|
|
| Teme |
Autoru |
Odgovora |
Pogledano |
Poslednji post |
| Obaveštenja |
 |
Bot spam
|
Tomash |
2 |
733266 |
16 Feb 2024 21:31
Nesha
|
 |
OBAVEŠTENJE ČLANOVE KOJI NE MOGU DA PIŠU U POJEDINIM TEMAMA
|
pistre |
0 |
2535053 |
04 Jun 2016 09:35
pistre
|
 |
OTS Kisobrani !
|
pistre |
19 |
3154856 |
24 Apr 2022 13:22
boki_ns
|
 |
VAŽNO OBAVEŠTENJE O DOBRODOŠLICI ZA NOVE ČLANOVE !!!
[ Idi na stranicu: 1, 2 ]
|
webboy |
46 |
4495953 |
31 Dec 2012 18:45
pistre
|
 |
Kako otvoriti temu predstaviti se na forumu i postaviti slik
|
Nezki |
1 |
2344713 |
02 Sep 2011 01:58
pistre
|
 |
ČLANSTVO u Opel Timu Srbije
|
Nezki |
0 |
2078125 |
19 Feb 2011 14:14
Nezki
|
 |
OTS Fan Page
[ Idi na stranicu: 1, 2 ]
|
Bojan_NBG |
26 |
3867431 |
14 Avg 2018 23:30
brankko
|
 |
Pravila Opel Team Serbia foruma
|
vlada13 |
2 |
2206230 |
18 Jan 2012 15:53
zux
|
 |
Obaveštenja ADMIN/MOD team-a
[ Idi na stranicu: 1, 2 ]
|
vlada13 |
44 |
4776764 |
12 Mar 2016 00:46
pistre
|
| Teme |
 |
Ko moze napraviti ovakva stop svetla
[ Idi na stranicu: 1, 2 ]
|
Majkan |
29 |
6634 |
19 Jan 2011 21:16
dzimi
|
 |
Koja sjedišta
|
Miloš |
1 |
1820 |
19 Jan 2011 02:25
Davor-Dax
|
 |
Astra G dimi prilikom paljenja
|
milanca |
18 |
6940 |
16 Jan 2011 15:46
MV82
|
 |
Astra H 1.3 CDTI CHIP???
|
AlexBMW |
12 |
5485 |
11 Jan 2011 06:45
Macak
|
 |
Problem sa dovodom hladnog vazduha do filtera - Astra G
|
goxy101 |
16 |
5871 |
07 Jan 2011 23:59
bojano
|
 |
Astra G - prekidac za svetlo
|
d3us |
2 |
2429 |
06 Jan 2011 17:23
d3us
|
 |
astra g x17dtl povecana potrosnja i prijavljivanje greske
|
milosh-bg |
13 |
4997 |
06 Jan 2011 15:35
milosh-bg
|
 |
Astra G - rezervoar benzinskih para
[ Idi na stranicu: 1, 2 ]
|
astrafan |
39 |
14486 |
05 Jan 2011 22:18
acika_a
|
 |
Farovi
|
saller.ns |
0 |
1834 |
04 Jan 2011 21:16
saller.ns
|
 |
Astra G 2.0 DTI sport-- savet oko kupovine?
[ Idi na stranicu: 1, 2 ]
|
serpent |
42 |
11523 |
31 Dec 2010 10:43
dusko_90
|
 |
Broj obrtaja?
|
moros |
12 |
4198 |
30 Dec 2010 19:05
MILACI
|
 |
Opoziv astra g
[ Idi na stranicu: 1, 2 ]
|
sarajlija |
39 |
9839 |
27 Dec 2010 15:11
testdriver
|
 |
Astra G Berone i obicna Astra G, slicnosti i razlike
|
volim_opela |
5 |
2581 |
24 Dec 2010 00:55
volim_opela
|
 |
Koje sijalice za far?
|
moros |
9 |
7010 |
20 Dec 2010 21:49
d3us
|
 |
Problem-prskalice za soferku
|
saller.ns |
15 |
6875 |
20 Dec 2010 21:47
d3us
|
 |
Kompresor klime astra 17 dti
|
sarajlija |
4 |
2429 |
19 Dec 2010 15:45
bobale
|
 |
Lampica chek engine
[ Idi na stranicu: 1, 2 ]
|
milosh-bg |
28 |
10073 |
19 Dec 2010 01:42
d3us
|
 |
Termostat i nagli pad temperature :rostilj: :D
|
dario opel kadett |
2 |
2087 |
18 Dec 2010 23:13
Godza
|
 |
LED osvetljenje tablica
|
rubiroza |
14 |
5767 |
18 Dec 2010 01:40
d3us
|
 |
Otisla letva volana Astra F :(
|
pashutin |
0 |
1876 |
13 Dec 2010 11:30
pashutin
|
 |
poviseni nivo ulja na meracu
[ Idi na stranicu: 1, 2 ]
|
nino5 |
37 |
16644 |
09 Dec 2010 23:23
TheeyaN
|
 |
ABS lampica se povermeno pali
|
milosh-bg |
10 |
5157 |
09 Dec 2010 20:35
kvcali
|
 |
Control indicator lampica se pali
|
milosh-bg |
5 |
2462 |
09 Dec 2010 20:00
milosh-bg
|
 |
Zamena lampice koja osvetljava prekidac ventilacije
|
vatrenidecko |
3 |
4833 |
06 Dec 2010 12:03
vatrenidecko
|
 |
lampica kvar motora
|
djoker |
7 |
3031 |
03 Dec 2010 22:50
d3us
|
 |
potrebna sema instalacije
|
markopo |
4 |
4330 |
01 Dec 2010 01:04
markopo
|
 |
Astra J karavan
|
vlada13 |
13 |
3823 |
30 Nov 2010 13:28
vlada13
|
 |
Opel GTC Paris Concept
[ Idi na stranicu: 1, 2 ]
|
kvcali |
39 |
7762 |
21 Nov 2010 09:02
zeleni macak
|
 |
prelivni sudovi
|
novakovic |
0 |
1560 |
19 Nov 2010 11:05
novakovic
|
 |
Telefon - Astra G
|
d3us |
10 |
3461 |
15 Nov 2010 00:38
markosvaba
|
 |
Board computer
|
mikac46 |
9 |
3324 |
14 Nov 2010 13:45
d3us
|
 |
A sto ste preskocili I?
|
serial |
20 |
5976 |
13 Nov 2010 04:07
GSi
|
 |
Angel eyes farovi
|
dzimi |
10 |
3542 |
29 Okt 2010 11:51
dzimi
|
 |
punjenje akumulatora
|
moros |
3 |
2195 |
14 Okt 2010 19:26
moros
|
 |
Problem sa ventilatorom hladnjaka...
|
montoya |
14 |
9722 |
06 Okt 2010 14:15
kvcali
|
 |
Komande na volanu
|
novakovic |
10 |
3447 |
23 Sep 2010 15:43
d3us
|
 |
Sediste Astra G cuope
|
Jack |
4 |
2378 |
23 Sep 2010 14:16
Otacon
|
 |
granicnik od vrata
|
kum |
1 |
1941 |
20 Sep 2010 16:01
pistre
|
 |
Sme li da se skine kapica na prednjoj glavčini?
|
bobale |
4 |
2150 |
20 Sep 2010 10:16
Davor-Dax
|
 |
astra bertone 1.6gl-kupovina
|
andrejabg |
1 |
1690 |
19 Sep 2010 19:45
Godza
|
 |
Koliko ima goriva u rezervi
|
mako |
5 |
3149 |
18 Sep 2010 23:28
Godza
|
 |
problem sa levim farom Astra G
|
saller.ns |
5 |
2535 |
16 Sep 2010 19:42
Goran_m_pg
|
 |
Ključ teško izlazi iz brave motora ?!
|
del boy |
6 |
2724 |
16 Sep 2010 00:21
vlada13
|
 |
Problem sa magljenjem soferke
|
marcos |
15 |
4723 |
10 Sep 2010 18:21
bojano
|
 |
Astra G - da li ima instalaciju za komande na volanu
|
vlada13 |
15 |
4474 |
31 Avg 2010 19:43
Dule
|
 |
Problem sa tunelima za grejanje/hladjenje astra g
|
tapovac |
15 |
5400 |
28 Avg 2010 00:16
bobale
|
 |
Astra J GSi
[ Idi na stranicu: 1, 2 ]
|
vlada13 |
26 |
7416 |
25 Avg 2010 20:16
novakovic
|
 |
Razlika u ulju
|
novakovic |
0 |
1689 |
24 Avg 2010 19:41
novakovic
|
 |
Hladnjak klime
|
kopx |
4 |
2354 |
23 Avg 2010 15:05
novakovic
|
 |
problem sa visinom astre
|
nemanja_86 |
2 |
2178 |
17 Avg 2010 22:36
strokan
|
|
|