Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 04 Maj 2024 05:26

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Nov problem na benzin
PostPoslato: 19 Feb 2010 16:30 
OffLine
3rd Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Apr 2009 21:36
Postovi: 236
Lokacija: Lajkovac
Ime: Ivan
Opel: Katett limuzina 1.3i 89-o
Citam ceo dan ovaj forum ali nigde nisam naisao na ovaj problem!
Mozda cu vas smoriti ali moram da vam napisem celu moju problematiku!
Ja sam odavno radio plin u kadetta 1.3i 89-o god monopoint! Radio sam plin kod nekih decaka u sremcici i auto je radio vrhunski na plin 4 dana, zatim je pocelo da me zajebava, pa ja krenem na reklamaciju a on prokine bas u lipovici i oni ne znaju sta da rade jer auto radi savrseno! kad sam se vracao pocela je problematika ponovo. Motor na plin zeza ide-ne ide trokira i na svakih 5-6km sam morao da dizem haubu da stelujem plin (laicki). Zatim od jednog do drugog majstora i na kraju neki mi majstor kaze da zamenim relej jer navodno ubacuje i benzin u plin pa motor ne moze da svari! I problem resen posle cetiri meseca! E od onog trenutka kad je promenjen relej za plin poceo je da me zajebava na benzin! Auto je svaki put bio upaljen i dan danas palim na benzin ali svaki put. Kad je hladan auto i upali na benzin i podigne ler gas na nekih 1500 obrtaja i posle 40-ak sekundi se gasi i ja moram da sedim u kolima da mu drzim gas da se ne bi ugasio, ali ja mu uhvaim gas na nekih 1500 obrtaja ali on gasi i tad i ako potopim papucu od gasa on i tad gasi auto, nekad i nece ali sama mi skala od obrtaljke varira za nekih 1000 obrtaja pri konsantnog drzanju gasa! Ali kad nema plin on radi daleko odgovornije i bolje na benzin (nije to to ali daleko se manje gasi kad ga raskvacim). kad mu nabijam turazu na benzin u auspuhu se cuje kao da nesto explodira (ono kao normalan zvuk i na kraju samo se cuje booom). Menjane su mu svecice, kablovi, razvodna kapa, filteri svih vrsta cak i diskovi i plocice a i kociona kljesta.
Izvinite na iscrpnom pisanju ali nisam znao kako krace da vam objasnim moju problematiku!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs