Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 21 Okt 2017 10:30

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Pravila foruma

Otvorite temu i u njoj napišite šta mislite da je dovoljno da bi se predstavili ljudima na forumu (Vaše ime, odakle ste, koji auto vozite i još po nešto zanimljivo će biti sasvim ok :) ). Tek kada se lepo predstavite Vaš nalog će biti aktiviran i moći će te da učestvujete u diskusijama u ostalim sobama foruma (postojaće dugme NOVA TEMA :) ). Ako se predstavite samo sa "pozzz", sa smajlijem i slično nećete biti aktivirani. :) Kada vidite * iza naziva Vašeg TOPICa znaćete da ste aktivirani, tad možete koristiti sve čari OTS foruma :D Pročitajte OBAVEZNO pravila foruma u temi "Pravila Opel Team Serbia foruma" - tema se nalazi na vrhu svake od soba pa i u ovoj i ponašajte se u skladu sa pravilima OTS foruma.
Naravno možete postati i član zvaničnog udruženja ljubitelja marke Opel u Srbiji, detaljnije možete pročitati u Kako da postanem član??? podforumu u članskoj sekciji

Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 5 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Meriva 1.3cdti
PostPoslato: 07 Jul 2017 12:40 
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2017 12:13
Ime: Sasa
Opel: meriva 1.3 cdti 2007
Sasha1970,Leskovac,pozdrav svim clanovima .Nadam se da cu ovde naci neke odgovore koji me zanimaju vezano za opel Merivu 1.3 cdti iz 2007 godine.Desilo mi se na autoputu da je auto izgubio naglo snagu pri brzini oko120km/h.Stao sam u zaustavnoj traci ,iza auta se pojavio beli dim.Odslepan sam kod mehanicara ,tamo nije utvrdjen nikakav mehanicki kvar.Poslali su me kod elektricara.Elektricar sumnja na kompijuter,ali vec deset dana ne dolazi do resenja.Uvek je na pragu otklanjanja kvara ali nesto tu koci.Poceo sam da sumnjam da elektricar nezna i luta kako bi pronasao kvar.Ono sto mogu napisati je da se pojavio nepoznati kod kvara na dijagnostici i on glasi 011608 ili 01168.Da li neko zna o cemu se radi.Hvala unapred.

Vrh

Tema posta: Re: Meriva 1.3cdti
PostPoslato: 07 Jul 2017 13:13 
Administrator
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2007 22:25
Ime: Nenad
Opel: Astra G 1.7DTI, Astra H twin top 2.0T
Garaza: pogledaj
kazu ljudi da je strpljenje vrlina. Sacekaj jos malo

Vrh

PostPoslato: 07 Jul 2017 14:08 
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2017 12:13
Ime: Sasa
Opel: meriva 1.3 cdti 2007
:ok: 100% si u pravu

Vrh

PostPoslato: 11 Okt 2017 23:05 
1st Gear

Pridružio se: 22 Apr 2014 20:13
Ime: dejan
Opel: corsa 1.7 dti
Sasha1970 da li si resio problem? Ako jesi bilo bi lepo da se cuje sta se desilo
Imao sam ovih dana slican slucaj u garazi-auto od drugara te ako nisi pogledaj usisnu granu

Vrh

PostPoslato: 13 Okt 2017 04:06 
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2017 03:57
Ime: Darko
Opel: Meriva 1.7 cdti
Pozdrav svima. Imam Merivu 2004 god. 1.7 cdti. Kada je motor hladan radi savrseno. Kada postigne radnu temperaturu i lada je motor na leru radi nemirno. Ima dosta oscilacija u radu. E sada kada stisnem kvacilo rad se stabilizuje i radi sasvim ok. Cim pustim kvacilo pocinje da brljavi. Dizne su remontovane, reg. Pritiska, avi filteri, ulje... pa bih vas zamolio ako neko ima predstavu sta bi mogao biti problem. Hvala

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]