Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 19 Apr 2024 03:54

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Pravila foruma


1. Naslov - treba da sadrzi model auta,
2. Slike da se ubacuju preko http://www.imageshack.us/ i u formatu thumbnail i to po tri do cetri slike u redu, sve radi lepse preglednosti i zbog ljudi koji imaju i dalje dial-up, pogledajte temu "Kako postaviti slike Vašeg automobila!"
3. ovde mozete predstaviti vase vozilo u potpunosti, znači opis + slika. Garaža bez slika automobila se smatra nekompletna.
4. Svaki off u garazi ce se brisati tako da nemate potrebe skretati s teme.



Započni novu temu Odgovori na temu  [ 31 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Astra G 1.7 DTi
PostPoslato: 18 Dec 2013 18:09 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Mar 2013 00:18
Postovi: 788
Lokacija: Aleksandrovac (župski)
Ime: Marko
Opel: Astra G 1.7 DTI & Astra H 1.6 twinport
Garaza: pogledaj
druze kako si izvadio lajsne?
extra je ispalo, svaka cast :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G 1.7 DTi
PostPoslato: 18 Dec 2013 22:15 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2012 23:39
Postovi: 20
Lokacija: Banja Luka
Ime: Dragan
Opel: Astra G 1.7 DTI
@zokac- hvala, a hvala i na savjetu.Vidjecu jos hocu li ih farbati u sjajno ili mat, mozda cu ih cak preci i sa onim crnim sprejem za obnavljanje plastike.

@hvala marko. Za skidanje lajsni sam ti poslao PP, da neskrabam ovde.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G 1.7 DTi
PostPoslato: 30 Dec 2013 01:24 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2012 23:39
Postovi: 20
Lokacija: Banja Luka
Ime: Dragan
Opel: Astra G 1.7 DTI
Evo ofarbao sam i kvake na autu, naravno opet sve sam uradio. Prezadovoljan sam, sada bas lepo izgleda. Mada bice i lepse,ima se u planu jos toga uraditi sada preko zime, da prolece doceka malo drugacija :)

Slika

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G 1.7 DTi
PostPoslato: 20 Feb 2014 21:57 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2012 23:39
Postovi: 20
Lokacija: Banja Luka
Ime: Dragan
Opel: Astra G 1.7 DTI
Nisam odavno pisao, a radilo se malo na Astri. Pa da krenemo:
Skinuo sam i rasklapao farove, i onaj chrom ukras sam ofarbao u crnu mat, sada bas fino izgleda. Da sve bude u kompletu, bocne zmigavce sam potamnio crnim transparentnim sprejem.U zmigavcima farova ubacene vec odavno osram diadem sijalice.

Slika
Slika
Slika
Slika

A uzeo sam i naslon za ruku naprijed, doduse od Audija B4 tipski, original Armster, ali sam g prepravio i ubacio u Astru, fino se uklapa i bas je funkcionalan.

Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G 1.7 DTi
PostPoslato: 21 Feb 2014 00:07 
OffLine
5th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Mar 2013 00:18
Postovi: 788
Lokacija: Aleksandrovac (župski)
Ime: Marko
Opel: Astra G 1.7 DTI & Astra H 1.6 twinport
Garaza: pogledaj
odlicni radovi. :postovanje: :ok:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Astra G 1.7 DTi
PostPoslato: 07 Avg 2020 23:10 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2012 23:39
Postovi: 20
Lokacija: Banja Luka
Ime: Dragan
Opel: Astra G 1.7 DTI
Garaza nije zatvorena, Astra i dalje ide i gazi kilometre, 360 000 km + i idemo jos :D, cak se sa njom putuje za Njemacku, Austriju i druge EU zemlje, naravno, necu da se hvalim ali je tu sve zasluzno moje dobro odrzavanje, apsolutno je sve ispravno.
Prosle godine joj je stigla zamjena sa vecom rodicom Antarom, ali je i dalje ostala u porodici dok vjerno sluzi :) tako da su dvije munje tu.

Antaru sam licno dovezao iz Svajcarske, uzeo je od prijatelja koji joj je prvi vlasnik bio, tako da je 150 hiljada prava kilometraza. 2008 je godiste, 2.0CDTI motor, 110kw 150 konja, 4x4, fin paket opreme: bord komp. ,automatska klima, cd mp3 sa fabrickim telefonom i bluetooth-om, tempomat, parking senzori naprijed i nazad, grijanje siceva, 17" alu felne, opcija automatskog kocenja na nizbrdici, itd da ne nabrajam, bice otvorena tema za nju posebno.
Slika:

Slika

A sada da se vratim na Astru. Od poslednjeg javljanja je dosta toga izmijenjeno i dodano. Najvise se radilo na odrzavanju, da ne nabrajam sta sam sve mijenjao (zadnje odbojne gume na oprugama, cahure na zadnjem mostu gdje se naticu opruge,Sachs svi amortizeri, Sachs solje amortizera, sva crijeva kocnica, diskovi i plocice Textar sve komplet i hrpa i hrpa stvari, ulozeno je sigurno blizu 1000 eura) i bas dosta dijelova je i u opelu porucivano od originalnih dijelova, nisam ni malo stedio, jer hocu da traje kada nesto zamijenim. Cak sam nabavio i jednu elektroniku pumpe da se nadje zlu ne trebalo.
Prosle godine mi se pojavio problem kao kod mnogih da mi se nebo pocelo odljepljivati, tako da smo supruga i ja stvari uzeli u svoje ruke, kupili novi materijal i zajedno skinuli i nanovo zalijepili, i evo poslije vise od godinu i dalje drzi:


Slika

Ubacene su i od vectre zastite od sunca sa ogledalima i osvjetljenjem, te sam u krovu pronasao neku veliku instalaciju, predpostavljam da se moze ubaciti ono novije svijetlo za unutrasnjost sa senzorima za alarm. Stavio sam i kopiju opc papucica, napravio duplo osvjetljenje za gepek da sija sa obe strane.



Slika


Slika

Dobila je i pravu ljetnu obucu Dunlop sport bluresponse , mislio sam stavljati neke vece felne sto bi joj itekako sjelo uz neke nize opruge, ali se odustalo od toga nazalost, ali bice na nekoj novijoj astri u dogledno vrijeme :D
Takodje nabavio sam i set celicnih felni za zimski set.



Ozvucenje u zadnjim vratima je promijenjeno, ubaceni sony xplod dvosistemci, a i dodani su visokotonci u mjesta kod kvaka za sta je i predvidjeno, tako da astra sada ima ukupno 10 zvucnika :D Solidno ozvucenje.
Ofarbao sam i otvore ventilacije, oko prekidaca svijetala, oko kilometar sata plastiku,i rucke vrata sa klavir crnom bojom da se upotpuni sa centralnom konzolom koju sam davno uradio.
Stavio sam i LED dnevna svijetla, pale se na poziciju, a kod palenja oborenog svijetla smanji se intenzitet svijetla na dnevnom svijetlu. U maglenke ubacene neke zelenkasto plave halogenke, super pomazu kod lose vidljivosti. A kad smo vec kod vidljivosti , tu su i Bosch Aerotwin brisaci, naprijed i nazad.


Slika

koja slikica Astre:


Slika


Slika


Slika


Slika


Slika

da post nebi bio jos vise dug, vise slika u sledecem javljanju.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 31 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs