Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 29 Mar 2024 03:49

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Gumice malog hladnjaka
PostPoslato: 29 Avg 2022 20:12 
OffLine
3rd Gear

Pridružio se: 18 Avg 2019 20:56
Postovi: 224
Ime: StefiX
Opel: .
Pozz svima,
Mučim muku vec duze vreme sa mokrim podom i u startu sam znao da je ili mali hladnjak ili gumice na istom, raklopih ja to danas sve brz po muke(ne racunajuci odvijanja dva srafa koja su izmedju izduvne grane) kad ono imao sam sta i da vidim gumice tvrde ko kamen i samo sto sam ih pipnuo pukle u 100 delova. Hladnjak za divno cudo originalan tj nije nikad menjan(po nalepnici sto sam nasao na njemu) i nigde ne pusta. Posto nisam znao da idu neke pljosnate gumice stavio sam obicne o ring istog precnika sve lepo spojio otiso u probnu voznju sve lepo radilo nigde curalo terao ga do 4k obrtaja, i na kraju me je zajebao lezeci ispred kuce cim sam presao preko njega mali hladnjak fljusjo dole i iscurelo mi jedno 3-4 litre antifirza u kabinu :steva: i sad krece pakao skinuo opet gumice stavio opet nove i sad nikako da utrefim da ne curi uvek po malo kaplje. Sutra idem da nabavim te pljostane gumice pa sve iz pocetka, da li bi bilo pametni namazati nekom mascu ili onom diht silikomom da se osiguram da nece curati?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gumice malog hladnjaka
PostPoslato: 29 Avg 2022 23:31 
OffLine
Administrator
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2007 22:25
Postovi: 9366
Lokacija: Zemun polje
Ime: Nenad
Opel: Astra G 1.7DTI, Astra H twin top 2.0T
Garaza: pogledaj
Proveri leziste gumice na malom hladnjaku. Mozda ces morati i njega da menjas


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gumice malog hladnjaka
PostPoslato: 30 Avg 2022 15:38 
OffLine
3rd Gear

Pridružio se: 18 Avg 2019 20:56
Postovi: 224
Ime: StefiX
Opel: .
Leziste i one plasticne cevke su u redu, nego da li neko zna gde imaju te gumice da se kupe po mogucnosti na kompad posto je set 2200, nigde nisam mogao da nadjem te zaravljene kao svi su mi nudili okrugle


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gumice malog hladnjaka
PostPoslato: 05 Sep 2022 23:04 
OffLine
3rd Gear

Pridružio se: 18 Avg 2019 20:56
Postovi: 224
Ime: StefiX
Opel: .
Rešen problem sa običnim o-ring gumicama posto ove nigde nisam mogao da nadjem, sacekao da se sve osuši obrisao stavio malo masti i osigurace prikucao, sto u prethodnom putu nije bio slucaj samo sam ih rukom nabio dokle su isli zato je i procurelo. Inače radna temperatura vožnja oko 2 sata i malo zustrija voznja(160kmh) taman malo da je procistim. Uglavnom ne pušta nigde više e sad ako bi mogao neko iskusniji da mi napise koliko je to pametno bilo staviti te obicne orignove bojim se da u jednom trenutku ne propisa. Inace sad mucim muku samo sa susenjem poda posto sam iz treceg puta i jedno dve litre antifriza manje uspeo da namestim da ne curi i sad se sve natopilo….


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs