Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 16 Apr 2024 06:09

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Vergla,ali nece da upali
PostPoslato: 12 Avg 2021 11:05 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jun 2021 00:24
Postovi: 24
Ime: Lemi
Opel: Astra H GTC
Pozdrav svima,jedno pitanje ako je neko voljan da pomogne i ima iskustva
U pitanju je Astra H 1.9 120 konja
Odradjen je veliki servis pre 5 dana,auto uzupcen odlicno i sve je bilo po psu.Nakon 2 dana pukne kuciste filtera goriva na putovanju i pocne da pusta gorivo.Igrom slucaja pomogne covek sa strane i dovede svog majstora da prespojimo na neki stari filter tipa od golfa 2 da se vratim kuci.Dodjem kuci,auto radio odlicno i dogovorim se sa majstorom da zamenimo
Kupim drugo kuciste,namestimo sve medjutim auto nikako nece da upali…probamo na sprej,cim se prestane sa prskanjem spreja momentalno se auto ugasi.Na dijagnostici kaze da je slab pritisak u rejlu,skinuli prelive sa dizni i vidimo da 3 dizna uopste ne izbacuje gorivo,pogleda jos jedan majstor auto i kaze otisla pumpa visokog pritiska 99%.Ono sto mi je najcudnije je to da je auto dan pre toga radio savrseno,samo je prenocio i malo mi nemoguce da pumpa za noc crkne ili sta vec.Da li je neko imao slicno iskustvo,da nije vazduh u sistemu ili sta vec?
Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vergla,ali nece da upali
PostPoslato: 13 Avg 2021 18:00 
OffLine
2nd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Avg 2008 23:36
Postovi: 125
Lokacija: brcko BIH
Ime: Mustafa
Opel: ascona 1.8i,astra g 2.0dti,astra h 1.9dtj
prvo dijagnostika,pogledaj parametre senzor pritiska goriva,vidi koliki pritisak daje i kako pune dizne


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Vergla,ali nece da upali
PostPoslato: 14 Avg 2021 13:54 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jun 2021 00:24
Postovi: 24
Ime: Lemi
Opel: Astra H GTC
Javicu se u ponedeljak,utorak..bilo bi dobro da jos neko kaze misljenje neko ili iskustvo jer je ovo neverovatno prosto


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Vergla,ali nece da upali
PostPoslato: 17 Avg 2021 15:52 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jun 2021 00:24
Postovi: 24
Ime: Lemi
Opel: Astra H GTC
Evo javljam se…
Danas majstor zamenio regulator pritiska goriva za koji znamo da je ispravan i zove me da uzmem auto
Upalim auto,verglao je malo duze nego ranije,ali je upalio
Na prvu lepo radio u leru i ja dodam gas kad ono on zakuca na tipa 2300 obrtaja i nece dalje,pustim ja gas kad ono auto auto se gusi samo sto se ne ugasi…ugasim auto,pokusam da upalim i ponovo ista prica vergla,ali nece da pali
:(
Opet ista greska,slab pritisak u rejlu…sumnjam da se prosto potrefilo i da je otisla pumpa visokog pritiska …

Prosto je neverovatno da upali sa drugim regulatorom koji je naravno ispravan kao i onaj koji je bio na njemu,a onda naravno vise nece ni da upali

Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vergla,ali nece da upali
PostPoslato: 18 Avg 2021 17:05 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jun 2021 00:24
Postovi: 24
Ime: Lemi
Opel: Astra H GTC
https://streamable.com/grb7lu Evo okacio sam klip ovde cisto da vidite o cemu se radi,kada se drzi gas do patosa tako nakon 10 sekundi se ugasi auto i u krug tako


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Vergla,ali nece da upali
PostPoslato: 19 Avg 2021 17:27 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jun 2021 00:24
Postovi: 24
Ime: Lemi
Opel: Astra H GTC
Evo da se javim mozda nekome pomogne.Skinuo kleme sa akumulatora,auto upalio kao mina ali na nagli gas se ugasi i npr sada nece preko 3100.Upalim ga opet,moze u blokadu pod postepenim gasom,pod punim se ugasi npr.Regulator sam vratio stari koji mi je bio kod druga u garazi tako da je 100% navukao neku prasinu i sve zivo.Sumnjam da je pumpa jer realno nemoguce je da crkne preko noci + da hoce da nabije obrtaje u crveno sad.Ili radi ili ne radi


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs