Opel Team Serbia

Opel Team Serbia

Mesto za prave ljubitelje Opela
Danas je 28 Mar 2024 16:29

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: zafira 2.0 slabo vuce
PostPoslato: 05 Nov 2019 14:18 
OffLine
1st Gear
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Mar 2014 18:12
Postovi: 62
Lokacija: backa topola
Ime: sandor
Opel: opel astra club 1,7 dti
pozdrav drugari.... mada se osecam kao izdajica u smislu da sam posle zafire vozio peugeota 406 evo me ponovo na zafiri..... naime doterana mi je zafira 2.0 dti iz slovenije god 2003 od prvog vlasnika u lepo ocuvanom stanju... odradio sam. mali servis i sve sto treba... problem. mi se javlja u lenjosti iste.. naime slabo vuce kada dam jaci gas kao da se cuju ventili.... obisao sam. majstora isti kaze aito jos do sada mehanicki nije diram....pregledao je i ocistio protikomer i erg ventil.. auto sam. dosta lepse vuce mada ja mislim i osecam da jos to nije do.. majstor predlaze da se skine usisna grana i da se i ona ocisti... sto je posao za citav dan.. tako da je to odlozemo.... e sad posto me nervira tromost intersovao sam se preko momoka koji je dotedao auyo i isfi kaze da je auto najverovatnije duzi period odmarao da ga nisu koristili kao i da je gospodja u sloveniji vozila auto.... i majstor i momak kazu da bi trebao da se auto dobro isforsira produva jacom voznjom.. i naravno odradjena je dijagnostika koja nista ne pokazuje.. kakva su vasa iskustav.. imao sam slican problem sa g astrom pre par godine 1.7 isuzu koja je takodje duze stajala pa sam jr fordirao i nedugo zatim mi je rikluna uljna pumpa koja je napravila manju havariju.... zanima. me vase misljene...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: zafira 2.0 slabo vuce
PostPoslato: 05 Nov 2019 14:22 
OnLine
Administrator
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2007 22:25
Postovi: 9366
Lokacija: Zemun polje
Ime: Nenad
Opel: Astra G 1.7DTI, Astra H twin top 2.0T
Garaza: pogledaj
znaci, samo pun gas da probije :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 0 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod - www.CyberCom.rs