|
Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ] |
![]() |
Stranica 19 od 23 |
[ 1108 tema ] | Idi na stranicu Prethodni 1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 Sledeća |
|
|
|||||||
| Teme | Autoru | Odgovora | Pogledano | Poslednji post | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Obaveštenja | |||||||
| Bot spam | 2 |
733266 |
16 Feb 2024 21:31 |
||||
| OBAVEŠTENJE ČLANOVE KOJI NE MOGU DA PIŠU U POJEDINIM TEMAMA | 0 |
2535053 |
04 Jun 2016 09:35 |
||||
| OTS Kisobrani ! | 19 |
3154856 |
24 Apr 2022 13:22 |
||||
| VAŽNO OBAVEŠTENJE O DOBRODOŠLICI ZA NOVE ČLANOVE !!! | 46 |
4495953 |
31 Dec 2012 18:45 |
||||
| Kako otvoriti temu predstaviti se na forumu i postaviti slik | 1 |
2344713 |
02 Sep 2011 01:58 |
||||
| ČLANSTVO u Opel Timu Srbije | 0 |
2078125 |
19 Feb 2011 14:14 |
||||
| OTS Fan Page | 26 |
3867431 |
14 Avg 2018 23:30 |
||||
| Pravila Opel Team Serbia foruma | 2 |
2206230 |
18 Jan 2012 15:53 |
||||
| Obaveštenja ADMIN/MOD team-a | 44 |
4776764 |
12 Mar 2016 00:46 |
||||
| Teme | |||||||
| ASTRA G Bertone | 18 |
6104 |
15 Avg 2010 11:35 |
||||
| Klima nece da hladi | 6 |
4935 |
13 Avg 2010 15:33 |
||||
| Maska na Astri F GSI | 6 |
2997 |
12 Avg 2010 00:12 |
||||
| Skripi kada se namota pun | 7 |
3238 |
07 Avg 2010 23:48 |
||||
| Upalila se ABS lampica ! | 16 |
10575 |
28 Jul 2010 21:58 |
||||
| Astra G karavan | 1 |
2057 |
28 Jul 2010 20:06 |
||||
| Astra G 2.0DTI Lupkanje tokom naglog dodavanja/oduzim. gasa | 16 |
5327 |
25 Jul 2010 15:29 |
||||
| Vrlo neobičan problem - Astra F GSI | 7 |
2925 |
19 Jul 2010 17:27 |
||||
| error kodovi za astru g | 1 |
2389 |
08 Jul 2010 18:36 |
||||
| Astra G - kratko svetlo, oznaka sijalice? | 4 |
4874 |
06 Jul 2010 14:17 |
||||
| Astra 1.7 dti, japanac - lampica za air bag | 7 |
3137 |
06 Jul 2010 08:46 |
||||
| Odlepilo mi se platno iznad glave na astri | 1 |
3211 |
04 Jul 2010 12:15 |
||||
| Astra g karavan problem | 0 |
3152 |
22 Jun 2010 21:10 |
||||
| Zujanje/zvizdanje na ASTRI G 1.6 | 6 |
4969 |
15 Jun 2010 08:45 |
||||
| Sofersajbna za astru g | 8 |
5593 |
15 Jun 2010 00:50 |
||||
| Ventil turbine | 0 |
1823 |
11 Jun 2010 18:59 |
||||
| Astra F 1.7 TD | 29 |
12753 |
03 Jun 2010 09:23 |
||||
| Problem: astra g 2.0 dti nece da upali | 5 |
10070 |
29 Maj 2010 00:34 |
||||
| Astra G paketi opremanja | 5 |
3590 |
26 Maj 2010 11:52 |
||||
| kod za kasetofon | 13 |
6103 |
26 Maj 2010 02:15 |
||||
| Astra F - koji gas za dopunu klime ? | 6 |
2732 |
13 Maj 2010 12:03 |
||||
| tecnost za ispiranje | 4 |
2859 |
12 Maj 2010 14:12 |
||||
| atra 1.7 dti ulje u antifrizu | 6 |
3964 |
08 Maj 2010 07:59 |
||||
| hladnjak za ulje | 4 |
2394 |
06 Maj 2010 16:59 |
||||
| Potencionometar pedale gasa Astra G 2.0DTH | 4 |
2329 |
02 Maj 2010 23:07 |
||||
| astra j | 3 |
2221 |
30 Apr 2010 02:31 |
||||
| Ponekad neće da upali na benzin | 5 |
3106 |
27 Apr 2010 14:18 |
||||
| Astra Bertone 1.8 ... prvo paljenje | 13 |
4237 |
22 Apr 2010 09:30 |
||||
| Moguci problem u saobracajnoj | 8 |
3301 |
20 Apr 2010 21:17 |
||||
| Astra bertone turbo - trosi mi ulje.... | 31 |
8261 |
08 Apr 2010 22:13 |
||||
| astra trza | 11 |
4113 |
08 Apr 2010 15:44 |
||||
| kvaka na gtc-u | 1 |
1685 |
23 Mar 2010 12:48 |
||||
| Astra G 1.6 Par problemcica | 2 |
2351 |
22 Mar 2010 00:19 |
||||
| Novi brisaci... | 18 |
14165 |
20 Mar 2010 02:32 |
||||
| Astra H InCarPC | 7 |
3353 |
17 Mar 2010 03:06 |
||||
| antena za radio | 8 |
4331 |
11 Mar 2010 18:09 |
||||
| Astra 1.7dti, 8v ili 16v | 2 |
2085 |
08 Mar 2010 15:40 |
||||
| astra g zamena motora sa 1.7dtl na 2.0td | 3 |
2343 |
07 Mar 2010 23:34 |
||||
| Rastavljen EGR ventil ASTRA 2.0DTI | 15 |
12276 |
07 Mar 2010 00:22 |
||||
| astra 1.7 dti sport | 3 |
2268 |
04 Mar 2010 18:43 |
||||
| Gubi tečnost | 15 |
4507 |
15 Feb 2010 17:34 |
||||
| Problem Astra ko mrtva | 3 |
2421 |
15 Feb 2010 17:21 |
||||
| ASTRA G ventilator u kabini | 6 |
3036 |
10 Feb 2010 21:09 |
||||
| Astra g 1998-2005-da li postoji neka bitna razlika | 8 |
3683 |
03 Feb 2010 01:33 |
||||
| Opel Astra auto godine u Srbiji za 2010 | 16 |
4951 |
03 Feb 2010 01:30 |
||||
| Astra 1.4 16v - zuta lampica - auto i francuski kljuc | 4 |
5267 |
24 Jan 2010 01:58 |
||||
| Pali mi se lampica kod jacih kocenja... | 7 |
3603 |
22 Jan 2010 01:15 |
||||
| Problem sa paljenjem i jos ponesto | 6 |
2985 |
21 Jan 2010 12:14 |
||||
| Astra f | 14 |
4801 |
20 Jan 2010 16:40 |
||||
| Koje ulje za Astru G 2001. ? | 2 |
2252 |
18 Jan 2010 20:38 |
||||
![]() |
Stranica 19 od 23 |
[ 1108 tema ] | Idi na stranicu Prethodni 1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 Sledeća |
|
Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ] |
Ko je OnLine |
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju |
|
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu |