Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 29 Mar 2024 01:06

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Zamena CD30 za CD30MP3 zbog AUXa i MP3 muzike
PostPoslato: 19 Apr 2015 11:12 
OffLine
1st Gear

Pridružio se: 16 Apr 2015 23:24
Postovi: 3
Lokacija: Novi Sad
Ime: Srdjan
Opel: Opel Corsa D 1.2
Pozdrav svima,

Pretraživao sam forum ali nisam mogao da nađem nikakvu konkretnu informaciju o ovome a informisao sam se i kod nekih servisera pa me interesuju neke konkretne stvari. Takođe imajte u vidu da sam iz Novog Sada kada mi preporučujete servise i slično ali su sve informacije dobrodošle.

1. Da li postoji mogućnost da moj CD30 ima AUX sa zadnje strane (Corsa D je 2007) ? Ako nema, da li ima neko konkretno rešenje koje je neko uradio da preko CD-a (pušta na disku tišinu) sluša neki MP3 player ili mobilni telefon.

Pošto nemam viljuške za vađenje radija moraću da odem do servisa nekog da to vidim ali čisto da pitam ovde da li je neko imao iskustva sa CD30 i sa AUXom pozadi.

2. Koja je procedura oko zamene CD30 sa CD30MP3. Pošto sam uzeo polovan auto, nisam dobio nikakav kod za radio. Ovaj novi radio koji bi uzeo navodno ima kod. Koja je procedura kod zamene ovoga. Ko to radi a da je pouzdan i da može da uradi (a da ne bude ono dođi pa ćemo da vidimo) i koliko bi to koštalo ?

(našao sam jedan na kupujem prodajem i čini se da je ok pa zato pitam ali nije mi baš blizu pa ne bi da idem i da uzmam to za džaba. Taj koji prodaje kaže da njegov prijatelj to možda može da uradi ali mi se ne ide tamo pa na kraju da bude e pa i ne može baš to tako).

Informacije gde bi mogao da nađem CD30 MP3 su takođe dobrodošle.

3. Ako sve propadne, šta gubim ako izvadim fabrički i krknem unutra masku za jedan radio pa stavim radio iz stare astre (Panasonic sa USBom, aux-om i daljinskim i štagod).

Dodatno pitanje: Čini mi se kao da je upaljač neki "noviji model" pa je nekako plići pa mi svi punjači ispadaju i gube kontakt čim se malo pomere. Ima li neko jednostavno rešenje ? :) (sve mi se čini da nema :) )

Toliko za prvi put. Unapred hvala na pomoći i savetima.

Pozdrav,
Srdjan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zamena CD30 za CD30MP3 zbog AUXa i MP3 muzike
PostPoslato: 28 Apr 2015 18:25 
OffLine
4th Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Mar 2014 23:11
Postovi: 349
Lokacija: Beograd
Ime: Marko
Opel: Opel Corsa D
Prodajem ja CD30MP3. Uzmi 4 sipkice obicne i stavi u rupice i izvuci cd player. Ne treba ti nista, potrebno je da je plejer odjavljen i posle isti da se upari sa tvojim displayom.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs