Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 29 Mar 2024 00:54

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Ukinuti lampu zute sijalice na kontrolnoj tabli vektra c
PostPoslato: 18 Jun 2019 00:26 
OffLine
1st Gear

Pridružio se: 02 Avg 2012 10:13
Postovi: 11
Lokacija: BG
Ime: Mika
Opel: Vectra C
Sve je ispravno na autu, pa bih voleo da nadjem nacin kako ugasiti dosadnu zutu lampicu, koja oznacava pregorelu sijalicu ili problem u instalaciji osvetljavanja...

Zamenio sam projektore na farovima i ubacio biksenon. Xenoni uopste ne izbacuju gresku niti imam ikakav problem sa njima u radu.

Pored xenona, da ne bih bezveze przio xenon lampe po danu, ubacio sam uredjaj za dnevna svetla, koji pali duga svetla sa 40% osvetljenja i to su dnevna svetla. Moja pretpostavka je da elektronika auta sa vremena na vreme proverava ispravnost svih elemenata osvetljenja i nailazi na otpor koji nije propisan (vezano za dnevna svetla - jer mi je prikazivao na ekranu high beam problem - to sam dijagnostikom iskljucio). Tada upali zutu lampicu. Opet pretpostavljam da sam uredjaj za dnevna svetla sa vremena na vreme brise greske vezane za svetlo pa se sa vremena na vreme lampica ugasi.
Tako da sam pored odlicnih svetala nocu, dobio lajtsou danju (kad rade dnevna svetla).

Kako ugasiti lampicu, odnosno ukinuti proveru svetala?

Unapred hvala.

Pozdrav.

PS. Ubacio sam prskalice i ukljucio u softveru prskanje, tako da mi svaki 5.-6. put prskanja na soferku, prska farove. Ostala je jos sugava lampica. Hvala za predloge.

Evo kako to izgleda u voznji

Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs