Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 04 Jun 2024 15:23

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: CD sarzer za astru g (ccr 600)
PostPoslato: 08 Sep 2012 01:21 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2011 02:32
Postovi: 39
Lokacija: Smederevo
Ime: Mihajlo
Opel: Astra 1.7 DTI
Pre malo jace od godinu dana sam isto ovde po forumu trazio pomoc oko sarzera za fabricki radio na astri. Tad ni sifru nisam znao da unesem, pa sam video dosta muka...:D Medjutim evo proslo je vise od godinu i po od tad i naravno da sam shvatio kako to vec ide sa unosenjem sifara, ali se ispostavilo da nisu sifre problem nego je i sam cd sarzer neispravan. U medjuvremenu sam ja obijao servise i servise sto po Smederevu sto po Beogradu i Kragujevcu i niko nije mogao da mi resi problem. Vecina njih po servisima nije htela ni da cuje kad sam im pomenuo da imam problem sa sarzerom, pod izgovorom da tu ima dosta posla i da ce da vide muku dok to ne poprave, a toliko ne mogu da mi naplate (kolko ce da se iscimaju) tako da to niko nije hteo da uzme da radi. Samo je jedan servis u Kragujevcu kao hteo, ali sa pricom da ce to u startu da me kosta 5000 rds pa na vise (nbt. neka kosta, dao bih ja i vise samo da ga neko popravi), ali nista ne garantuju. Onaj lik sto tamo radi kaze od deset skinutih popravimo tri. E sad da ja dam nekom pet i vise hiljada, a da taj ne uradi nista nisam bas tolika budala. Pa sam onda kao krenuo da trazim po onim auto otpadima da kupim neki polovan, medjutim i tu je bila ista prica, neki mi kazu evo bas sam imao jedan i samo sto sam ga prodao, drugi mi obecavaju da ce da nabave, pa ce da mi jave, medjutim to se zavrsava samo na obecanjima. Pa vas molim da mi kazete znate li nekog ko to hoce i zna da popravlja (nekog lika ili servis), ali da to bude sigurno, znaci ako ga skine, da to bude popravljeno, a ne ko ovi sto mi kazu od deset popravimo tri...lol Ili mozda znate neki otpad gde ima polovnih auto delova i gde bih mogao sa velikom verovatnocom da nadjem taj sarzer za ccr 600. Ajte pisite ako nesto znate, evo vec godinu i po obijam servise i otpade i nista. Hvala na odgovorima, pozzz....;-)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CD sarzer za astru g (ccr 600)
PostPoslato: 08 Sep 2012 21:13 
OffLine
Iskusni Opeldžija
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Maj 2010 15:30
Postovi: 5603
Lokacija: Beograd
Ime: Dejan
Opel: nemam, Laguna 3
Garaza: pogledaj
ja imam tri moguca resenja za tebe

1. umesto sto obijas te servise, udji lepo kad nekoga ima unutra i ljubazno pitaj sta te zanima :D
2. iscupaj taj ccr 600, baci ga i kupi normalan player koji ima usb
3. videh na netu da ima mogucnost ugradjivanja aux-in za ccr600, mozes i to da potrazis ako si vican DIY resenjima ^^

ova druga opcija ce ti sacuvati vreme, a boga mi i dooosta novca :D

_________________
S poštovanjem,
d3us
------------------------------------------
De gustibus non est disputandum.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CD sarzer za astru g (ccr 600)
PostPoslato: 09 Sep 2012 00:14 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2011 02:32
Postovi: 39
Lokacija: Smederevo
Ime: Mihajlo
Opel: Astra 1.7 DTI
Prvu mogucnost cu shvatiti kao malu ironiju...:D O drugoj sam i ja razmisljao, ali to mi je nekako krajnje resenje, ako bas ne mogu nikako da popravim ovaj, jer nekako mislim da je to sto je fabricki u kolima najkvalitetnije, a i imam komande na volanu pa ne bih hteo da izgubim. A ovo trece nisam bas razumeo na sta konkretno mislis? Hvala na odgovoru, u svakom slucaju, pozdrav. ;-)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs