A i ja pitam gluposti. Stavljaju ljudi najjeftinije gume na Golfa R...

Moja prica oko turbine kao ogranicavajuceg faktora se odnosila na kapacitet. Kod 1.9 CDTI od 150 KS fabricke dizne mogu da izguraju vise nego turbina. Neki u engleskoj su gruvali Stage 2 hibride sa fabrickim diznama i do 250 KS. Mada je to vec rizicno i hoce da istopi po koji klip. Nista strasno. :D

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=drrxYDUX76Y


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: GTC 1.9 110 kW - :)
PostPoslato: 11 Mar 2019 17:20 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Nov 2015 19:35
Postovi: 296
Lokacija: Podgorica
Ime: Luka
Opel: Astra H
Momak u Podgoricu vozi istu astru, isti motor, ista boja i na zadnje mjerenje je "izbacio" 209ks sa svim fabrickim djelovima (koliko me sjecanje sluzi) a trenutno je uzeo veci IC i u fazi je budzenja da bi izvukao jos snage.. Sto se turbine tice mislim da je jos fabricka, ako te zanima nesto mogu njega pitat je li i sto je sve radio i koje rezultate ocekuje, a onda naravno kad sve zavrsi mogu poslati i info o ks i nm...

_________________
But if you never try, you'll never know..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: GTC 1.9 110 kW - :)
PostPoslato: 11 Mar 2019 22:05 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2016 10:22
Postovi: 289
Lokacija: Beč, Beograd, Gradiška na Savi
Ime: Darko Gajic
Opel: Astra G Kombi 2.2 DTI
Garaza: pogledaj
Svaka čast na radovima nema ništa lepše od ljubavi prema detalju.
Ovo što si lepijo na lim krova je bitumen ili ti katran. Nadam se da ti se na leto neće sve to odlepiti, imam dosta iskustva sa tim samolepljivim bitumenom zavisi ti sve od kvaliteta samolepljive strane to jeste lepka. Nadam se da si dobro ocistio lim od prljavstine i masnoce pre lepljenja.
Inače prava stvar, to ja radim u svakom mojem autu i krov i vrata i gepek sve u fulu. Jeste da auto bude teži za 15 kila ali posle nema vise šta da od lima zvoni, vrata ti se čuju ko na Mercedesu S klasi :D

_________________
Ne mogu biti znalac u svačemu, ali mogu biti znalac u nečemu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: GTC 1.9 110 kW - :)
PostPoslato: 11 Mar 2019 23:57 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2016 23:38
Postovi: 216
Lokacija: Bašaid, VOJVODINA
Ime: Zoran
Opel: Astra G 2.0 DTL i Astra J 1.6 CDTI
zbogom_pameti je napisao:
Pa ispravnost se podrazumeva, nisam ni mislio da to treba da naglasim. Ko jos dize snagu neispravnom autu? A i ja pitam gluposti. Stavljaju ljudi najjeftinije gume na Golfa R...
:D


Fora je u tome što čovek tamo ode sa ispravnim, dobrim autom... a kad ga priključe na instrumente pokaže se da turbina neće izdržati dodatno opterećenje i onda oni neće da ga čipuju... ne umem da objasnim kako oni to vide, po nekim parametrima, pikovima u merenju snage ili tako nešto... uglavnom kažu da često odbijaju mušterije, odnosno šalju ih na remont turbine pa tek onda da dodju na čipovanje.
Ne mogu da nadjem tu diskusiju, negde na ovoj stranici je: https://www.facebook.com/safe.tuning/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: GTC 1.9 110 kW - :)
PostPoslato: 12 Mar 2019 11:34 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Dec 2012 22:22
Postovi: 1024
Lokacija: Beograd
Ime: Dusan
Opel: ex. Astra G 2.0 DTI karavan sad Astra GTC 1.9 CDTI
Garaza: pogledaj
@centrozax1
Sve moze. Moze on i 220 da izvuce, ali pitanje je kako i koliko ce to da radi. Da bi fabricka turbina nabila pritisak potreban za tu snagu (kapiram 1.7 do 2.0 BARa) treba da se vrti na nerealnom broju obrtaja. Meni je na prvom mestu pouzdanost. Zato se sve toliko i spremalo za vecu snagu: plivajuci, turbina itd. Ti svkako posalji info. Bas bi bilo zanimljivo da vidimo kako je to namesteno.

@Veritas1389:
To je to. Dobro sam izribao sve i odmastio pre nego sto je lepljeno. Ali da je tesko boga mi jeste. Te cetri table su imale bar 7-8 kila. Vozio sam nekoliko dana bez neba i sve je stajalo na mestu. Par puta sam vec cukao po krovu i deluje da je i dalje ok. Sta znam, videcemo na leto. Ali da znaci, znaci mnogo. Pogotovo na krovu crnog auta. Nema vise onog isijavanja toplote. Spremam se da odradim i vrata, zadnja krila i gepek.

@zorancile:
Oni svakako mere auto pre nove mape i onda se lako vidi da li je sve ok ili nije. Ako izbaci dosta manje snage od fabricke, ako radi nepravilno, secka itd. Niko normalan se ne bi usudio da dize snagu ako primeti da nesto ne valja. Mada ima i onih koji rade kako god samo da bi uzeli pare. Svega ima danas.

U medjuvremenu se skocilo do Mladenovca u soping. Uzeti naslon za ruku, dublja sirena koja je falila, staklo vozacevih vrata, tapacir A stuba itd. U povratku se propisno omrsili, kako red nalaze.
Slika

Posto me uskoro ceka registracija svakako moram da skidam prednje folije. Kad je vec takva situacija resio sam da zamenim komplet staklo jer je moje imalo neke ogrebotine tacno na delu kroz koji se gleda u retrovizor. Nerviralo me 3 godine i sad konacno sredjeno.
Slika
Slika

A pri skidanju tapacira uspeo sam da zeznem plasticne nosace, tj da ih odlepim od tapacira pa je morao da radi super lepak.
Slika

Slabo sam slikao jer me vec hvatao mrak i nervoza ali tek kad sam sve sklopio sam skontao da sam malo zeznuo tapacir. Pogresi covek, nauci nesto novo. Nije strasno samo nije lepo leglo tako da sl viked opet skidanje i lepljenje. Taman mi je usput pala ideje i za jedan upgrade. :)

Naslon za ruku (nazire se ispod stakla u gepeku) je presvucen stofom. Kupio vec eko kozu, ovih dana ga presvlacim pa pakujem (nadam se za vikend).

Ideja za tapacir stuba je da se cukice prebace na njega i vrati otvor za ventilaciju u funkciju. Sad sledi seckanje, ukrajanje, lepljenje itd. Videcemo na sta ce to da lici. :)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=drrxYDUX76Y


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: GTC 1.9 110 kW - :)
PostPoslato: 18 Mar 2019 10:45 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Dec 2012 22:22
Postovi: 1024
Lokacija: Beograd
Ime: Dusan
Opel: ex. Astra G 2.0 DTI karavan sad Astra GTC 1.9 CDTI
Garaza: pogledaj
Par kratkih update-a.

Skromno u krugu porodice obelezili smo jedan jubilej.
Slika
3 godine i 60.000 km od kako je kod mene i jos nije dosadila. :)
Zanemariti lampicu. Nesto se ubagovalo kod airbag-a volana. Ce da bude sredjeno.


Sredjen i naslon. Krenuo da trazim ko ce da mi presvuce pa skontam da nisam ni ja bas sakat u ruke. Malo eko koze, malo sintelana, sat vremena i voila.
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika


U nedelju ugrabio sat vremena izmedju radne akcije u zgradi i ugoscavanja rodbine pa ubacio u sediste.
Slika
Posto sam zurio radio sve na mestu bez vadjenja sedista i bilo bas tesno. Maska ne stoji bas najsrecnije ali od koga je dosta je. I jos jednom hvala Vladi (Vladarr) na real-time savetima. :)


Sredjene i folije tako da smo sad po PSu, spremni za atest i registraciju.
Slika
Slika
Slika


Kad zavrsimo sa tim, slede letnje gume pa se bacamo na mapiranje. Za sad je najvalidnija opcija SafeChip u NS ali videcemo jos.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=drrxYDUX76Y


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: GTC 1.9 110 kW - :)
PostPoslato: 18 Mar 2019 12:43 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2014 19:07
Postovi: 3290
Lokacija: Beograd
Ime: Vladan
Opel: Astra G 1.6 XE; Astra H 1.6 XER, Astra J 1.4 NET
Garaza: pogledaj
Presvukao si naslon kao da je izasao iz fabrike. Bas si pedantno ovo odradio. Bravo.

Sta god da treba samo zovi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: GTC 1.9 110 kW - :)
PostPoslato: 18 Mar 2019 12:46 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2010 15:17
Postovi: 4870
Lokacija: Beograd
Ime: Petar
Opel: Astra H opc line
Pih,i ovo ti neki update :dedica:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: GTC 1.9 110 kW - :)
PostPoslato: 18 Mar 2019 12:51 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2018 16:56
Postovi: 550
Lokacija: Beograd
Ime: Nikola
Opel: ex Astra H GTC, Astra J 1.6T, Corsa C
Garaza: pogledaj
jos 200.000 da obrnes bez problema ;)
Dobro dosao u klub astri GTC sa originalnim naslonom za ruku (trenutno nas je dvojica na forumu ako se ne varam ) :D
Super si odradio presvlacenje stvarno izgleda kao fabrika i odlicno je cucnolo uz cosmo sedista
koliko te je izaslo igranje sa folijama ako nije tajna? :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: GTC 1.9 110 kW - :)
PostPoslato: 18 Mar 2019 13:09 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Dec 2012 22:22
Postovi: 1024
Lokacija: Beograd
Ime: Dusan
Opel: ex. Astra G 2.0 DTI karavan sad Astra GTC 1.9 CDTI
Garaza: pogledaj
@Vladarr: Samo malo strpljenja i sve moze da se odradi. Nije neka prevelika nauka presvuci. Kako je krenulo, ode ja u tapetare. Nema da brines, zovem te ja cim negde zaskripi. :D

@Pera: Ma ovo vise ubijanje dosade. Od sad ti javljam na Viber kad bude nesto bitno, da te ne odvlacim za dzabe od zaljubljenog gledanja u GTD-ove zbog ovakvih sitnica. :ok:

@nikolaK991: Bolje vas nasao. ;) Za sada samo 60e za zamenu prednjih folija i "sredjivanje" zadnjih. Napred su morali da stave providne jer je fabricki staklo vec na granici. Na to treba dodati jos oko 10k dinara za AMSS, agenciju i tehnicki (videcemo jos tacno). Sve skupa ce izaci na 150e za atest. Skupa zajebancija, ali sta da se radi. Par dana sam vozio bez folije na vozacevom staklu i ogromna je razlika sa i bez.

Kad se vec radi tehnicki, odmah cu da odradim i registraciju jer ionako istice 1. Aprila.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=drrxYDUX76Y


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: GTC 1.9 110 kW - :)
PostPoslato: 18 Mar 2019 15:13 
OffLine
5th Gear

Pridružio se: 22 Feb 2018 21:18
Postovi: 459
Ime: Marko
Opel: Prodata Opel Corsa D
Svaka cast ne stajes sa radovima. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: GTC 1.9 110 kW - :)
PostPoslato: 19 Mar 2019 12:09 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Mar 2012 17:31
Postovi: 547
Lokacija: Beograd (Surcin)
Ime: Aleksandar
Opel: Opel signum 1.9 cdti
Odlicno Dusane, lepi radovi i naslon ispao kao fabrika :respekt:
Jos jedan glas ide za Dejana Safe chip :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: GTC 1.9 110 kW - :)
PostPoslato: 19 Mar 2019 12:59 
OffLine
Opel Team Member
Opel Team Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Dec 2012 22:22
Postovi: 1024
Lokacija: Beograd
Ime: Dusan
Opel: ex. Astra G 2.0 DTI karavan sad Astra GTC 1.9 CDTI
Garaza: pogledaj
Hvala ljudi. :)

Kad smo kod gosn Dejana, procitao sam sve sa njegovog sajta i prilicno se odusevio jer je to od prilike kako i ja razmisljam i zamisljam tuning. A to je: custom resenje za svaki auto, ne guranje maksimalne snage po svaku cenu, pedantan rad, kvalitet pre svega itd.

Medjutim, kad sam okrenuo coveka i objasnio mu sve na prvu mi je rekao da to nece da radi. Kao razlog je naveo to da zbog hibridne turbine to ne bi bila tipska mapa nego mora da se radi custom sto znaci da mora "15 puta da stavlja i skida sa valjaka da bi skinuo komp i opet merio", da to kosta (sto nisam rekao da je problem), da ima dovoljno regularnog posla i da mu tako nesto nije potrebno. Na stranu sto se komp nalazi ispod prednjeg branika i sto ako se isti skine kompu se pristupa vrlo lako, bas zato sto na sajtu pise da se ne bavi ubacivanjem gotovih mapa nego se svaka radi zasebno sam i resio da radim kod njega. A sad cujem suprotnu pricu.

Bilo kako bilo, covek naravno ima pravo da odbije bilo koju musteriju. Ono sto je meni cudno jeste da ono sto bi trebalo da ga odvaja od ostalih "tunera", a to je specificna mapa za svaki auto, od jednom vise nije opcija. Da li sam uhvatio coveka kad mu je los dan ili je resio da batali onu prica sa sajta ostavljam nekom drugom da istrazuje.

Tako da prica oko mapiranja ostaje otvorena do daljnjeg. Ako neko zna nekoga, otvoren sam za predloge. Trenutno je fokus na registraciji i letnjim gumama tako da se ne zurim.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=drrxYDUX76Y


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: GTC 1.9 110 kW - :)
PostPoslato: 19 Mar 2019 13:29 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Mar 2012 17:31
Postovi: 547
Lokacija: Beograd (Surcin)
Ime: Aleksandar
Opel: Opel signum 1.9 cdti
Bas bzvz, ja imao lepo iskustvo sa njim, mada fabricka turbina, ali opet nije to opravdanje, ali opet on radi i ima prava na to, bar je posteno rekao jer ima ljudi koji prihvate i pocnu i zas..ru, ali vide da nema povratka i onda zbudje nesto.
Bas steta jer sam ubedjen da momak i ljudi koji rade sa njim dosta su u toj tematici i uradili bi ti dobro, ali nema veze ima jos tunera tako da ne sumnjam da ce na kraju to da ispadne odlicno :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: GTC 1.9 110 kW - :)
PostPoslato: 19 Mar 2019 13:53 
OffLine
Administrator
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2007 22:25
Postovi: 9366
Lokacija: Zemun polje
Ime: Nenad
Opel: Astra G 1.7DTI, Astra H twin top 2.0T
Garaza: pogledaj
Ne znam sto ne uzmes eds mapu i da ne razmisljas


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 300 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 22 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs