Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 28 Mar 2024 14:04

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Problemi sa pumpom za vodu Astra 2.0 dti
PostPoslato: 08 Feb 2016 02:58 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jan 2016 02:48
Postovi: 7
Lokacija: Bor
Ime: Željko
Opel: Astra G 2.0 DTI
Već nekoliko dana mučim muku sa autom jer sam jedva pronašao kvar. Pre par dana auto krene da brljavi sa temperaturom motora, koja je pre bila zakucana na 85 stepeni. Pri oštrijoj vožnji i uz brdo naglo poveća temperaturu preko 95 stepeni i gasi se grejanje, što je potpuno nelogično, pali se lampica da nešto nije ok i auto gubi snagu. Stanem pored puta, u leru sam, temperatura padne na NULU u roku od pola minuta i grejanje se vrati. :shock: Antifriz na okej nivou, nigde ništa ne curi. Teraj odmah kod kućnog mehaničara, on na keca kaže termostat. Kupuj termostat, menjaj, proveravaj, ISTA PRIČA :sad5: Setim se ja da mi je kaiš na alternatoru i pumpi malo širi od fabričkog i rek'o da nije možda to da kaiš proklizava na većem gasu i ne može da istera pumpu? Kupuj kaiš, menjaj, proveravaj, ISTA PRIČA :angry4: Šta sad? Pozove mehaničar svog kolegu i objasni mu simptome, onaj kaže pumpa za vodu garant! :dedica: Opet rasturaj sve ono, izvadismo pumpu, a onaj plastični propeler naprs'o i čim malo se malo brže okrene stoji u mesto, što znači da se jedino okretala u leru, pa je zato temperatura padala tako brzo kad sam stao . :banghead: Sutra menjam to i konačno rešavam problem, a taman sam uradio pola servisa. :ludilo: Ne mogu samo da ukapiram zašto prave tako vitalne delove od plastike, ALO bre švabe :banghead: Nadam se da će ovo pomoći nekome ko ima sličan problem :shit:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs