Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 27 Apr 2024 20:43

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Pravila foruma


Otvorite temu i u njoj napišite šta mislite da je dovoljno da bi se predstavili ljudima na forumu (Vaše ime, odakle ste, koji auto vozite i još po nešto zanimljivo će biti sasvim ok :) ). Tek kada se lepo predstavite Vaš nalog će biti aktiviran i moći će te da učestvujete u diskusijama u ostalim sobama foruma (postojaće dugme NOVA TEMA :) ). Ako se predstavite samo sa "pozzz", sa smajlijem i slično nećete biti aktivirani. :) Kada vidite * iza naziva Vašeg TOPICa znaćete da ste aktivirani, tad možete koristiti sve čari OTS foruma :D Pročitajte OBAVEZNO pravila foruma u temi "Pravila Opel Team Serbia foruma" - tema se nalazi na vrhu svake od soba pa i u ovoj i ponašajte se u skladu sa pravilima OTS foruma.
Naravno možete postati i član zvaničnog udruženja ljubitelja marke Opel u Srbiji, detaljnije možete pročitati u Kako da postanem član??? podforumu u članskoj sekciji



Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Novi clan
PostPoslato: 20 Dec 2023 13:10 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Dec 2023 02:06
Postovi: 4
Lokacija: Novi Sad
Ime: shandu90
Opel: Astra J 1.4 Turbo
Pozdrav, ja sam Dusan iz NS-a. Na drugim forumima sam clan godinama, posto vozim opele od kad imam vozacku konacno sam odlucio i ovde da se uclanim. Otvoricu temu za makinu.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Novi clan
PostPoslato: 21 Dec 2023 09:48 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Dec 2023 02:06
Postovi: 4
Lokacija: Novi Sad
Ime: shandu90
Opel: Astra J 1.4 Turbo
Istekao edit ali mi ne da da otvorim temu, pise da nemam dozvolu.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Novi clan
PostPoslato: 25 Dec 2023 12:01 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Dec 2023 02:06
Postovi: 4
Lokacija: Novi Sad
Ime: shandu90
Opel: Astra J 1.4 Turbo
I dalje imam problem.

Slika

Slika

Moze li administracija pomoci?


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Novi clan
PostPoslato: 26 Dec 2023 16:39 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2020 15:48
Postovi: 148
Lokacija: Loznica
Ime: Milan
Opel: Insignia 2.0 CDTI // Astra J 1.4 TURBO
Garaza: pogledaj
Pozdrav, moces da komentarises teme, tek nakon sto ti admini odobre nalog, a znaces po tome sto ce biti dodata * na tvoju temu i komentar nekog od admina da si aktiviran. Verovatno se pitas, a kad ce to biti, sve zavisi od admina, nekad bude jako brzo, nekad se ceka po mesec-dva, pod uslovom da procene da si ispostovao pravila predstavljanja za nove clanove i da nisi jedan od onih koji samo dodju ovde da rese svoj problem i posle nestanu. :)

P.S. Pravila foruma za nove clanove nalaze se na vrhu stranice.

Citiraj:
Pravila foruma

Otvorite temu i u njoj napišite šta mislite da je dovoljno da bi se predstavili ljudima na forumu (Vaše ime, odakle ste, koji auto vozite i još po nešto zanimljivo će biti sasvim ok :) ). Tek kada se lepo predstavite Vaš nalog će biti aktiviran i moći će te da učestvujete u diskusijama u ostalim sobama foruma (postojaće dugme NOVA TEMA :) ). Ako se predstavite samo sa "pozzz", sa smajlijem i slično nećete biti aktivirani. :) Kada vidite * iza naziva Vašeg TOPICa znaćete da ste aktivirani, tad možete koristiti sve čari OTS foruma :D Pročitajte OBAVEZNO pravila foruma u temi "Pravila Opel Team Serbia foruma" - tema se nalazi na vrhu svake od soba pa i u ovoj i ponašajte se u skladu sa pravilima OTS foruma.
Naravno možete postati i član zvaničnog udruženja ljubitelja marke Opel u Srbiji, detaljnije možete pročitati u Kako da postanem član??? podforumu u članskoj sekciji


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Novi clan
PostPoslato: 17 Feb 2024 15:55 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Dec 2023 02:06
Postovi: 4
Lokacija: Novi Sad
Ime: shandu90
Opel: Astra J 1.4 Turbo
Pa hajde onda da ovde napisem o makini koju, a moderacia nek vidi sta ce. Trenutno vozim Astru J 1.4t 140ks, kupljena jesenas od prvog vlasnika. Pre toga sam vozio Corsu D (a pre toga Astru G), sad Corsu brat vozi. Astru sam slucajno nasao na oglasu, poceo sam polako da gubim nadu jer sam nekoliko meseci potrosio na razgledanje. Razmisljao sam se izmedju Merive i Astre ali Merive nije bilo u dobroj opremi sa tim motorom. Inace vozimo Opele (sestra je uzela Kamiq). Od intervencija na autu, radjen servis, zamenjen dihtung na dekli, kuciste termostata, stavljene zimske gume (sad cu i letnje kupovati jer su stare skoro celave). Jako mi se svidela Astra kad sam seo u nju, bas mi je legla ta ususkanost u kabini. Sve je bilo na mestu, motor bas pogodjen… Morace senzori da padnu jer je C stub uzasan i nista se ne vidi.

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 0 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs