Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 28 Mar 2024 18:44

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Amortizeri, kočnice, trap...
PostPoslato: 22 Jun 2020 06:09 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Nov 2013 21:25
Postovi: 111
Lokacija: Beograd
Ime: Janko
Opel: Opel Astra H 1.6
Pozdrav ljudi, mozda cu biti malo opsirniji, jer se slabo razumem u kola... Pre neke cetiri mozda i pet godina mi je jedan majstor pozadi izbrusio (ocistio, kako god) zadnje diskove ili paknove (ne razumem se sad sta ima opel astra h benzinac 2008. godiste), pre dve godine mi je Gospodin Godza napred stavio nove opet diskove ili paknove za kocnice. E sad imam vise problema i pitanja:
1. Pre par godina je pocelo nesto da mi skripi s vremena na vreme u toku voznje i otisao sam do nekog lokalnog majstora, stavio je auto na kanal, promrdao ga i kaze ovo su ti amortizeri, ali ne moraju da se menjaju, nego su osetljivi na opel astri h.
2. Sad, pre nekih mesec ipo dana je poceo da se pojavljuje konstantan tup, iritirajuci zvuk (kao da neko viljuskom skripi po tanjiru) non stop u toku voznje, a pogotovo se cuje to skripanje kad se parkiram u rikverc..
3. Juce najnovije, kad sam izasao na auto-put volan je poceo da mi se "trese" na nekih 100km/h, a na 120 bas bas primetno...
Interesuje me sta sve na autu odjednom nije ok, sumnjam na te zadnje diskove/paknove zbog tog konstantnog skripanja, a zbog treskanja volana mozda na trap, a i svakako bih zamenio i amortizere da se ne cuje ni to skripanje s vremena na vreme...
Sta vi mislite o svemu napisanom?


Poslednji put menjao jankobg84 dana 22 Jun 2020 14:42, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Amortizeri, kočnice, trap...
PostPoslato: 22 Jun 2020 14:12 
OffLine
1st Gear

Pridružio se: 27 Maj 2020 10:10
Postovi: 27
Lokacija: Valjevo
Ime: Goran
Opel: Astra 1.7 cdti
Sada opet otiđi kod Godže da ti lepo pregleda ceo auto. Sam si rekao da može biti više stvari.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Amortizeri, kočnice, trap...
PostPoslato: 22 Jun 2020 14:32 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Nov 2013 21:25
Postovi: 111
Lokacija: Beograd
Ime: Janko
Opel: Opel Astra H 1.6
Naravno da cu to i da uradim, jer kod Godze par godina vec odrzavam auto, ali pitao sam za misljenje dok ne odem do Godze, sta ljudi sa foruma koji znaju dosta misle i da li treba posetiti jos nekog majstora, kao sto je vulkanizer zbog trapa, mozda da se provere negde amortizeri itd...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 0 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs